Cukorbeteg és lisztérzékeny gyermek

misamaci

Aktív tag
Most került a kezembe a Sütőipari Kutatóintézet egy régi (1981) receptkönyve, abból másolok ide pár receptet. Ezek biztosan gluténmentes sütemények, a tej miatt kevés laktóz van bennük .... szóval nem biztos hogy nektek is jó, de remélem mégis. A tápértékeket az eredeti recept alapján számoltam ki, szóval ha cukor helyett édesítőt használsz, akkor a ch is jóval kevesebb (én fruktózzal számoltam, de az 1:1 a normál cukorral ch szempontjából). A darabszámokat csak tájékoztató jelleggel írtam fel, én ennyivel számoltam ki.

Kalács (12 szelet)
Hozzávalók:

  • 200 g kukoricaliszt
  • 200 g rizsliszt
  • 2 db tojássárgája
  • 80 g cukor (fruktóz, vagy egyenértékű édesítő)
  • 40 g margarin
  • 4 g só
  • 160 g friss élesztő (vagy 1 csomag szárított)
  • 2 dl tej (1,5 %-os)
Elkészítés: az élesztőt kevés langyos tejben felfuttatjuk. A kétféle lisztet, a cukrot és a sót a margarinnal elmorzsoljuk, hozzáadjuk a tojássárgáját, a felfuttatott élesztőt és a tejet, alaposan összegyúrjuk és jól kidolgozzuk, amíg a tészta hólyagos nem lesz. A tésztát kikent formában, meleg helyen kelesztjük (kb 2-2,5 x-re). Előmelegített sütőben (kb 180-200 fokon) kb. 1 órán át sütjük.

Tápértékek 1 szeletre:
Energia (kJ/kcal): 799,33/189,94
Fehérje: 4,98 g
Zsír: 3,8 g
Szénhidrát: 32,98 g
Élelmi rost: 1,67 g

Teasütemény (30 darab)
Hozzávalók:

  • 400 g rizsliszt
  • 2 db tojássárgája
  • 50 g cukor
  • 80 g margarin
  • 1 cs vanilincukor
  • 2 dl tej
  • 1 cs sütőpor
  • késhegynyi só, 1 citrom reszelt héja
Elkészítés:
A margarint a liszttel elmorzsoljuk, hozzáadjuk a cukrot, vanilincukrot, a sütőport, sót, a reszelt citromhéjat, a tojássárgáját, majd a tejet és összegyúrjuk. Fél óra hosszat pihentetjük. Vékonyra nyújtva különböző formákat szaggatunk ki, sütőpapírral bélelt tepsibe rakjuk, a tetejét felvert tojással megkenjük és aranysárgára sütjük.

Tápérték 1 darabra:
Energia (kJ/kcal): 332,49/79,48
Fehérje: 1,17 g
Zsír: 2,44 g
Szénhidrát: 12,67 g
Élelmi rost: 0,61 g
 

g_andi

Tag
Kedves Misamaci! Köszi a recepteket.Szerintem a teasütit kipróbálom a jövő héten elkészíteni, Andikával együtt.Biztos tetszeni fog neki a tészta "gyúrmázása".Szerintem már a közös sütikészítés is nagy élmény lesz a leányzómmal. A tej nem probléma,mert a sütiket laktózmentes tejjel készítem.Kellemes Ünnepeket és szép napot!
 

g_andi

Tag
Kedves Misamaci!Karácsonyra megsütöttük Andikával a linzert.Andika sokat segített, /igaz az egész asztal környéke csupa tészta volt/és büszkén mondta a vendégeknek, hogy azt a sütit ő csinálta.Fele rizsliszt helyett Alfa-mix lisztkeveréket tettem bele és diabetikus lekvárral készítettük.Finom lett.Köszi a receptet!
 

misamaci

Aktív tag
Szia Andi!
Nagy gratula Nektek! Örülök, hogy jól sikerült a süti .... és alég vizuális típus vagyok, hogy elképzeljem a fülig tésztás kislányt ....:D
 

zolllee

Új tag
Sziasztok!

