A keresés eredményei

  1. Z

    Ünnepeljünk!

    Kedves Sándor! Nagyon Boldog névnapot! (Ebben az évben jól dolgozol, tele a zsákod! :))
  2. Z

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Mit tudtok az inzulinhűtők forgalmazójának jelenlegi elérhetőségéről??? A tavaly említett Frio terméknek a magyar (http://frio.hu/inzulinhuto.html) oldala elérhetetlen, megszűnt. Ha valaki tud ilyen forgalmazót, súgja meg, egy volt kollégám "szenved" attól, hogy a felmelegedett...
  3. Z

    mindenkinek

    Újabb reménysugár! :dr_24: http://www.origo.hu/egeszseg/20130425-kiserleti-attores-cukorbetegsegben-inzulin.html Nagyon szeretnénk, ha a sok pozitív hírből 1-2 eljutna a valóban segítő végkifejletig. (Na, nem vagyok telhetetlen, végül is élünk, és ez 100 évvel ezelőtt nem volt ilyen természetes...
  4. Z

    Kipróbált édesség receptek

    Szia Gabibaba! Elképzeltem, és nagyon jónak, ízletesnek hangzik!! Kérdés: A "4-es fokozat" az összesen mennyi fokozatból a négyes? Nekem a tűzhely rész elektromos, és viszonyítanom kell(ene). Köszi! Üdv: Gyuszi
  5. Z

    Ujjszúró

    Szia Sándor! Köszi az értesítést, azóta megkaptam a megrendelt árut. Helyben az ujjszúró önmagában többe kerül, mint a jelölt helyen +1 csomag tartalék tárral, + csomagolási költséggel együtt. Korrekt cég, az átutalás után a 2. munkanapon itt volt a csomag! Üdv: ZGyuszi
  6. [No title]

    [No title]

  7. [No title]

    [No title]

  8. [No title]

    [No title]

  9. Album : Máté

    Album : Máté

    Album Images 1
  10. [No title]

    [No title]

  11. Z

    Vércukormérők

    Szia Umbra! Ment a privi! Köszi! ZGyuszi
  12. Z

    Vércukormérők

    Szia! Engem érdekel mind a 3 doboz! Postán el tudod küldeni? Előre utaljam az árát? Előre is köszönöm! Üdv: ZGyuszi
  13. Z

    Insulinpumpa

    Tessék mondani, akkor hogy lehet, hogy a Spirit-emben (állítólag teljesen új volt) első bekapcsoláskor 1600 nap volt a hátralevő idő, most pedig 1119 nap??? Ez - akárhogy számolom - sehogy sem jön ki 6 évre, maximum a 4 év + még a 3 hónap próbaidő!
  14. Z

    Utazgatunk, utazgatunk...

    Teccettünk, és b@romira teccett! Szép volt, jó volt! :hurra:
  15. Z

    Utazgatunk, utazgatunk...

    Utaztunk, és kb. fél óráig tartott, míg helyreraktam a leesett állam. Szóval, ez a hotel egy más dimenzió. A fényképek, amiket a galériában láthattok, máshol is megtalálhatók különböző prospektusokban. Ami nem látszik, de talán elmondható, hogy ez adja a legtöbbet, az az emberek hozzáállása a...
  16. Z

    Comment by 'zgyuszi' in album 'Album : Hévíz - 2012'

    Album Images 3
  17. Z

    Comment by 'zgyuszi' in album 'Album : Hévíz - 2012'

    Album Images 2
  18. [No title]

    [No title]

  19. [No title]

    [No title]

  20. [No title]

    [No title]

  21. [No title]

    [No title]

  22. [No title]

    [No title]

  23. [No title]

    [No title]

  24. Album : Hévíz - 2012

    Album : Hévíz - 2012

    Album Images 1
  25. [No title]

    [No title]

  26. [No title]

    [No title]

  27. [No title]

    [No title]

  28. [No title]

    [No title]

  29. Z

    Ünnepeljünk!

    Kedves Timi (alias Csigu)! Nagyon boldog névnapot!!!
Oldal tetejére