A keresés eredményei

  1. mezei lászló

    Dcont trend vércukor mérő műszer

    Köszönöm a választ mely megerősített a gyanúmban most már minden 4 órában mérem és nem használom a diprosalic kenőcsöt és 9 mol tartok. Időközben jeleztem a háziorvosomnak is az eseményt meglepetésemre közölte ne nagyon bízzam el magam mert a diprosalic nem tartalmaz szteroidot, nem értem egy...
  2. mezei lászló

    Dcont trend vércukor mérő műszer

    Kedves Krisz! Igazad volt az ellenőrzéssel kapcsolatosan. A pikkelysömör gyógyszere a kiváltó ok(Diprosalic) és legnagyobb bánatomra e-miatt vonták meg az insulin támogatásomat,mert a nyáron végig használtam és H1C elérte a 9.1 értéket. de az orvosom valamiért nem vette figyelembe. Vajon...
  3. mezei lászló

    Dcont trend vércukor mérő műszer

    Köszönöm a választ holnap a szomszédomnál megmérem és ha továbbra is változatlan ,reményeim szerint van még egy lehetséges oka az pedig a pikkelysömör amire szteroidos kenőcsöt használtam, diprosalic és fumago valamelyik lehet a bűnös , ha? tisztelettel :üdv. ml
  4. mezei lászló

    Dcont trend vércukor mérő műszer

    Köszönöm a választ holnap a szomszédomnál megmérem és ha továbbra is változatlan ,reményeim szerint van még egy lehetséges oka az pedig a pikkelysömör amire szteroidos kenőcsöt használtam, diprosalic és fumago valamelyik lehet a bűnös , ha? tisztelettel :üdv. ml
  5. mezei lászló

    Dcont trend vércukor mérő műszer

    Sziasztok! Ha valaki segítene kérem válaszoljon, már négy napja 18.5 értéket mérek dcont trend vércukormérő műszeremen nem érzem ,hogy valóban ennyi lenne de most megnéztem a tesztcsík dobozán a dátumot 2014. 12 lehetséges ,hogy már ezért nem mér rendesen?
Oldal tetejére