Mondjatok véleményt!

tímeácska

Őstag
A résztvevők nem csak főzési, szalonnasütési, tojássütési és palacsintasütési tudományukat osztották meg egymással, hanem divattanácsokat is osztottak bemutatóval egybekötve.

Egy kis kiegészítés: a divattervezők: Tekenyős, és Csigusz! :mrgreen: (Aratom a babérokat!:rolleyes::cool::mrgreen:) Az új márkanév: TekiCsigu Style . Esküszöm, le is védetem! :lol:
Goyo! Nem tudsz nekem egy "védett márka" jelet komponálni?! :mrgreen::mrgreen: R-t egy karikában? :rolleyes::cool::mrgreen:
 

tímeácska

Őstag
Tudod te jól, meg Kata is.
Ja azokat a képeket én is láttam valami hüle pózol ott idétlen ruhában. Nevetséges.:p:p (hogy keveredtek ilyen emberek a talira:confused::confused::confused:)

De én nem emlékszem! De ezt Te úgysem hiszed el nekem... :rolleyes::cool::mrgreen::twisted:
Egyébként meg: :lol::lol::lol: Én olyan, de olyan jól szórakoztam, hogy csak na! Robiiii! Ha találkozol ezzel a Pózolós Emberrel, kérlek, add át Neki üdvözletemet! Legközelebbi talira el is hívhatnád, de kizárólag a dizájnos cuccosában! :lol: Oké?! Megígéred?!;):rolleyes::mrgreen::twisted::cool:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Jipííííájééé! Nekem is ez jutott eszembe!!! :lol::lol::lol: Hí, Robiiii, asszem nem lennék a helyedben! :lol::lol::lol: ;):cool::cool: Egyébként, gyúrsz már az autogramm-osztogatásra? Már 261211 embert sikerült összeszedni hozzá... :lol: :cool::cool: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :twisted::twisted:


Hűűű, de jól érzem most magam.:twisted::twisted::twisted:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egy kis kiegészítés: a divattervezők: Tekenyős, és Csigusz! :mrgreen: (Aratom a babérokat!:rolleyes::cool::mrgreen:) Az új márkanév: TekiCsigu Style . Esküszöm, le is védetem! :lol:
Goyo! Nem tudsz nekem egy "védett márka" jelet komponálni?! :mrgreen::mrgreen: R-t egy karikában? :rolleyes::cool::mrgreen:

És egy helyettesit nekem, nehogy má' kimaradjak. Mit helyettesit? egyenrangú mindenbebeleszólhatóssat.
 

pusimelu

Őstag
Most sírok!Tegnap nem voltam fenn.Amúgy a Kisgyóni találkozó olyan igazi baráti találkozó volt.Próbáltuk mindennek a jó oldalát nézni mindent megvitatni,palacsintát sütni,fehéret, barnát,almásat tejmenteset.Ja és volt koleszterin szűrés is.(jut eszembe)Nagyon jól érezte magát az egész család!!!!!!!
 

tímeácska

Őstag
Most sírok!Tegnap nem voltam fenn.Amúgy a Kisgyóni találkozó olyan igazi baráti találkozó volt.Próbáltuk mindennek a jó oldalát nézni mindent megvitatni,palacsintát sütni,fehéret, barnát,almásat tejmenteset.Ja és volt koleszterin szűrés is.(jut eszembe)Nagyon jól érezte magát az egész család!!!!!!!

