Alacsony vérnyomás

Zsu77

Új tag
Ja.Ezt nem akartam így elsőre írni.Inkább csak azt ami a különbséget adja kettejük közt,de nagyon igaz az,amit Kata ír.Nálam a kettő sokszor,de nem mindig együtt jár,és ez a szűrő jobb híján...
 

Zsu77

Új tag
Hát én magam sem vagyok benne biztos.Ezért kéne vny-mérő,hogy jól látom-e amit nem látok...ha érteni...
Ja!Üdv a hipo-táborban!
 

dg

Őstag
ezek az alacsony vc értékek hajnaliak
de most kiszaladok 40 perce ettem egy nagy hatalmas túrós rétest.
 

dg

Őstag
szerintem ez még nem hipó (bár tudom, hogy ki minek éli meg, az változatos)
a szakirodalom a 3,9 et normálisnak írja.
én nem ettől voltam rosszul, a vérnyomás meg ez a mérés külön estek.
 

napocska

Őstag
Nekem is van ilyen néha. A hideg verejték kiver, minden elsötétül, úgy érzem, elájulok, szédülök, hóttfehér leszek. Rettenetesen vacak érzés. Egyszer egy villamoson, a tömegben állva is elkapott, volt néhány perc, amíg nem voltam biztos benne, hogy elájulok-e, csak kapaszkodtam ezerrel, aztán elmúlt. Terhesség alatt gyakrabban volt ilyen, meg akkor még, amikor 50 kiló voltam télikabátostul :)
 

Zsu77

Új tag
Nekem is van ilyen néha. A hideg verejték kiver, minden elsötétül, úgy érzem, elájulok, szédülök, hóttfehér leszek. Rettenetesen vacak érzés. Egyszer egy villamoson, a tömegben állva is elkapott, volt néhány perc, amíg nem voltam biztos benne, hogy elájulok-e, csak kapaszkodtam ezerrel, aztán elmúlt. Terhesség alatt gyakrabban volt ilyen, meg akkor még, amikor 50 kiló voltam télikabátostul :)

Igen,az első terhességemet végig ájuldoztam...de akkor volt a cukim rendre 3,0 és környéke,a vny-m meg 80-as...Jó volt!:?
 

dg

Őstag
Na! gyerekek! megmértem nagy hatalmas rétes után, kb 30 ch, és 7,3-at mértem. Úgy 40 perc a zabbantás után. Mit szóltok?
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Oszt mért nem akarsz Te elsőre írni? Hát miért is van a fórum??

Ha akarod Növényt ismét gatyába bocs, cserépbe rázom 5-kor. Úgy örül, ha rendezem a hajtásait. Mármint örül, amikor végre vége a rendezésnek. De addig megszeppenve 1,5 percenként megkérdezi, hogy pislanthat-e egyet.
Na jó, ez nem igaz, csak hencegtem.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Na! gyerekek! megmértem nagy hatalmas rétes után, kb 30 ch, és 7,3-at mértem. Úgy 40 perc a zabbantás után. Mit szóltok?

Ez tökéletes. Étkezés után 7,8-ig teljesen rendben van a dolog. Mérjél 20 perc múlva, 5,5-6,2 között lesz. Ha nem, és 7,8 fölé megy, akkor aludj egy kicsit feszültebben, de csak kicsit engedélyezem, mert ha kileng 8-ig is, akkor sincs semmi baj, mert lehet, hogy ez a te állandó ingadozásod. Akkor pedig nincs miért aggódni.
 

Zsu77

Új tag
Ha akarod Növényt ismét gatyába bocs, cserépbe rázom 5-kor. Úgy örül, ha rendezem a hajtásait. Mármint örül, amikor végre vége a rendezésnek. De addig megszeppenve 1,5 percenként megkérdezi, hogy pislanthat-e egyet.
Na jó, ez nem igaz, csak hencegtem.

Nem is igaz,hogy nem igaz!:p
 
Oldal tetejére