Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

Kedveseim!
Én, mint 10 éve ingázó (Volán, MÁV, BKV) napi 2-2,5 órát "utazom" a munkahelyem és a lakásom között. A tényleges utazás kb:50-55 perc. A többi a csatlakozásra várással, építési területek kerülgetésével (KÖKI Terminál építése) stb. telik el. Ez naponta 2 db, mivel megyek és jövök. A BKV olyan összehangoltan működik mint a többi közlekedési társasággal, mind önmagával, hogy van, amikor a buszból nézem, ahogy a csatlakozásom szép lassan elmegy a megállóból, mivel a sofőr az ajtót nem nyithatja ki, hogy átszálljak, mert csak 1 busz állhat a megállóba be. Így 20-25 percet várok a köv. járatra. Ez rendszeres, már fel sem húzom magam rajta. Be van építve a menetidőmbe. ...Sokszor elgondolkodom: kéne egy jogsi, meg valami kis járgány.
 

somcsika

Aktív tag
Jó neked.:cool: Én csak álmodom ilyen fizetésről. :-( Aztán minden nap fel(rá)ébredek.:mad:

Ez az összeg nem egy, hanem 3 munkahelyen jön össze. Tehát nem egy, hanem 3 helyen kell megállnom a helyem és az itthonit még nem is számoltam. De ezt én keresem meg, míg a cikkben szereplő emberkéknek a rólunk dolgozó emberekről lenyúzott 3. bőrből futja.
Talán ha én is Nokiás dobozban több millió forintnyi kenőpénzt adtam volna valakinek és börtönbe jutok akkor biztosan nekem is megcsinálták volna a plasztikai műtétet tb támogatásra, mert a böntönben töltött idő annyira megviselt volna, hogy bánatomban annyira lefogytam volna.
 

somcsika

Aktív tag
Ez az összeg nem egy, hanem 3 munkahelyen jön össze. Tehát nem egy, hanem 3 helyen kell megállnom a helyem és az itthonit még nem is számoltam. De ezt én keresem meg, míg a cikkben szereplő emberkéknek a rólunk dolgozó emberekről lenyúzott 3. bőrből futja.
Talán ha én is Nokiás dobozban több millió forintnyi kenőpénzt adtam volna valakinek és börtönbe jutok akkor biztosan nekem is megcsinálták volna a plasztikai műtétet tb támogatásra, mert a böntönben töltött idő annyira megviselt volna, hogy bánatomban annyira lefogytam volna.
Ja és fontos kiegészítés, hogy én bruttóban számoltam.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Cukrosmadzag – a cukorbetegség gyógyítása egy eltitkolt gyógyszerrel? Ne dőlj be!

A DiabFórum magazin főszerkesztője, Dr. Fövényi József nevével és fotójával is visszaéltek, az „Egészségkalauz.hu”, egy ismert egészségügyi portál „segítségével” ajánlják a „Dialine nevű csodaszert”.

 
Oldal tetejére