MINDENKINEK!!!

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Na szóval aki arra jár és láttja a képeket ne várjon semmi extrát!!!
Laci TULÓZ!!!!
Néha kattintgatok párat ennyi!!!
És Laci...Igenis:mad::mad::mad:vagyok Nagyon!!!
Nna, milyen lehet, ha nem csak kattingatol párat? ;););)

Laci, ne aggódj, ha nem bírok féken tartani egy dühös hangyuszt, segítségül hívok egy Csiguszt. :rohog::rohog::rohog: Csak ne lennék olyan lassú a rejumámtól. :dr_31::dr_31::dr_31:
 

sünike

Új tag
Na de kérem...Már megen ketten egy ellen?Egy teknyős és egy csigu az icike picike szelid kis hangya ellen!!!!????:(:(:(
És különben is Laci kezdte...:mad:
 

blaci

Őstag
...
És Laci...Igenis:mad::mad::mad:vagyok Nagyon!!!

...
És különben is Laci kezdte...:mad:

De hát én csak…izé…:(;):dr_31:
Szóval, nem Hangyuszkának akartam én rosszat hanem a többieknek jót tenni! Mert szerintem igenis szép és érdekes képeket készít, gondoltam a többieknek is tetszene, nem csak nekem…:cool:
Többiek! Ugye így van…?:dr_24::dr_24::dr_24:
Üdv.,
Laci …aki majdcsak kiengeszteli valahogy Hangyuszkát aki most (még) :mad::mad::mad:…!:(;):dr_31::dr_33:
 

borka

Őstag
Meg akarom védeni Lacit, mivel az albumban található képek igenis dícséretre méltóak!!!!!!!!:cool:
Csodálatosan élesek nagyon klasszul vissza adja a valóságot,kontrasztosak.
A vasúti felvételek nem csak Lacit ragadták meg,hanem engem is.
A profik szerénykednek a ..........;)
Üdv:
Sándor
 

blaci

Őstag
Meg akarom védeni Lacit, mivel az albumban található képek igenis dícséretre méltóak!!!!!!!!:cool:
Csodálatosan élesek nagyon klasszul vissza adja a valóságot,kontrasztosak.
A vasúti felvételek nem csak Lacit ragadták meg,hanem engem is.
A profik szerénykednek a ..........;)
Üdv:
Sándor

Kedves Sándor!
Kezd visszatérni az életkedvem...!;):) Köszönöm!!!:dr_24:
Üdv.,
Laci ...aki :dr_31::dr_31::dr_31:!!!
 

sünike

Új tag
Meg akarom védeni Lacit, mivel az albumban található képek igenis dícséretre méltóak!!!!!!!!:cool:
Csodálatosan élesek nagyon klasszul vissza adja a valóságot,kontrasztosak.
A vasúti felvételek nem csak Lacit ragadták meg,hanem engem is.
A profik szerénykednek a ..........;)
Üdv:
Sándor

Kedves Sándor!
:dr_24::dr_24:és:dr_24:
De igazán csak kattingatások!:dr_31:
 

borka

Őstag
Kedves Sándor!
:dr_24::dr_24:és:dr_24:
De igazán csak kattingatások!:dr_31:

Csak éppen nagyon jól találod meg a témát és szuper jó az érzéked és klassz géped van.

Pont ezért nem kell szerénykedni a kattintgatásokkal, mondhatnám úgy is ,hogy nem kell tőlünk irigyelni a szépet.:D
S.
 

christina

Őstag
Sziasztok!
Csak szeretném felhívni a figyelmeteket néhány fotóalbumra.:cool:
Csodaszép képek vannak bennük, érdemes megnézni!;)
Sajnos a nyilvános albumok között nem látható, de azért ne maradjatok le róla.;):)
Ha szeretnél néhány jól sikerült fotót látni, akkor katt ide ni!
Üdv.,
Laci …aki, ezúton is köszi a képeket…!:dr_24:

Ui.: Jajj...! Mit fogok én ezért kapni...de nem baj, akkor is...!:dr_31::):dr_33:


:(:(:( Én nem tudom megnyitni! Letiltottad Hangyusz?:o
Nagyon szeretném megnézni a képeidet, ha lehet! Jó pár éve szeretném megtanulni a gépünket kezelni, mert érzékem még csak lenne a fotózáshoz, csak a technikai része nem jön magától.:rolleyes:
 

sünike

Új tag
:(:(:( Én nem tudom megnyitni! Letiltottad Hangyusz?:o
Nagyon szeretném megnézni a képeidet, ha lehet! Jó pár éve szeretném megtanulni a gépünket kezelni, mert érzékem még csak lenne a fotózáshoz, csak a technikai része nem jön magától.:rolleyes:
Kedves Christina!!!
Privát abum azért nem tudod megnézni.
Pár kép nem sok és csak úgy a számomra érdekes dolgokat kattintottam le.Ennyi...
 

blaci

Őstag
Drága Borka!
Milyen képre?:o
Ha szeretnél néhány jól sikerült fotót látni, akkor katt ide ni!

erre ez jelenik meg- Ennek a felhasználónak nincsenek megjeleníthető albumai. :mad:


Kedves Christina!
Az albumok amiknek a címét belinkeltem privát albumok sajna csak azok tudják megnyitni akik Hangyuszka barátlistáján szerepelnek…:(
Azért linkeltem be az albumokat mert tudom, hogy sokan szívesen nézegetitek a szép és jól sikerült fotókat...

Meg tetszik nekem bocsájtani…???;):dr_33:

Ezúton is elnézést kérek azoktól akik szerették volna megnézni az albumokat (tudom, hogy sokan vagytok!) de nem sikerült nekik és én hívtam fel a figyelmet rá…
Bocsi…!:dr_24::dr_24::dr_24:
 

christina

Őstag
Kedves Christina!!!
Privát abum azért nem tudod megnézni.
Pár kép nem sok és csak úgy a számomra érdekes dolgokat kattintottam le.Ennyi...

Hát ha nem, akkor nem. Értem én.:(
Igen, most így másodszorra elolvasva fel is fogtam amit Laci írt- vagyis hogy privát. Bocs a likas oldalamért.:)
 
Oldal tetejére