A mi kislányunk is 4 és fél évesen lett cukros. Nagyon sokat olvastam a témáról, próbálunk rájonni mi váltotta ki ezt a reakciót nála. Rengeteg szulovel beszéltunk már akiknek szintén cukros gyermekuk van, és a legtobb esetben a kozos tényezo mindig a megelozo influ. elleni oltás volt, de még a jelentosen befolyásolja a gyerek-szulo kapcsolat is ennek az autoimmun folyamatnak a létrejottét. Szeretnék érdeklodeni, hogy nálatok hogyan alakult ki, mik voltak esetleg olyan korulmények amelyek ezt kiválthaták.
Egyébként a lisztérzékenységrol is sokat olvastam, ez foleg olyan helyzetben alakul ki gyermekeknél amikor megtagadjuk tole az ételt (kirándulás, utazás, betegség, kórház stb.) és szegény ezt traumának éli meg, valamint a szervezet reakciója a kovetkezo lehet: "Nem adtál, akkor már nem is kell". Szóval szerinetm a lisztérzékenységbol is kilehetne gyógyulni, mivel ez csak pszihés alapon van, de mi lenne ebben az uzlet az orvostudománynak? Sajnos az orvostudomány is egyre jobban uzletté novi ki magát, és ez eléggé szomorú.
Elore is elnézést kérek ha esetleg nem értetek velem egyet, ez csak az én személyes véleményem.
 

dg

Őstag
Sziasztok!

A mi kislányunk is 4 és fél évesen lett cukros. Nagyon sokat olvastam a témáról, próbálunk rájonni mi váltotta ki ezt a reakciót nála. Rengeteg szulovel beszéltunk már akiknek szintén cukros gyermekuk van, és a legtobb esetben a kozos tényezo mindig a megelozo influ. elleni oltás volt, de még a jelentosen befolyásolja a gyerek-szulo kapcsolat is ennek az autoimmun folyamatnak a létrejottét. Szeretnék érdeklodeni, hogy nálatok hogyan alakult ki, mik voltak esetleg olyan korulmények amelyek ezt kiválthaták.
Egyébként a lisztérzékenységrol is sokat olvastam, ez foleg olyan helyzetben alakul ki gyermekeknél amikor megtagadjuk tole az ételt (kirándulás, utazás, betegség, kórház stb.) és szegény ezt traumának éli meg, valamint a szervezet reakciója a kovetkezo lehet: "Nem adtál, akkor már nem is kell". Szóval szerinetm a lisztérzékenységbol is kilehetne gyógyulni, mivel ez csak pszihés alapon van, de mi lenne ebben az uzlet az orvostudománynak? Sajnos az orvostudomány is egyre jobban uzletté novi ki magát, és ez eléggé szomorú.
Elore is elnézést kérek ha esetleg nem értetek velem egyet, ez csak az én személyes véleményem.


Szia!

A magam részéről annyit tudok elmesélni, hogy a lányom diabéteszének (1.tip.) diagnosztizálását megelőzően nem kapott influenza elleni védőoltást és nem volt influenzás sem. Akkor még semmilyen plusz oltást nem kapott meg a kötelezőkön túl. Javaslom, nézd meg a Remka által indított Gyremekkori diabetes kérdőiv című topikot, ott már magának az egyébként nagyon jól kidolgozott kérdőivnek köszönhetően láthatsz egy "mini-statisztikát", s a kérdések maguk is arra a pontokra irányulnak, amikkel a tudomány foglalkozik a diab kialakulását illetően.

http://drinfo.hu/forum/altalanos-kerdesek-hozzaszolasok/4759-gyermekkori-diabetes-kerdoiv.html

A lisztérzékenység szintén autoimmun betegség (amikből mellesleg rengetegféle van). Úgy tűnik, cukorbetegek esetében gyakoribb az előfordulása.
Általánosságban, bármilyen betegség és a lelki tényező kapcsán én azt gondolom, van köze a kettőnek egymáshoz, de csak annyiban, amennyiben a stressz, szorongás, stb... aláása az immunrendszert, rossz hatással van rá, így a szervezet esetleg gyengébb a fertőzésekkel szemben, s a krónikus betegségek esetleg előbb jelentkeznek.
 

