Mondjatok véleményt!

tímeácska

Őstag
Szeretnék megkérni minden Talist, hogy 1-2 mondatban összefoglalva írjon véleményt a kisgyóni taliról! Kérlek Benneteket, legyetek egy kicsit kreatívak :)mrgreen::cool:), ne csak azt írjátok, hogy "Tök jó volt", "Szerintem is tök jó volt!" stb.!:)mrgreen:)
(A Cukorbeteg Élet Magazin kérése :mrgreen:, én csak a postás vagyok :cool: ;)) (Holnap 11-ig várjuk/várom a hozzászólásokat!)
 

Zsu77

Új tag
Tök jó volt.Szerintem is...Na,jó...
Szerintem a legjobb az volt,hogy együtt voltunk.Azok a nevek,amiket a fórumról ismerünk,most ott életre keltek.És így teljesen más már eszmecserét folytatni inzulinról,ch-ról,problémákról,mert a légkör is oldottabb,mivel nagyobb a bizalom.Mert mindenki azt olvassa,amit az író leírt,nincs félreértés,áthallás.Ráadásul egy-kettő együtt eltöltött nap alatt kijön sok hasonlóság,ami több,mint a számok,és jó ezeket megbeszélni,átrágni.Meg ha valamin együtt nevetünk,akkor az többé már nem bír olyan nyomasztó súllyal,amit azért sokszor még így is "ápolni"kell,még így a fórumon keresztül is.Szóval ez így több és más,mint egy egyszerű emberi találkozó.Sok segítséget,bátorítást és bíztatást ad,az információ-cserékről nem is beszélve.Szóval szuper és igazán hasznos!!!Szerintem az ott "begyűjtött" kapcsolatok nem vesznek el,ami a legjobban talán a gyerekeket érinti.Hogy lehet egy olyan barát/haver,aki felnőttként is valamiben mindig különlegesebb lesz más barátoknál.Szóval egy nagyon jó összetartozást jelent.:)
 

tímeácska

Őstag
Tök jó volt.Szerintem is...Na,jó...
Szerintem a legjobb az volt,hogy együtt voltunk.Azok a nevek,amiket a fórumról ismerünk,most ott életre keltek.És így teljesen más már eszmecserét folytatni inzulinról,ch-ról,problémákról,mert a légkör is oldottabb,mivel nagyobb a bizalom.Mert mindenki azt olvassa,amit az író leírt,nincs félreértés,áthallás.Ráadásul egy-kettő együtt eltöltött nap alatt kijön sok hasonlóság,ami több,mint a számok,és jó ezeket megbeszélni,átrágni.Meg ha valamin együtt nevetünk,akkor az többé már nem bír olyan nyomasztó súllyal,amit azért sokszor még így is "ápolni"kell,még így a fórumon keresztül is.Szóval ez így több és más,mint egy egyszerű emberi találkozó.Sok segítséget,bátorítást és bíztatást ad,az információ-cserékről nem is beszélve.Szóval szuper és igazán hasznos!!!Szerintem az ott "begyűjtött" kapcsolatok nem vesznek el,ami a legjobban talán a gyerekeket érinti.Hogy lehet egy olyan barát/haver,aki felnőttként is valamiben mindig különlegesebb lesz más barátoknál.Szóval egy nagyon jó összetartozást jelent.:)

Zsu, édes, aranyos, kedves...! Ez itten 1-2 mondat :)mrgreen:)?! De azért jó! Köszi! Majd kiszűri Ildi, ami Neki kell! :lol::lol: ;);)
 

tímeácska

Őstag
Felejthetetlen...! Én vagyok a legboldogabb ember, hogy segíthettem egy igazán Jó Csapat Értékes Embereit összehozni egy helyre! Tudjuk, hogy valóban nem vagyunk egyedül... Mert számíthatunk Egymásra!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Tök jó volt, de a legtökebb az volt, hogy a személyes találkozáskor nem azt éreztem, mintha először (másodszor) találkozunk volna, hanem mintha a régi barátokkal futnánk újra össze. Ez az esti csevegős, játszós, beszélgetős együttlétkor is bebizonyosodott. Amit én kiemelnék, az az, hogy a csapat ifjú tagjai teljes természetességgel olvadtak bele a közösségbe. Tudjuk, hogy a kamaszok szeretnek elvonulni, meg nem eljönni, mert ez is ciki, meg az is ciki, stb. Na itt nem éreztem, hogy a tiniknek valami is ciki lett volna. Láthatóan jól érezték magukat az ősökkel, de emellett a picikre is folyamatosan figyeltek.
Szerintem kevés olyan közösség van, ahol ilyen jól megértik egymást az emberek. Fásultságnak, zárkózottságnak nyoma sem volt.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Első mondat: Tök jó volt.
Második mondat: Akkor lesz igazán tök jó, ha megismétlődik.
 

gabibaba

Aktív tag
Tök jó volt. :-D
Először annak örültem, hogy rátaláltam a fórumra. Aztán az első találkozásnak, ahol a nick-eket megismertem. Aztán a második találkozásnak, ahol újra láthattam azokat, akiket először megismertem. És örülni fogok a következő találkozónak, ahol remélhetőleg azokat is megismerem, akiket eddig még nem sikerült.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Igen-igen :) a nagy tervem az lenne, hogy szépeket írok a ti "billentyűzetetekből" az újsiba... kérlek titeket, hogy nyilatkozzatok bővebben :)
 

dg

Őstag
Viszonylag ritka, hogy az internetes közösségek kilépnek a virtuális térből a fizikai valóságba. Más minőség.
Úgy gondolom, mindenkinek jól esik, hogy erre kölcsönös igény van. Nekem is nagyon jól esett, amikor először meginvitáltak a kisgyóni találkozóra. Aztán meg másodszor, s így tovább...
Ami számomra még igen értékes, -- s hogy az előttem szólókat ne ismételjem, pedig szívemből szólnak -- az az, hogy a valóságban is mindenki az, aminek és akinek mutatta magát a fórumon keresztül. Mindenki előhozakodhat gondjával, bajával, örömével, sikerével, s aztán mindenki, aki részt vett, adja mellé nevét, arcát, teljes fizikai valóját.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
-- az az, hogy a valóságban is mindenki az, aminek és akinek mutatta magát a fórumon keresztül. Mindenki előhozakodhat gondjával, bajával, örömével, sikerével, s aztán mindenki, aki részt vett, adja mellé nevét, arcát, teljes fizikai valóját.

Ezt az idézetet itt nagyon kiemelném, mármint hogy senki sem az ünneplő pofiját mutatta, hanem saját magát a hétköznapokból!!! És senki sem gyanakodott, hogy bárki is az "ünneplőset" mutogatná.
 

tímeácska

Őstag
...És még az első kávé előtti "arcunkat" is láthatták... Na, az a nem semmi látvány... :lol: És igen, ugyan olyan pofink van korán reggel 6-7 órakor, mint bárki másnak... Hát, ezt sem titkoltuk egymás elől... De nem is tudtuk volna, még ha akartuk volna sem! :mrgreen:
 

Zsu77

Új tag
Ezt az idézetet itt nagyon kiemelném, mármint hogy senki sem az ünneplő pofiját mutatta, hanem saját magát a hétköznapokból!!! És senki sem gyanakodott, hogy bárki is az "ünneplőset" mutogatná.

Igen.Én sem zavartattam magam.Ugyanúgy elaludtam beszélgetés közben,mint máskor...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Oldal tetejére