Ne sírj, Meli, mert akkor én is sírni fogok!:rolleyes::cool::mrgreen: Ez nekem úgyis olyan jól ment a talin!:cool::cool::cool: :mrgreen:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást, örülök, hogy mindenki TÖK JÓL érezte magát, mint ahogyan mi is tök jól éreztük magunkat :) Köszönöm, még egyszer...
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sidike azért kérte a mi (bár ő is ott volt) segítségünket a tali élménybeszámolójához, mert tudja nagyon jón jól, hogy azt a pozitív, jó érzést nehéz úgy megfogalmazni, hogy visszaolvasva érzékeltesse az ott megtapasztaltakat.
Én tényleg bajban voltam, mert pont emiatt a "tök jó volt" kifejezésen kívül nehéz volt a megfogalmazás.
Mert hogy öntöd szavakba, hogy ez egy olyan tali volt, amit nagyon vártál, és nem volt semmi félelmed, hogy bármi is ne sikerülne, vagy bármi miatt is pózolnod kéne? Hogy érzékelteted az olvasókkal, hogy többen először, ill. másodszor találkoztak életünkben, mégis mindenkinek az volt az érzése, hogy már az oviban együtt építettek homokvárat, vagy a suli szünetében együtt lógtak ki a suliból? Ezek azok az érzések, amiket nehéz szavakkal érzékeltetni, ehhez ott kell lenni személyesen, és megtapasztalni, átélni.
Tényleg mindent felülmúló érzés, hogy tök jó volt minden.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Sidike azért kérte a mi (bár ő is ott volt) segítségünket a tali élménybeszámolójához, mert tudja nagyon jón jól, hogy azt a pozitív, jó érzést nehéz úgy megfogalmazni, hogy visszaolvasva érzékeltesse az ott megtapasztaltakat.
Én tényleg bajban voltam, mert pont emiatt a "tök jó volt" kifejezésen kívül nehéz volt a megfogalmazás.
Mert hogy öntöd szavakba, hogy ez egy olyan tali volt, amit nagyon vártál, és nem volt semmi félelmed, hogy bármi is ne sikerülne, vagy bármi miatt is pózolnod kéne? Hogy érzékelteted az olvasókkal, hogy többen először, ill. másodszor találkoztak életünkben, mégis mindenkinek az volt az érzése, hogy már az oviban együtt építettek homokvárat, vagy a suli szünetében együtt lógtak ki a suliból? Ezek azok az érzések, amiket nehéz szavakkal érzékeltetni, ehhez ott kell lenni személyesen, és megtapasztalni, átélni.
Tényleg mindent felülmúló érzés, hogy tök jó volt minden.

:mrgreen: Tekike a csúcs! Köszönöm, ez is tök jó megfogalmazás volt :)
 

tímeácska

Őstag
Tök jó!- tök jó!- tök jóóóó!... Váááá! Én meg már lassan (már megint :mrgreen:) az ideg- és elmegyógyászatra kerülök miattatok! Tök jó! :mrgreen: :twisted: Nem baj, már úgyis megkedveltem a hátulcsatos dzsekit... :rolleyes::lol:
 

tímeácska

Őstag
Sidike azért kérte a mi (bár ő is ott volt) segítségünket a tali élménybeszámolójához, mert tudja nagyon jón jól, hogy azt a pozitív, jó érzést nehéz úgy megfogalmazni, hogy visszaolvasva érzékeltesse az ott megtapasztaltakat.
Én tényleg bajban voltam, mert pont emiatt a "tök jó volt" kifejezésen kívül nehéz volt a megfogalmazás.
Mert hogy öntöd szavakba, hogy ez egy olyan tali volt, amit nagyon vártál, és nem volt semmi félelmed, hogy bármi is ne sikerülne, vagy bármi miatt is pózolnod kéne? Hogy érzékelteted az olvasókkal, hogy többen először, ill. másodszor találkoztak életünkben, mégis mindenkinek az volt az érzése, hogy már az oviban együtt építettek homokvárat, vagy a suli szünetében együtt lógtak ki a suliból? Ezek azok az érzések, amiket nehéz szavakkal érzékeltetni, ehhez ott kell lenni személyesen, és megtapasztalni, átélni.
Tényleg mindent felülmúló érzés, hogy tök jó volt minden.

Miért?! Kellett Valakinek is pózolnia?! :)mrgreen::mrgreen:)
Miért?! Hát nem együtt építettünk az oviban homokvárat? Meg nem együtt hintáztunk mérlegileg?! Meg nem együtt pingpongpingpongáltunk, mikor kilógtunk a suli szüneteiben?! Mert nekem teljesen olyan érzésem van, hogy igen... És ez... Tök jó!:cool::mrgreen:
 
Oldal tetejére