g_andi

Tag
Sziasztok!Gráciának teljesen igaza van.Kislányom akkor lett lisztérzékeny mikór még nem kapta meg az infruenza elleni védőoltásokat és hiába okoljuk magunkat egyszerüen nem tehetünk róla,kár is elültetni bennünk az ilyen fajta bűntudatot.Elég baj ez nekünk és nem esik jól,ha okok keresése címen a szülőket hibáztatják.Én igyekszem mindent megtenni Andikáért és úgy nevelni,hogy könnyedén együtt éljen a begegségeivel.Nem könnyű és persze én is hibázok,de tanulok belőle és igyekszek utána jobban csinálni.A lisztérzékenység pedig igenis csak a teljes gluténmentes étkezéssel gyógyítható,amit egy életen át tartani kell.
 

Cupika

Új tag
g-andinak lisztérzékenység cukorbetegséggel mixelvel

Először is nagyon sajnálom, hogy egyre többen vagyunk cukorbeteg+lisztérzékenyek.
Nekem cukorbetegséggel kezdődött, majd sok-sok év után kiderült,miért nem híztam annyi éven át.Mert lisztérzékeny lettem, ill. voltam.

Amit tudni kell: (nem akarlak elkeseríteni, inkább óvni egy-két dologtól)

Ami a lisztérzékeny diétába beilleszthetó az nem jó a cukorbetegnek, mert a GI ( glikémiás index- azt mutatja, mennyire megy fel a cukor)magas!
Szóval többször és keveset az étkezéseknél. De ez amúgy is szabály, mondjuk ezt meg egy 4 éves kislánynak húúúúúúúúú.

A tejcukor érzékenység 1-2 éven belül elmúlik. A bélbolyhok begyulladtak és nem tudják emészteni a tejcukrot és egyéb tejes dolgokat. Joghurt és kefír ill. a laktóz mentes tej szabad. Free from termékek a sparban kaphatók glutén és laktóz mentesek és nagyon drágák. Nem is túl ízletesek.

Amiből jól lehet sütni: Manthel liszt ( remélem jól irtam) 750 Ft/kg.Ebből lehet kuglófot sütni,kenyeret és egyéb pékárut. Sőt kelt vajas tésztát is.
Tésztát az Auchanban szoktam venni,mert ott a legolcsóbb, de természetesen vannak schar termékek is amik nagyon finomak és nagyon drágák. Az auchanban kapható tészta gluténmentes 410Ft/500dkg. A schar 1390Ft/500dkg.
Bp-en a West end mellett van egy csarnok (nem jut eszebe a neve,de jó ronda nem lehet nem észre venni) annak az első emeletén van gluténmentes és cukorbetegenek hatalmas választékkal üzlet. Ott bőven .
válogathatsz, de jó sok pénzt vigyél magaddal.

Az a legjobb ha otthon megpróbálod az alap fent említett manthler lisztből a pékárut, piskótát kukorica lisztből és a kukorica liszttel nyugodtan főzhetsz is. Nem kell külön főzni 2-3 hét alatt megszokja a család.Nálunk a vendégek észre sem veszik mi miből van. Na jó! A galuskát külön csinálom nekik rendes lisztből,mert az nem valami jó, de a többit nem.
Rántott szeletet is készíthetsz gluténmentes zsemlemorzsából, vagy ha marad gm.kenyér otthon azt megőrölheted. De mi jobban kedveljük a gm.burgonyapehelybe forgatott husit. A vendégeink imádják.:Ds olcsóbb is.
Sajnos sok ember nem engedheti meg magának a drága vagy mégdrágább diétás termékeket.Nem tudom -Ti hogy vagytok vele- ezért több alternatívát is említettem.

