Mondjatok véleményt!

rgyörgy

Új tag
Szerintem a két napos találkozónak nagy előnye volt, hogy több időnk volt beszélgetni, egymást megismerni. Kifejezetten jó volt érzelmi oldaláról megismerni gondjainkat, a családok hozzáállását a betegségünkhöz. A talin lehetőség volt olyasmiről is beszélgetni, amiről itt a fórumon nem lehet.
Várom, mikor lesz a következő diabos találkozó.<o>:p</o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

tímeácska

Őstag
Szerintem a két napos találkozónak nagy előnye volt, hogy több időnk volt beszélgetni, egymást megismerni. Kifejezetten jó volt érzelmi oldaláról megismerni gondjainkat, a családok hozzáállását a betegségünkhöz. A talin lehetőség volt olyasmiről is beszélgetni, amiről itt a fórumon nem lehet.
Várom, mikor lesz a következő diabos találkozó.<o>:p</o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>

Mondtam már, hogy szeretlek Gyuri bácsi Évikével együtt?! Ti vagytok a Fórum Nagypapája-Nagymamája! ;):p
Csak így halkan, és négyszemközt megsúgom: lesz még tali!;) De el ne áruld senkinek!;):cool::mrgreen:
 

Mrobi

Új tag
Szeretnék megkérni minden Talist, hogy 1-2 mondatban összefoglalva írjon véleményt a kisgyóni taliról! Kérlek Benneteket, legyetek egy kicsit kreatívak :)mrgreen::cool:), ne csak azt írjátok, hogy "Tök jó volt", "Szerintem is tök jó volt!" stb.!:)mrgreen:)
(A Cukorbeteg Élet Magazin kérése :mrgreen:, én csak a postás vagyok :cool: ;)) (Holnap 11-ig várjuk/várom a hozzászólásokat!)

:(Hmm... Pedig... Tök jó volt.:p:p
Szerintem a főzések (hallecsó), a szállóigék (vizidezodor), és a favágás (-1 mutatóujj) volt a legjobb. A többit amit irtok, meg nem értem miről beszéltek.(;);):D:D)
Bocs Ildi ezt a hozzászólást nem hiszem, hogy fel tudod használni.
(ja és a ping-pong is kiváló volt és kreatív)
 

tímeácska

Őstag
:(Hmm... Pedig... Tök jó volt.:p:p
Szerintem a főzések (hallecsó), a szállóigék (vizidezodor), és a favágás (-1 mutatóujj) volt a legjobb. A többit amit irtok, meg nem értem miről beszéltek.(;);):D:D)
Bocs Ildi ezt a hozzászólást nem hiszem, hogy fel tudod használni.
(ja és a ping-pong is kiváló volt és kreatív)

Robiiiii!:mrgreen::cool:
Mér'?! Pedig ollan értelmeses, határozottasos, és krejatív volt eme hozzászólalásod...:mrgreen::mrgreen::rolleyes: ;););) Azt is mondhatnám: tök jó volt! :lol::lol:
 

tímeácska

Őstag
Őőőő... Egyébként az a hallecsó, mint utólag kiderült, békáshallecsó volt! :twisted::twisted::twisted: :lol::lol::lol: :lol::lol::lol:
 

Mrobi

Új tag
Hát igen ez vagyok én: "értelmeses, és határozottasos", vagy nem,? vagy mégis?:confused:;)
Ja és hát a legszuperebb, hogy ÉN (is) ott voltam.:):)
 

tímeácska

Őstag
Én rájöttem valamire!:mrgreen:
Robiiii azért írt ilyen kerjatívan, mert szégyenlősös, és nem akarja, hogy benne legyen az úúússágban az írásosa. :mrgreen: Ugye, Robiiii! Tudok én olvasni ám a sorok között! :lol:
De, már csak azért is benne lesz, ugye, Sidildike?!;-):rolleyes: :lol:
 

rgyörgy

Új tag
Őőőő... Egyébként az a hallecsó, mint utólag kiderült, békáshallecsó volt! :twisted::twisted::twisted: :lol::lol::lol: :lol::lol::lol:

