A keresés eredményei

  1. J

    Női infarktus

    Sajnos az orvosok nem nagyon érnek rá a sürgősségin. Velem nagyon rendesek voltak, de sok okításra nem volt idejük, mert 1o percenként hozták a szirénázó mentők a betegeket. A záróval a saját körzetiorvoshoz és kardiológushoz kell fordulni. Nekem ezekkel is szerencsém volt a kórház után. Az...
  2. J

    Levemir inzulin

    Nekem azt mondta a szakorvos, hogy a Meforal-Merckformin -ból max. 2 ezret szabad naponta. Meg még Diaprel is? Te jó ég? Lehet, hogy irtam már, de kb 5 évvel ezelőtt műtétekből kifolyólag normál inzulinon voltam pár hétig. Semmi más nem kellett. És teljesen normálisak voltak a cukraim és néha én...
  3. J

    Levemir inzulin

    Gyógyszerekkel 8-10 közötti reggeli éhomi cukraim miatt kezdtük el a Victozát. Nem igazán jött be. A cukromra sem volt lényegesen hatással. Ezért most Levemir próbán vagyok. 2 hét után még mindig nem jók az értékeim, Merckformin-nal sem, sőt még romlottak. Úgy érzékelem, ha a reggeli érték...
  4. J

    Levemir inzulin

    Hogy hiztam volna, ezt azért nem állitanám. A nagy meleg miatt nem tudom megállapitani, hogy a pici fogyásban mi segitett. De az biztos, hogy a Victozától délutánra elképesztően éhes voltam, és a cukraim mégis 1o körül maradtak. Kis fejfájás, szédülés, kótyagosság stb. kisérte az alkalmazását...
  5. J

    Levemir inzulin

    Ez a Victoza! Van akinek nagyon jó, és óriási fogyást produkál. Talán a fiatalabb korosztálynak? Victoza fórum is van. Be kell ütni a keresőbe. Tömérdek mellékhatás kiséri /lehet, hogy az sem mindenkinél/, amik elviselhetőek ugyan, de nem kellemes. Ja, és az ára....... Ha a fogyás bejött volna...
  6. J

    Levemir inzulin

    A V. elég új, talán nem is inzulin, szúrni kell, naponta 1x. Óriási fogyásokat jósoltak vele. Nálam sajnos nem jött be. Az éhomi cukraimat sem javitotta érzékelhető mértékben. Az igaz, hogy a napi CH-t ilyenkor gyümölcsszezonban képtelen vagyok tartani, de mással nem szoktam túllépni. És mégegy...
  7. J

    Levemir inzulin

    Tegnap este kezdtem a Levemirt. Ma reggel 8,5-ös éhomivel ébredtem. Ez nem túl biztató!!! A V.-ről állok át, mert az semmit nem javitott és még nem is fogytam, talán 2 kilót, de lehet, hogy azt csak a hőségtől, és nem a hatásától. Tartok tőle, hogy ilyen értékeket szurkálás nélkül, csak a...
Oldal tetejére