Étel allergia

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
:grin::grin: .... és mióta van egy vizimadárnak gyökere? .... vagy belefagyott a tóba? :grin::grin:
A Vissza a jövőbe 3. epizódjában volt ez a szárcsagyökér tea kifejezés.:rolleyes: A doki megivott egy whiskey-t és összeesett. Egyedül csak az erős szárcsagyökér tea volt képes kijózanítani. :grin::grin::grin:
Ha ott segített, talán ....., bocsi, rögtön leesek a székről:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

misamaci

Aktív tag
A Vissza a jövőbe 3. epizódjában volt ez a szárcsagyökér tea kifejezés.:rolleyes: A doki megivott egy whiskey-t és összeesett. Egyedül csak az erős szárcsagyökér tea volt képes kijózanítani. :grin::grin::grin:
Ha ott segített, talán ....., bocsi, rögtön leesek a székről:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:D:D:D .... most hogy így mondod ..... minden esetre célszerű lenne a tea hatásait komolyabb tudományos vizsgálódás tárgyává tenni :D a vizsgálati csoport előbb alkoholizál, utána teázik , a kontrollcsoport csak teázik (+ megfőzi, mert a vizsgálati csoportnak nem túl sok ereje lenne hozzá :D) .....
én hősiesen jelentkezem a vizsgálati csoportba :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
:D:D:D .... most hogy így mondod ..... minden esetre célszerű lenne a tea hatásait komolyabb tudományos vizsgálódás tárgyává tenni :D a vizsgálati csoport előbb alkoholizál, utána teázik , a kontrollcsoport csak teázik (+ megfőzi, mert a vizsgálati csoportnak nem túl sok ereje lenne hozzá :D) .....
én hősiesen jelentkezem a vizsgálati csoportba :D
Én is jelentkezem de kizárólag az első csoportba:roll:
 

pusimelu

Őstag
Én most jó egy hétig nem hypóztam ,és szombaton nagy örömömre ehettem csokit!(2,9)Eszembe nem jutott a savasodás meg a lébőjtkúra?!
Örültem hogy nem remeg a kezem!
Folyamatos orvosi felügyelet alatt vagyok ,ha tetszik ,ha nem!
 

pusimelu

Őstag
Szárcsagyökér?Hú ha? Hogy itt mik vannak?
Kihagyom, én mindkét csoportot!Valakinek le kell írnia a tüneteket meg a jótékony hatást én inkább írnoknak megyek, vagy megfigyelőnek!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Szárcsagyökér?Hú ha? Hogy itt mik vannak?
Kihagyom, én mindkét csoportot!Valakinek le kell írnia a tüneteket meg a jótékony hatást én inkább írnoknak megyek, vagy megfigyelőnek!
Jöhetsz írnoknak. Tudvalévő minden tudományos kísérletet dokumentálni kell, anélkül nem tudományos a tudomány. És természetesen a kísérlet is akkor igazolható tudományos alapon, ha elegendő számú ismétléssel igazoljuk az eredményeket.

Szóval Papucska, sokat kell körmölnöd, Christina, neked pedig sok teát kell főznöd. :rolleyes:

Mi meg önfeláldozó módon résztveszünk az első csoport vizsgálatában. Kizárólag tudományos célzattal.:cool:
 
Oldal tetejére