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Békáshallecsót még nem, de békát már ettem. Ráadásul kórházi ebéd volt.:mrgreen:<o></o>

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

tímeácska

Őstag
<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Békáshallecsót még nem, de békát már ettem. Ráadásul kórházi ebéd volt.:mrgreen:<o></o>

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>

:twisted::twisted::twisted: Víííí! Te csak azt hiszed, hogy nem ettél! Hehe! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :lol::lol::lol: ;):rolleyes:
 

Zsu77

Új tag
:(Hmm... Pedig... Tök jó volt.:p:p
Szerintem a főzések (hallecsó), a szállóigék (vizidezodor), és a favágás (-1 mutatóujj) volt a legjobb. A többit amit irtok, meg nem értem miről beszéltek.(;);):D:D)
Bocs Ildi ezt a hozzászólást nem hiszem, hogy fel tudod használni.
(ja és a ping-pong is kiváló volt és kreatív)

Ildi!Ehhez a hozzászóláshoz van egy pár jól sikerült fotó...!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

tímeácska

Őstag
Ildi!Ehhez a hozzászóláshoz van egy pár jól sikerült fotó...!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jipííííájééé! Nekem is ez jutott eszembe!!! :lol::lol::lol: Hí, Robiiii, asszem nem lennék a helyedben! :lol::lol::lol: ;):cool::cool: Egyébként, gyúrsz már az autogramm-osztogatásra? Már 261211 embert sikerült összeszedni hozzá... :lol: :cool::cool: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :twisted::twisted:
 

tímeácska

Őstag
Inkább neee!!!! (kímélnem kell magam):)
Meg egyszer már megjártam. Tudod a kis:twisted:

A kis... Micsoda?! Kérlek, vázold, mire gondolsz! Tod, nem jó a memóriám... Palatető, meg miegymás... :mrgreen::mrgreen::cool: Csak ilyen emlékfoszlányaim vannak: Valaki fehér térdzokniban pózol... :rolleyes::rolleyes: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Mrobi

Új tag
Jipííííájééé! Nekem is ez jutott eszembe!!! :lol::lol::lol: Hí, Robiiii, asszem nem lennék a helyedben! :lol::lol::lol: ;):cool::cool: Egyébként, gyúrsz már az autogramm-osztogatásra? Már 261211 embert sikerült összeszedni hozzá... :lol: :cool::cool: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :twisted::twisted:

Az autogrammok már jól mennek, ha belehúzok, már óránként ötször letudom írni a nevem. De gyúrok (a fiúk segítenek: intők egyesek, beírások stb.;):p)

Húúú jó sokan leszünk a következő talin.!!
 

tímeácska

Őstag
Az autogrammok már jól mennek, ha belehúzok, már óránként ötször letudom írni a nevem. De gyúrok (a fiúk segítenek: intők egyesek, beírások stb.;):p)

Milyen rendesek ezek a gyerekek! Határozottan segítőkészek, én mondom!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :lol::lol::lol: Húzzatok bele fiúk, apátoknak rengetegszer kell tudni leírni a nevét, 48 óra elég hosszú ám... :rolleyes::rolleyes::rolleyes: :twisted::twisted::twisted: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

gabibaba

Aktív tag
A résztvevők nem csak főzési, szalonnasütési, tojássütési és palacsintasütési tudományukat osztották meg egymással, hanem divattanácsokat is osztottak bemutatóval egybekötve.
 

Mrobi

Új tag
A kis... Micsoda?! Kérlek, vázold, mire gondolsz! Tod, nem jó a memóriám... Palatető, meg miegymás... :mrgreen::mrgreen::cool: Csak ilyen emlékfoszlányaim vannak: Valaki fehér térdzokniban pózol... :rolleyes::rolleyes: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Tudod te jól, meg Kata is.
Ja azokat a képeket én is láttam valami hüle pózol ott idétlen ruhában. Nevetséges.:p:p (hogy keveredtek ilyen emberek a talira:confused::confused::confused:)
 
Oldal tetejére