AMIRE FIGYELNED KELL NAGYON!!!!
Ha kislányod kórházba kerül, vigyél magaddal ennivalót és ne engedd, hogy ott megetessék.
Majdnem 20 év tapasztalatából állítom, hogy én soha sehol nem kaptam gluténmentes ételet. sőt azzal sem törődtek,hogy insulin után enni kell, azzal, hogy mit végképp nem. Igazából nem is foglalkoznak vele, mert azt mondták legutóbbi alkalommal, hogy nincs rá keret a kórháznak.
A dietetikusokat nem is láttam, vagy ha igen akkor Ők kérdezgettek mit lehet enni és mit nem. De be kellet látnom,hogy ez csak egy álca volt nekik, mert pénz nincs rá és ezért azt mondják oldjuk meg.

De mi van akkor ha nem tud az ember rohanni a kórházba,mert ebéd és indulin idő van????

Ne haragudj, hogy nem tudtalak nagyon feldobni.De inkább szólok, mint baj legyen,

Sok sikert az új ételekhez. Ha ügyes vagy a kislányod nem is veszi észre.
 

g_andi

Tag
Kedves Cupika!
Köszönöm a tanácsaidat. Igazán hasznosak. Én a Glutenix Alfa-Mix lisztkeverékből sütöm Andika kenyerét, és ezt szerencsére szereti is.Hiber Fisk rostkészítményt keverek hozzá, és így lassabban szívódik fel. Én is kipróbáltam a Mantler lisztből a nokedlit és kis léányzóm meg is ette, de a Coelipan lisztből készültet jobban szereti. Éppen tegnap késő este sütöttem neki kenyeret és ma porcióztam ki és írtam rá a szénhidrátmennyiséget. Édesem most megint beteg és hát sajnos kilátásban van a kórház, ha felborul a cukra és továbbra is hány. Elkapott valami vírusos nyavalyát, és már a 3. éjszakánk olyan, hogy 39.7 felett van a láza és „ugatósan” köhög, pociját fájdítja. Ma 39.9 volt a láza és mikor beadtam neki a Nurofent kihányta a slájmmal együtt, ekkor adtam neki kúpot és ülőfürdőztettem, majd priznicet tettem rá. 1, 1és fél óra múlva már szerencsére 38.8 lett a láza, de azért még adtam neki Panadol szirupot is, és ezt szerencsére nem hányta ki. Akkor 9.4 volt a cukra és beadtam neki az inzulint. Alig evett valamit, inkább csak a banánt fogadta el és sokat itattam. Kb feleannyi ch-ot evett mint a szokásos és most alcsizik.A cukra 12.4. A banán és a láz megdobta neki, de sajnos a banán gyorsan szívódik fel és azt hiszem gyakran kell mérnem neki, mert hamarabb le is eshet a cukija. Azt hiszem most a legfontosabb a folyadékpótlás, és ha csak banánt fogad el igyekszem azzal tűrhető irányba „terelni” a cukrát. Persze ehet még rizst, főtt krumplit, és ha jobban lesz ebédre azt is kap. Most felébredt és lassan indulunk a Dr. néninkhez. Később folytatom. Minden jót és szép napot! Üdv: Andi
 

g_andi

Tag
Sziasztok!
Hurrá, Andikámnak már nem volt láza éjszaka. A doktor nénink azt mondta, hogy nagyon hurutos a tüdeje, és a gyanú is megvan a jobb oldali tüdőgyulladásra. Tegnap még szinte egész nap lázas volt, és a cukrai is az egekbe voltak. Szerencsére megértette, hogy nagyon sokat kell innia és csak így kerülhető el a kórház. Remélem, már jobban lesz ezek után. No, de visszatérve a lisztérzékenységre. Szerencsések vagyunk, hogy 5-10 percnyi sétára van tőlünk egy üzlet, ahol nagyon sok gluténmentes liszt és élelmiszer van. Havonta egyszer van egyesületi gyűlés is, ahol sokat tanulhatunk erről az állapotról, kóstolókon vehetünk részt, és tapasztalatokat oszthatunk meg egymással. Nem a legkönnyebb ezekkel a betegségekkel együtt élni, de folyamatos tanulással talán tudom segíteni kislányomat…
 

