A keresés eredményei

  1. mantanya

    Babázhatok

    Ha esetleg lenne valakinek feleslegessé vált flexlink szereléke (kanül), azt megvenném!!! Mindig kevésnek bizonyul, főleg így, hogy 2 napnál csak ritkán bírja tovább. Előre is köszönöm!
  2. mantanya

    Babázhatok

    Erre egy gyors reakció...Nekem a 4 gyerek közül csak a lányomat vizsgálták anno születésekor (köldökvér), hogy hordozza e a hajlamot. A válasz az volt: nem. Erre a múlt hónapban (mert egyem a lelkét, Ő méri szinte havi rendszerességgel, csak úgy ellenőrzésképpen), neki lett egy 10,8 -as értéke...
  3. mantanya

    Babázhatok

    Egy kedves ismerősöm cikke a Népszabadságban. Cukorbeteg szemmel az új inzulinrendeletről: http://nol.hu/velemeny/20120712-onhiban_kivul
  4. mantanya

    Babázhatok

    Köszi az infót! Az az igazság, hogy ezek a kanülök nem selejtesek, hanem egyszerűen gyér(ebb) minőségűek. Tapad, tapad, de nem az igazi. Meg állandóan mellé megy az inzulin. Nem hiszem, hogy az lenne a baj, hogy selejtes, hanem inkább "kispórolták" belőle az anyagot. Minőségileg közelébe sem...
  5. mantanya

    Babázhatok

    Aki gondolja, írja alá! Petíció az új inzulinrendelet ellen! http://www.peticiok.com/peticio_a_2012_aprilisatol_hatalyos_inzulinrendelet_ellen
  6. mantanya

    Babázhatok

    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy használ-e valaki közületek FlexLink szereléket. Én mióta pumpás vagyok, ezt használom. Nem is volt vele semmi problémám. De azok a kanülök, amiket az elmúlt két alkalommal kaptam, nem valami fényesek. - Eddig alig lehetett levakarni a bőrről a ragasztót (az sem...
  7. mantanya

    Babázhatok

    Csatlakoznék és is a csajokhoz :). Úgy gondolom, nagyon sok "jó" diabetológus van, de kevés "látott" cukros kismamát (nem terhességi cukorról beszélek). Én is azt javasolnám, hogy keress egy centrumot, ahol nem vagy fehér holló. Ez kicsit nagyobb macera, mert utazgatás, orvosváltás, stb... De...
  8. mantanya

    Babázhatok

    Nagyon aranyos vagy, hogy ilyeneket írsz. De ne gondold, hogy én olyan "szuper" vagyok... épp a minap dobtam egy olyat, amire nem vagyok büszke (lásd a blogban)... Arra viszont igen :oops:, hogy abban segítségedre lehettem, hogy ide találj. Leginkább ezért írom a blogot... Hátha segíthetek vele...
  9. mantanya

    Babázhatok

    Szia! Jó, hogy rátaláltál erre a fórumra. Nekem is sokat segített már, hogy vannak emberek, akik hasonló problémákkal "küzdenek". És itt tényleg mindig meghallgatásra találsz. Nagyon segítőkészek a csajok :D Én nem rendelkezem akkora "tudással", de túl vagyok 4 terhességen... Ha bármiben tudok...
  10. [No title]

    [No title]

  11. Album : 2012 nyár

    Album : 2012 nyár

    Album Images 1
  12. [No title]

    [No title]

  13. [No title]

    [No title]

  14. [No title]

    [No title]

  15. [No title]

    [No title]

  16. [No title]

    [No title]

  17. Album : Zselyke Hargita

    Album : Zselyke Hargita

    Album Images 1
  18. [No title]

    [No title]

  19. [No title]

    [No title]

  20. [No title]

    [No title]

  21. mantanya

    Comment by 'mantanya' in album 'Album : 2011-2012 tél'

    Album Images 2
  22. [No title]

    [No title]

  23. [No title]

    [No title]

  24. [No title]

    [No title]

  25. [No title]

    [No title]

  26. Album : 2011-2012 tél

    Album : 2011-2012 tél

    Album Images 1
  27. [No title]

    [No title]

  28. [No title]

    [No title]

  29. [No title]

    [No title]

  30. mantanya

    Comment by 'mantanya' in album 'Album : gyerekek'

    Album Images 5
Oldal tetejére