Microsoft Power Point

rgyörgy

Új tag
Aziránt érdeklődöm Power Point diavetítéshez, hogyan lehet zenei fájlokat beilleszteni? Ez eddig nekem, csak az első képkockára sikerült.
Tanácsokat, ha kapok, előre is köszönöm.
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Aziránt érdeklődöm Power Point diavetítéshez, hogyan lehet zenei fájlokat beilleszteni? Ez eddig nekem, csak az első képkockára sikerült.
Tanácsokat, ha kapok, előre is köszönöm.
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
Szia,

sajnos en nem vagyok Powerpoint felhasznalo, de meg lehet oldani (verziotol fuggoen maskepp)...itt van ket angolnyelvu weboldal kepekkel:

http://www.cadtutor.net/dd/power/mp3/mp3.html

http://www.presentationhelper.co.uk/powerpoint_music.htm
 

christina

Őstag
Aziránt érdeklődöm Power Point diavetítéshez, hogyan lehet zenei fájlokat beilleszteni? Ez eddig nekem, csak az első képkockára sikerült.
Tanácsokat, ha kapok, előre is köszönöm.
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><O></O>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><O></O>

Ha még aktuális, akkor a férjem szívesen segít!:)
 

rgyörgy

Új tag
Ha még aktuális, akkor a férjem szívesen segít!:)
Kedves Christina
A zenei fájlokat már be tudom illeszteni. Még az nem sikerül, ha mellékletként elküldöm a bemutatót, munkalapként nyílik meg, nem diavetítésként. Ha itt bejelölöm a diavetítést, akkor működik.
A segítséget köszönöm
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

Mrobi

Új tag
Kedves rgyörgy!
A kész bemutatót ne "ppt"-ként, hanem a mentés másként..alpontnál "power point vetítése" (*.pps-ként) mentsd el, és akkor síkerülni kell.
 

rgyörgy

Új tag
Mrobi, köszönöm így már tökéletes. Engem megbabonáztak ezekkel a bemutatókkal.
Különösen tetszenek a 3D-s járda rajzok.
 

blaci

Őstag
Microsoft Office Word 2007!

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Aki ért az Office Word 2007 programhoz attól kérdezném, hogy hogyan lehet a .doc formátumban elmentett dokumentumokat összefűzni úgy, hogy egy fájl legyen csak és lehessen lapozgatni, görgetni?
A másolás – beillesztés nem működik "csak úgy" mert táblázatokról van szó és az adatok nem maradnak a helyükön a beillesztés után…
...össze ill. szétcsúszkálnak.:(
Feldolgoztam és elkészítettem 2004. augusztusától kezdve az összes vc. mérésemet táblázatok formájában csak éppen minden hónap külön dokumentumban van. Ezeket szeretném valahogy összefűzni, hogy évenként egyben legyenek.
Köszönöm előre is a segítséget!:dr_24:
Üdv.,
Laci …aki végre sikerült befejezni…!:D

Ui.: A kérdés ugyan nem a Power Point-tal kapcsolatos ahogy a címben van de végülis Microsoft...:dr_31:
 

misamaci

Aktív tag
Szia Laci!


  1. Nyiss egy új dokumentumot
  2. állítsd be az oldalt olyanra, mint amilyen az eredeti doksiban van (álló/fekvő ... margók stb)
  3. utána Beszúrás->Fájl kiválasztod az beszúrandó doksit és OK
  4. a doksi végére Beszúrás-Töréspont->Oldaltörés (így nem másolja a következő doksit közvetlenül ennek a végére)
  5. vissza a 3. pontra
Szia: Misi
 

blaci

Őstag
Sikerült!!!!

Szia Misi!
:dr_24::dr_24::dr_24: :dr_24::dr_24::dr_24: :dr_24::dr_24::dr_24:
Köszönöm szépen a segítséget!
Már meg is csináltam, így már tökéletes.
Pontosan ezt szerettem volna kivitelezni de magamtól tuti nem jöttem volna rá, hogy hogyan kell...:dr_31:
Most megvannak az eredményeim havonta is elmentve .doc formátumban és évenként együtt is!
:D:D:D :D:D:D :D:D:D
Üdv.,
Laci ...aki nagyon - nagyon :dr_24: !!!
 
