A keresés eredményei

  1. R

    Utazgatunk, utazgatunk...

    Nagyon jó ez a link borka! Összeszedi tényleg azokat a fontos dolgokat , amire egy cukorbetegnek tudnia kell, ha elutazik. Az egyik nagynéném cukorbeteg lett, mert hasnyálmirigy gyulladása volt, elég súlyos, meg is kellett műteni és emiatt cukorbeteg lett. Velük is menni fogunk egy rövid...
  2. R

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Én az epret főként azért eszem , mert nagyon finom :cool: a narancsi is sokkal finomabb nyáron, csak ilyenkor olyan sok gyümölcs van Magyarországon szerencsére, hogy nem költenek rá az emberek, mikor sokkal olcsóbban meg lehet venni a magyar barackot, vagy szilvát. Ilyenkor azért van úgymond "...
  3. R

    Utazgatunk, utazgatunk...

    Mivel utazásról szól a topic, és mindenki nagyban külföldre megy síelni és elhatéroztam, hogy itthon megyek el egy kis téli túrára. Most hétvégén csodálatos volt az idő és a téli táj is gyönyörű. Igaz, hogy jól fel kell öltözni, de mivel mozog az ember nem fázik. És mindig lehet találni egy...
  4. R

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Olyan rossz látni, hogy az emberek nem veszik komolyan az egészségüket. Családomat már egész jól átneveltem az egészséges táplálkozásra és a rendszeres szűrő vizsgálatokra. De rengeteg ismerősöm van , akik komolytalanok és csak intenek rá. Ez az influenza járvány is ilyen. Utazok a metron és...
  5. R

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    magányos
  6. R

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Nah hát vége az ünnepeknek bőven, káposztát nagyon sokat fogyasztottunk, már unjuk is :D Az eredmény negatív lett, aminek nagyon örülünk, bár Anyu még mindig felhozza, hogy "most ezért kellett elráncigálnod" stb. Legalább a lelki békém helyreállt :) A Bérest és mindenféle vitamint már...
  7. R

    Óvoda- iskolakezdés / Óvónők, tanárok edukálása

    Sajnos, az ilyen viselkedéssel számolni kell. Én már nem nagyon lepődöm meg rajta, hogy szinte semmilyen együttérzés nincs az emberekben. Azt kell, hogy mondjam, hogy inkább a nagyobb városokban ölik ki ezt az érzést az emberekből. Az óvónénik védelmére szeretnék kelni, mert a szülőknek kell...
  8. R

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Képzeljétek el tudtam rángatni anyukámat végre egy kivizsgálásra. Még várjuk az eredményt ő is és én is , de remélem, hogy minden rendben lesz. Nagyon büszke vagyok magamra, hogy sikerült elvinnem :D Az orvossal is beszélgettünk és mondta, hogy mennyire fontos a megelőzés is a rákos...
  9. R

    Filmajánló

    Az valóban nagyon jóra sikeredett, hihetetlenül nyomasztó volt de mellette mégis kicsit pozitívnak hatott, egyszóval nekem nagyon bejövős volt! Most láttam azaz néztem végig a Boardwalk Empire-t az is valami uhh mindenkinek csak ajánlani tudom hiába játszódik a 20-as években simán húzható egy...
  10. R

    Bkv, Volán, Máv, hajó, repülő és amit akartok

    Könyörgöm ez csak 1 terminál ami fejlett lesz az összes többi marad olyan színvonalú amilyen :S Inkább azt mondanám, hogy kettős lesz, mint modern, mármint ha az egész épület együttesre gondolunk! Kijutni meg már pofon egyszerű, szinte minden megáll ami arra megy például az összes vonat is a...
  11. R

    Filmajánló

    Nem tudom , hogy vagytok vele, de én imádom a Mátrixot! Rám nagyon nagy hatással volt. Az egész filozófiai tartalom teljesen elgondolkodtatott. Mindegy milyen szituációban vagy az a lényeg, hogy a választás a tiéd és mindig van másik kiút. És akármilyen rossz a helyzet mindig lehet valami jót...
  12. R

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Anyukám veszi ezt nagyon komolytalanul, hiába mondom neki, hogy menjen el egyszerűen nem hajlandó. Nem tudom mivel tudnám meggyőzni :( Próbáltam már szépen, aztán próbáltam ráijeszteni. De azt mondja, hogy ő világ életében egészséges volt, egyszer nem volt egy felfázása, semmi gombás...
  13. R

    Homeopátia

    a homeopátiás készítményeknek nincs semmi mellékhatásuk :)
  14. R

    Libidócsökkenés - "Jaj Drágám,most fáj a fejem!"

    Már próbálkoztunk azzal ,hogy megbeszéljük és vele nincs is gond.Nagyon figyelmes hozzám,és nem csak olyankor.Ha már a görcsöléssel van a baj,akkor mit tehetek ellene?Mert most annyi,hogy ne görcsöljek,az nem segít.
  15. R

    Libidócsökkenés - "Jaj Drágám,most fáj a fejem!"

    Sziasztok!Lenne egy nagy problémám és szeretném olyanokkal megbeszélni,akik jártak hasonló cipőben.Tudom hogy a mappa a merevedési zavarokra vonatkozik,de szerintem nőket is érinthet ugyanúgy ilyesmi probléma.Én sajnos azt vettem észre magamon,h a szexuális vágyam teljesen lecsökkent.Nem tudom...
  16. R

    Homeopátia

    reméljük használ ez a szer,mivel természetes anyagokból készűl,így nem félek tőle annyira,mint a sok gyógyszer mellékhatásaitól........
  17. R

    Homeopátia

    mennyibe kerül ez a cocculine???
  18. R

    Homeopátia

    van ennek vmi mellékhatása,vagy tapasztaltál-e már vmit?
  19. R

    Homeopátia

    SZiasztok! gyakran előfordul nálam hogy utazás közben rosszúl vagyok,és nem tudom mitől lehet,általában rossz közérzetem,hányingerem szokott lenni,tud-e vki javasolni vmilyen gyógyszert rá?vagy tanácsot adni....
  20. R

    Allergia homeopátiás kezelése

    Okés,köszi.Rákattanok!:)
  21. R

    Allergia homeopátiás kezelése

    És könyvektől vagy honnan tájékozódtál?Mert én is szeretném beleásni magam a témába,csak még nem tudom hol.
  22. R

    Allergia homeopátiás kezelése

    re Hú,ilyen tudományosan még nem is olvastam soha,de jó ezt is tudni.Végülis ebbe még nem gondoltam bele,hogy szinte egyenlő a "vívőanyaggal",amit beszedek,de nekem az a fontos, hogy hat.Nekem orvos ajánlotta amúgy.
  23. R

    Allergia homeopátiás kezelése

    sziasztok! én is ismerem,szerintem nagyon jó.Gyerekeknek is adhatod,ha még nem tudják elszopogatni,akkor vízben oldva is lehet.Patikákban,gyógyszertárakban kapható.kb 900-1000ft között van.
  24. R

    Potencianövelő

    szia, előszöris, a netről rendelni gyógyszert, már bocsáss meg, de normális vagy te???;) kitudja mi van abban, vagy megfelelő e a te szervezeted számára.. az egészség a legfontosabb, menj orvoshoz. nem ciki, hidd el. a férjem is ilyen problémával küzdött, orvoshoz ment és azóta is minden ok. az...
Oldal tetejére