A keresés eredményei

  1. C

    Szólánc

    analfabéta
  2. C

    Szólánc

    délibáb
  3. C

    mindenkinek

    Huh, most megkönnyebbültem. De szereintem is a diéta magában nem lesz eredményes.
  4. C

    mindenkinek

    Sziasztok! Gabibaba, ugye ez nem az én általam ajánlott dokika? Csak nyugtass meg kérlek!
  5. C

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Szia! Gratulálok a jó kis eredményekhez. Nálam is a doki bácsi látogatás kész cirkusz szokott lenni. Ezren a váróban, az átlag életkor 60-100 év között és amikor megérkezem, egy fiatal akkor egyből letámadnak, hogy mióta és hogy hogy viselem a diabot. A kedvenc kérdésem a következő volt: egy...
  6. C

    Szólánc

    lyukas
  7. C

    Vércukor érték HbA1c

    Szuper! Gratula csak így tovább!!!!!!!!!!;)
  8. C

    Vércukor érték HbA1c

    Szia PindurBocs! Ezen eredmény mögött szinte tényleg soha nincs7 feletti érték, de most beteg voltam és magas lázam volt és biza mértem 13-as cukrot is! Én is meglepődtem ezen az eredményen. Én is kevesebbet eszem mint a B.Laci, eredetileg 180 gr Chra voltam beállítva de fogyni akartam ezért...
  9. C

    Vércukor érték HbA1c

    Kedves sani, Pumpás, Pindurbocs! Köszönöm a gratukat! Nektek is tök jó cukrokat kívánok!
  10. C

    Vércukor érték HbA1c

    Szia Laci! Köszönöm a gratut és neked is gratulálok. Most ebben a 3 hónapban tényleg nagyon odafigyeltem és szigorú voltam magammal ( ami nemigazán jellemző rám, sajnos). Igen a kötöttség az , ami nagyon zavar engem.Az életemet igazítom a kezelésemhez és nem a kezelést az életritmusomhoz. Ez...
  11. C

    Vércukor érték HbA1c

    Köszönöm a gratulálákat Mindenkinek! Coca Cola Zero kipipálva...:-)
  12. C

    Vércukor érték HbA1c

    Pohár szódát??? Legalább egy pohár Coca Cola Zerot. Vágyom egy kis édességre !:oops::rolleyes::D
  13. C

    Vércukor érték HbA1c

    Sziasztok! Jöttem örömködni!!!! Januári és diabos életem eddigi legjobb HbA1c-m: 5.1 :-) Dokibácsim nagyon nagy megdícsért de még mindig Actrapid, Insulatard pároson hagytak.:-(
  14. C

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    műszerek
  15. C

    Szólánc

    animátor
  16. C

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    malária
  17. C

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    rántás
  18. C

    Ünnepeljünk!

    Minden kedves fórumozónak Nagyon Boldog és Sikeres Új Évet kívánok! Szilvi
  19. C

    Szólánc

    aromaterápia
  20. C

    Szólánc

    fogas
  21. C

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    orvoslás
  22. C

    Ünnepeljünk!

    Szia Kata! Megragadom az alkalmat és én is nagyon boldog névnapot kívánok Neked!!
  23. C

    A mai napom apró öröme...

    Mai napom öröme: találkoztam ma a Syma-ban Gabibabával, Tekivel, Pumpással és családjával és Sidildivel! Sok sok vizygálaton részt vettem
  24. C

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    édesanya
  25. C

    mindenkinek

    Szia!!! Én már úgy gondolom, hogy eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel ki látja és hol vagyok, ha szúrnom kell akkor szúrnom kell.Már adtam be inzulint étteremben, metrón, szinházban, egyetemen vizsgára várakozva... és azt gondolom hogy ez az én életem. Nem fogok mindig mosdóba...
  26. C

    Mondjatok véleményt!

    Sziasztok!! Nos a tali(k)ról csak annyit, hogy nagyon nagyon jók voltak. A kisgyóniról sikerült úgy kb. 1 napot késnem, de ennek ellenére igazán jól éreztem magam. A i a legfontosabb, hogy ezen alkalmakkor iszonyat mennyiségű tudásra és infóra tehet szert az ember lánya. Ezt is köszönöm minden...
  27. C

    A mai napom apró öröme...

    Timeácska éa Máté nagyon nagy GRATULA Nektek. Nagyon ügyesek vagytok!!!!!!!!!!!
  28. C

    Szólánc

    majom
  29. C

    Fogyókúra

    Szia Anne!! Engem is nagyon nagyon érdekelne ez a csoport! Ha egy priviben leírnád az elérhetőségeket, azt nagyon megköszönném.
  30. C

    A mai napom apró öröme...

    hallo!!!! Tímeácskának megvan a számom!! De mi történt?? Valaki kiesett a progiból?, Ugye nem komoly a dolog?
Oldal tetejére