A keresés eredményei

  1. E

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Köszi Borka, én is így gondolom. Az első és utolsó vérvételem a kórház óta februárban volt.A HbA1c 5,82 volt. A háziorvos azt mondta szuper. Sajnos a cukros doktornőm meghatározatlan időre külföldre ment. Törhetem a fejem, hogy keressek e másikat vagy addig jó a háziorvos. A vérvételen és a...
  2. E

    Utazgatunk, utazgatunk...

    Köszi Borka a meghívást, aranyos vagy. Sajna erre a hétvégére már van korábban megbeszélt programom- Gondolatban Veletek leszek és nagyon várom a fényképeket, Igyekszem a következő kimozdulásnál veletek tartani
  3. E

    Utazgatunk, utazgatunk...

    Kismaros Budapesttől 45 Km-re a Börzsöny lábánál fekszik ez a kis falu. A dunakanyar gyöngye. Gyönyörű a táj isteni a levegő. Érdemes megnézni a falu múzeumot és feltétlen végig kell menni az erdei kis vasút vonalán egészen Királyrétig. A dunán pedig egy kicsi komp átvisz egy kis szigetre...
  4. E

    Könyvajánló

    :p;) Sziasztok, Imádok olvasni, de sajnos nekem is mint a legtöbbünknek kevés az időm rá- Az egyik kedvencem: B-S.Aldrich ÉS LÁMPÁST ADOTT KEZEMBE AZ ÚR Gyönyörű történet amelynek valós alapja van. A történet rávilágít többek között a szeretet és összetartozás fontosságára. Nagyon szép...
  5. E

    Kertbarátok, állatbarátok

    Ti esztek banánt ???? Nekem azt mondta a diabetikus, hogy felejtsem el pedig néha szívesen ennék.
  6. E

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Amikor kiderült, hogy diabos vagyok 29 volt a vc. Kórházba kerültem de pechemre 3 napos ünnep volt, így csak az ügyeletes orvos látott tel. Nagyon rendesek voltak és pillanatok alatt lehúzták 7 re a vc. Majd három nap mulva jött a doktornő aki egy tündér.Türelmes volt és mindent elmondott. A...
Oldal tetejére