A keresés eredményei

  1. Marócza

    OEP méltányossági engedély

    Sajnos nekem sem elég a 3 doboz csík, én is kb 10-szer 12-szer mérek. Egyszer próbálkoztam, hogy méltányosságból kérek még 2 dobozt mert, hogy minden hónapban 3 ezerért veszek hozzá, dobozonként, de nem jártam sikerrel. Ha megtudtok valamit, jó lenne a megírnátok.
  2. Marócza

    Levemir inzulin

    Kedves Krix! Ahogy elnézem Te sem vgy jobb helyzetben, mint annak idején én. Amikor a kórházban befektettek, hogy beállitsanak Levemirre, a végén feladta 2 doki is, és én mondtam nekik, hogy próbáljuk meg a reggeli adagom megemelni, mert éreztem, hogy nasgyon sántít a dolog, hogy a reggele...
  3. Marócza

    Levemir inzulin

    Kedves Krixz! Nagyon sajnálom, hogy bekerültél a körbe. Itt jó helyen jársz, és vannak olyan emberek akik már nagyon régóta cukrosok. Az előző lapon én is köztük jártam, de ide most érkeztem meg. Tudom mit jelent újnak lenni itt. Kérdezz nyugodtan, és lesz aki nem tudományosan fog válaszolni...
  4. Marócza

    Levemir inzulin

    Sziasztok Sani, és bioszky! és Többiek. Köszi, hogy gyorsan reagáltatok a levelemre. Ezekszerint nem nagyon fogalmaztam érthetően. A kórházból elment a dokinő aki az orvosom volt. Helyette jött egy másik diab szak főorvos, és Ő szívozik itt nem csak velem. Ő azt állitja, hogy megbüntetik, hogy...
  5. Marócza

    OEP méltányossági engedély

    Hát ez nem semmi gyerekek! Ha tényleg van ilyen, hogy az OEP adhat engedélyt, akkor szégyen és gyalázat, hogy ezt nem mondják el.Én sem tudtam róla, de hétfőn rohanok és kérek én is papírt. Nekem sem elég sajna a 3 doboz. Még kettőt, vagy 3-mat kell hozzá pluszban venni.Jó ez a lap, csak kár...
  6. Marócza

    Levemir inzulin

    Sziasztok! No hosszú idő után megint elő kerültem, és olvasgattam a leveleiteket. Én most nagyon hülye helyzetben kerültem, mer a dokinőm decemberben közölte velem, hogy az eddíg jól bevált levemirt lecseréli insulatardra, és atrapidra, mert nem irhatják, fel, mert ellenőrzik őket, és ez gond...
  7. Marócza

    Gyógyszerek, vitaminok a szövődmények ellen

    Kmollihoz cukorbetegség :):(:confused::mad::p;):D
Oldal tetejére