A keresés eredményei

  1. C

    Penes problémák

    WOW :oops: Először is köszi, és bocsánat !!! Úgy tűnik nem olvastam el a fórum eddigi hozzászólásait. Kedves Tünde, tényleg köszi és örülök, hogy egy szakavatott is van itt a fórumon. - A tű csere valószínűleg megoldás lesz a fröcskölésre. - Viszont a legnagyobb gondom mint írtam az...
  2. C

    Penes problémák

    Hát igen, néha elgondolkozok azon, hogy miért nem olvasnak el egy ilyen fórumot a fejlesztők. Nyilván szét törik a kobakjukat, hogy jót csináljanak, de mindenre nem gondolhatnak ők sem. Elég lenne, ha mondjuk használat után 4-5 órán keresztül villogna a kijelző ha kinyitom, ehhez gondolom nem...
  3. C

    Penes problémák

    NOVOPEN 9 éve (ebből 5 Innovo): KIRÁLY Optipen: akadozik, fröcsköl össze vissza és ami a legnagyobb gongom, hogy MI A FENÉNEK DIGIT KIJELZŐ, HA NEM ÍRJA KI MIKOR ADTAM BE UTOLJÁRA???????? 24-órás lantus-hoz használom, az inzulin nekem csúcs, de kicsit vicces mikor fél 9-kor elkezdek azon...
  4. C

    Insulinpumpa

    A jó tanács, sose lehet hosszú. Nagyon köszönöm, hál' Istennek egyenlőre meg tudom oldani a vércukor szintem kordában tartását a hagyományos módszerekkel.(főleg mióta van a lantus) De minden képpen jó tudni, hogy használható a pumpa is. Be kell valljam eddig azt hittem, csak reklámozzák...
  5. C

    Insulinpumpa

    Sziasztok - Most találtam ezt a fórumot és megláttam mennyien használtok pumpát, egyből regisztráltam. Mindenféle hirdetésben látom a pumpát, de a lényeget sehol nem írják le. - Ha valaki megtenné, hogy összefoglalja nekem röviden, mik az előnyei a pumpának a hagyományos szurkálással...
Oldal tetejére