christina

Őstag
Sziasztok!
Hurrá, Andikámnak már nem volt láza éjszaka. A doktor nénink azt mondta, hogy nagyon hurutos a tüdeje, és a gyanú is megvan a jobb oldali tüdőgyulladásra. Tegnap még szinte egész nap lázas volt, és a cukrai is az egekbe voltak. Szerencsére megértette, hogy nagyon sokat kell innia és csak így kerülhető el a kórház. Remélem, már jobban lesz ezek után. No, de visszatérve a lisztérzékenységre. Szerencsések vagyunk, hogy 5-10 percnyi sétára van tőlünk egy üzlet, ahol nagyon sok gluténmentes liszt és élelmiszer van. Havonta egyszer van egyesületi gyűlés is, ahol sokat tanulhatunk erről az állapotról, kóstolókon vehetünk részt, és tapasztalatokat oszthatunk meg egymással. Nem a legkönnyebb ezekkel a betegségekkel együtt élni, de folyamatos tanulással talán tudom segíteni kislányomat…

Mielőbbi gyógyulást kívánok Andikának!
 

dg

Őstag
Szia Andi!

Nagyon örülök, hogy jobban van Andika! Mielőbbi teljes felépülést kívánok!

A témához annyit, hogy bár drágák a gluténmentes élelmiszerek, mégis csak nagyon jó, hogy alapjában véve változatosan lehet étkezni mégis, mert vannak alapanyagok, vannak gluténmentes élelmiszerek, s ahogy láthatjuk, a választék egyre bővebb, ami (idővel, hosszú távon) maga után vonja azt, hogy az árak relatíve mérséklődni fognak. Húsz évvel ezelőtt, gondolom, nem kellett válogatni... :???:
 

g_andi

Tag
Sziasztok!Már elég rég óta nem írtam ide.Gondoltam, most megosztok pár jó hírt,hogy bíztassam azokat a szülőket,akiknek szintén diabos és lisztérzékeny a gyermekük.Andikám már lassan 1 és fél éve L.é.,és azóta tartjuk a szigorú gluténmentes diétát.Ennek meg is lett az eredménye és az EMÁ-ja 1 év után negatív lett,ami annak a bizonyítéka,hogy jól diétázik.Remélem továbbra is sikerül jól betartani a g.m. étrendet.Annak is nagyon örülök, hogy elég jól tudatosult benne, hogy miket ehet és mit nem, és mikor a nagymami gluténos műzlivel kínálta véletlenül, ő határozottan elutasította, hogy ő olyat nem ehet.A cukrai is sokkal jobbak már, bár még rengeteget kell tanulnom, tapasztalnom,hogy még jobbak lehessenek.
 

dg

Őstag
Ez nagyon jó hír, Andi, örülök neki!
Hát, Andika nem egy elveszett gyerök! :) Örökmozgó, mindig vidám!
 

linus

Tag
Sziasztok!

Ma derült ki hogy Nóra még lisztérzékeny is!
Abban kérnék tőletek segítséget hogy ha valaki ebben a cipőben jár, felvenné velem a kapcsolatot? Ha itt nem itt, akkor priviben.
Konkrétan a kajcikra vagyok kíváncsi mit mikor hol hogyan satöbbi........................Köszi előre is!
 

borka

Őstag
Sziasztok!

Ma derült ki hogy Nóra még lisztérzékeny is!
Abban kérnék tőletek segítséget hogy ha valaki ebben a cipőben jár, felvenné velem a kapcsolatot? Ha itt nem itt, akkor priviben.
Konkrétan a kajcikra vagyok kíváncsi mit mikor hol hogyan satöbbi........................Köszi előre is!

Szia Lina !

g_andi-val vedd fel a kapcsolatot,úgy tudom,hogy az Ő kislányánál is mind a 2 probléma fennáll.
 
Oldal tetejére