MINDENKINEK!!!

Kedves cukorbeteg társak!

Valaki tud diabetikus mustárról? Nagyon rossz, mikor virslit, vagy kolbászt eszek, hogy nem tudok mustárt enni. Ha a rendes mustárt eszem, akkor meg egekben a cukor..Valaki tud, ilyen mustárról, vagy mivel helyettesítitek?

Köszi,
Moncsi
 

poe

Őstag
Szia!
A sima mustárban nem túl sok a CH, egy normál adag, amit 1-2 pár virslihez megeszel nem okozhat nagy vc emelkedést, valami más lesz a ludas szerintem. ;) Én az ekkora adagot nem is számolom.
 

somcsika

Aktív tag
Bocs előre is mindenkitől ha olyat kérdezek amit aktív fórumosoknak egyértelmű.

Nem szerveztek most nagy diab.talit?
 

somcsika

Aktív tag
Ma kérdezte Laci, hogy lesz-e és hogy mikor, mert már terveznie kellene a szabadságát.
A tavalyi csillebérces dolog nem működik? Én ott még soha nem voltam.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Indítunk egy új diab talis topikot, és ott lehet helyszínre, időpontra javaslatot tenni. Addig is, lehet ide írni a véleményeket, pik-pakk átmozgatom majd őket.
 

tímeácska

Őstag
Kedves Hölgyek!

A nők olyanok, mint a víz, egyszerre lágyak és erősek.
A nők olyanok, mint a virágok, szükségük van gondoskodásra, hogy viruljanak.
A nők olyanok, mint az égen ragyogó szivárvány, de fényre van szükségük, hogy megmutathassák milyen színesek.
De a Nőknek szükségük van a Férfiakra, hogy érezhessék valóban értékesek.
Így ma, kedves Nőtársaim, legyünk hálásak a fiúkért is, akik éreztetik velünk, mennyire fontosak vagyunk, hiszen a világunk így kerek!
Legyetek igazi Mesterek!
Mesterei a megértésnek, a szeretetnek, az elfogadásnak, a toleranciának, a szépségnek és harmóniának, hogy a Férfi társaink mindegyikőtökben észrevehessék;
Együtt vagytok teljességei a világnak!
Boldog Nőnapot kívánok!
 

borka

Őstag
Kedves Hölgyek!

A nők olyanok, mint a víz, egyszerre lágyak és erősek.
A nők olyanok, mint a virágok, szükségük van gondoskodásra, hogy viruljanak.
A nők olyanok, mint az égen ragyogó szivárvány, de fényre van szükségük, hogy megmutathassák milyen színesek.
De a Nőknek szükségük van a Férfiakra, hogy érezhessék valóban értékesek.
Így ma, kedves Nőtársaim, legyünk hálásak a fiúkért is, akik éreztetik velünk, mennyire fontosak vagyunk, hiszen a világunk így kerek!
Legyetek igazi Mesterek!
Mesterei a megértésnek, a szeretetnek, az elfogadásnak, a toleranciának, a szépségnek és harmóniának, hogy a Férfi társaink mindegyikőtökben észrevehessék;
Együtt vagytok teljességei a világnak!
Boldog Nőnapot kívánok!

Kedves Hölgyek !




Ezt, mintha csak én írtam volna.:)
Az Isten éltessen benneteket nagyon sokáig NEKÜNK!:D :cool:

Sándor.........aki nagyon szerény :oops:
 
Oldal tetejére