Dokumentumok összefűzése és összehasonlítása két keretben

Most megvannak az eredményeim havonta is elmentve .doc formátumban és évenként együtt is!
Kedves Laci!
Szeretném felhívni a figyelmedet az alábbi kétkeretes programra,. Ennek a programnak az a nagy előnye, hogy két fájt összehasonlítás céljából egymás mellé helyez.

http://drinfo.hu/forum/blog/szentgyorgyipal/125-vercukorszint-grafikonokat-osszehasonlito-programcsomag.html

A Választás.htm fájlba nem kell beírni a havonkénti dokumentumokat, hanam ugyanazt az álalad már összefűzött fájlt mindkét választás fájlba be kell írni.
Mindkét keretben ugyanazt a fájlt görgetjük, de a fájl különböző részeit így össze tudjuk hasonlítani.
 

somcsika

Aktív tag
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Aki ért az Office Word 2007 programhoz attól kérdezném, hogy hogyan lehet a .doc formátumban elmentett dokumentumokat összefűzni úgy, hogy egy fájl legyen csak és lehessen lapozgatni, görgetni?
A másolás – beillesztés nem működik "csak úgy" mert táblázatokról van szó és az adatok nem maradnak a helyükön a beillesztés után…
...össze ill. szétcsúszkálnak.:(
Feldolgoztam és elkészítettem 2004. augusztusától kezdve az összes vc. mérésemet táblázatok formájában csak éppen minden hónap külön dokumentumban van. Ezeket szeretném valahogy összefűzni, hogy évenként egyben legyenek.
Köszönöm előre is a segítséget!:dr_24:
Laci …aki végre sikerült befejezni…!:D

Ui.: A kérdés ugyan nem a Power Point-tal kapcsolatos ahogy a címben van de végülis Microsoft...:dr_31:

Ha van a gépeden pdf creator akkor azzal is meg tudod csinálni, igaz, így később nem tudsz benne módosítani, de akkor tutti egybe marad ami most egybe van, bármilyen gépen is fogod azt később megnyitni.
Nyomtatás- nyomtató kiválasztása (pdf creator) és aztán feltett kérdésekre kell válaszolni, ill. a mentési helyet ki kell jelölni. Így több doksit is össze tudsz fűzni.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ha van a gépeden pdf creator akkor azzal is meg tudod csinálni, igaz, így később nem tudsz benne módosítani, de akkor tutti egybe marad ami most egybe van, bármilyen gépen is fogod azt később megnyitni.
Nyomtatás- nyomtató kiválasztása (pdf creator) és aztán feltett kérdésekre kell válaszolni, ill. a mentési helyet ki kell jelölni. Így több doksit is össze tudsz fűzni.
A legutolsó diagramomat én is pdf-ben mentettem el (a blogban megtekinthető), a Word-ben kellett némi farigcsálást eszközölni, mert nekem is elcsúszkáltak a sorok. Pdf-ben viszont a sortörést nem én határozom meg, nekem ez hátrány. Szóval nekem az utolsó letöltésem meg van így is, úgy is. A Pdf-es verzió nekem is új, nem rég mutatták meg.
 

misamaci

Aktív tag
Én elég régóta pont a pdf készítés miatt használok inkább OpenOffice-t :) ... pont ugyanúgy használható minden irodai munkára, mint az MSOffice, csak éppen ez ingyenes. A doksikból direktben - egy gombnyomásra - készíthetek pdf-et (pl, ha nyomdába küldendő anyagról van szó, akkor így biztosan nem esik szét a nehezen megtervezett anyag...normális nyomda meg tud akár pdf-ben is szerkeszteni, ha mégis kell).
 

blaci

Őstag
Sziasztok!
Köszönöm szépen a segítséget és az ötleteket mindenkinek…!:dr_24:
Az Office Word 2007 is tud .pdf dokumentumot létrehozni, nem kell ezért másik programot használni.

office.jpg

Régebben én is használtam az OpenOffice programot…még mielőtt megvettem a Word 2007-est.;) Tényleg jó az is!!!:D
Üdv.,
Laci
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Milyen csoda dolgokat mutattatok itt meg. Félő, hogy a dolgozós gépemen nem állíthatok át semmit, mivel nem tudom, hogy a dolgozós alkalmazásokat érinti-e. Meg őszintén, egyedül nem is mernék nekiállni, pedig tetszik.
 

blaci

Őstag
Sándornak!

Kedves Sándor!
Mellékelek ide egy képet, itt a két böngésző (Opera, Explorer) egy időben fut a gépemen de az alapértelmezett az Opera. Most a 10.51-es a legfrissebb verzió.

bongeszok.jpg

Üdv.,
Laci

Ui.: Csak most vettem észre, hogy a képen látható jobb oldali böngészőben a víruskeresőm szerint biztonságos hely a DrInfo oldal...!:D:D:D
 
Oldal tetejére