A keresés eredményei

  1. M

    Alacsony vérnyomás

    én régen nem tudtam anélkül kikelni az ágyból, ha egy korty cukros kávét ne ittam volna, nem szerettem akkor még, de muszáj volt, különben vissza kellett ülnöm, mert megszédültem.. legutóbb, amikor mérték, majdnem túlment a magas határon... ennyit számít a stressz.
  2. M

    Önkéntes munka-avagy divat-e az önkéntesség

    nálunk még nem divat. ámerikában állítólag igen.
  3. M

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    én pont múlt héten estem át egy náthás-torokfájós nyavaján.. elég gyanús volt, hogy influezna, mondjuk csak hőemelkedésem volt, izomfájdalmaim egyáltalán nem. feküdtem 3 napig, utána csináltam a dolgaimat. remélem nem lesznek szövődmények... sajnos a gyógyszergyárak lobbizásai szerintem is...
  4. M

    Ha megtiltanák a dohányzást...

    szerintem a teljes tiltás egy kicsit drasztikus... megfelelő szabályozás kellene, iskolákban, oviban stb. természetesen ne lehessen, stb... ha úgy vesszük, a tejcsoki sem egészséges hosszú távon, kíváncsi vagyok mi lenne, ha azt akarnák betiltani...
  5. M

    Allergiás nátha

    nem akarlak elkeseríteni, de én szinte elképzelhetetlennek tartom, hogy megszűnjön az allergia magától.. maximum annyi történhetett, hogy amire allergiás vagy, az valamiért megritkult a környezetedben, ahogy azt mekcsi is írta, de ha olyan helyen leszel, ugyanúgy vissza fog jönni... :(
  6. M

    Érdekes cikkek, hírek, kísérletek

    A nevetést már nagyon sok helyen leírták, hogy mennyire javítja az emberek állapotát. Ha jó hangulatban vagy, az már fél siker a gyógyuláshoz.
  7. M

    A nap vicce

    Egyik nap egy házaspár békésen nézte a tévét, míg az el nem romlott. Megszólal a nő: - Drágám javítsd már meg ezt a tévét! - Miért mi vagyok én, tévészerelő? A nő ezt nagy nehezen lenyeli, de amikor a mosógép elromlik, felkiált: - Drágám javítsd már meg a mosógépet! - Miért, mi vagyok én...
  8. M

    Allergia homeopátiás kezelése

    A homeopátia milyen elven működik?
Oldal tetejére