A keresés eredményei

  1. Zsu77

    izmok...

    Nem tudom,hogy másnak szokott-e lenni,de van valaki,aki meg tudná mondani,hogy mitől rángatózik,vagy ugrál az izom?Egésznap ezt csinálja a bal felkaromban és már nagyon zavar.Akkor is,ha használom a karom,akkor is ha nem.Szóval a mozgástól függetlenül.Már többször is volt ilyen.Amikor épp tart...
  2. Zsu77

    II.tip.cukorbetegség és inzulin

    Mai napom bosszúsága,kérdése talán.Válaszokat szeretnék,de most még csak kérdezni sem tudok...:(Nagypapámról van szó,aki idén lesz 80 éves.Ez nagyon csodálatos!Minthogy hiába minden önpusztító tevékenysége(cigi,alkohol)az meg pláne csodálatos,hogy még mindig nagyon jól bírja magát ahhoz...
  3. Zsu77

    Inzulin Rezisztencia IR

    Ja,nem gondolok semmit sem...:rolleyes: Jujj,dehogyis nem!:):oops: Szóval.Persze-persze IR,de az a helyzet,hogy a diéta javított rajta.És "sajna" az értékeken is.Ez történt a másik csajjal is,akit olvastam:diéta-sport,aztán a követekező terheléses inzulinos vizsgálata egyből olyan jó lett,hogy...
  4. Zsu77

    Női infarktus

    Éppen az előbb botlottam bele egy műsorba,miszerint az orvosok az infartktust inkább férfi betegségként tartják számon,pedig állítólag évente sokkal több nő hal meg ebben,mint férfi.Ráadásul a férfiaknál a tünetek kifejezőbbek,mert erős mellkasi fájdalommal jár együtt,míg a nőknél sokkal...
  5. Zsu77

    Lábszárfekély

    Szia Nofre!Ideírom,mert bosszantó a probléma,de nem idevaló,viszont nem találtam neki helyet,mert a méhcsípéstől az egyéb banális sérülésig bármi kihozhatja,tehát talán egy fórum névnek lenne csak jó.A lábszárfekély rendkívül kegyetlen dolog,nem is gyógyítható,bár állítólag igen és meg is...
  6. Zsu77

    Visszeres problémák

    Az én kérdésem az lenne,hogy mi a teendő abban az esetben,ha visszerek miatt erősen megduzzadt a boka?Hogyan,mivel lehet a duzzanaton segíteni?Illetve milyen következménye van annak,ha a duzzanat kezeletlen hosszabb időn át?Ja igen.A bokán van egy egészen gyógyulófélben levő fekély is...Ez...
  7. Zsu77

    Nyereményjáték

    Akartam regisztrálni,de már írta,hogy én regisztrálva vagyok... :( Most én nem nyerek? :cry:
  8. Zsu77

    Boltozat-süllyedések

    Bár a témával ortopédiára szalasztottak,de az én kérdésem a következő lenne: Szóval.Mindkét lábamon erős harántboltozat-süllyedés van,annyira,hogy a doki legszívesebben csak gyógycipőben látna nem csak a speckós betétben,mert állítólag iszonyúan szét vannak csúszva a talpacskáim.Erősen be volt...
  9. Zsu77

    trombózis után

    Trómbózison túl jutva érsebész szakorvos javasolta az ún. szorító harsinya hordását férjemnek.Felvéve tényleg érződött a jótékony hatása,ám ami zavaró,hogy lecsúszik.Emiatt gyűrődik,bevág és legalább annyira egészségtelenül szorít,mint egy rosszul felcsavart pólya.Mit lehet tenni?A harisnya...
  10. Zsu77

    Fogyókúra

    Mindenhol hallani,hogy a túlsúly egészségtelen,meg kell tőle szabadulni.De mit tehet az ember jelentős túlsúllyal?Azt mondják,hogy nem szabad hirtelen fogyni.És még sok okosat olvasni,hallani.De igazából jelentős segítséget nem találni sehol sem.Tényleg?Hova lehet fordulni?Mi számít normális...
  11. Zsu77

    Magas vérnyomás

    Én aziránt szeretnék érdeklődni,hogy: Épp az előbb hallgattam egy riportot a tévében,ahol elmondták,hogy a magasvérnyomás honnan eredeztethető.Ha jól értettem.És szóbakerült a máj,a vese,a vércukor és a koleszterinek.Az én férjem nem régóta szed Lavestrát (100mg),napi felet,amitől jobb lett az...
  12. Zsu77

    asztma-sport

    "Mit sportoljon az asztmás gyermek?" http://www.hetek.hu/?q=node/19989
  13. Zsu77

    Alacsony vérnyomás

    Nagyon szép lett a megújult dr.info.És annak is nagyon örülök,hogy találkozhattam ezzel a témával.Már megszoktam,hogy mindenhol,csak a hiper számít és minden hipodolognak nekem nagyon kellene örülnöm.Mégsem teszem,mert közérzeti gondjaimat nekem kell rendbetenni és ezügyben mindent...
  14. Zsu77

    Allergiás nátha

    Szeretnék azügyben érdeklődni,hogy milyen allergia az,illetve tényleg allergia az,ami nekem most már pár éve minden augusztusban,de csakis augusztusban jelentkezik.Sem előtte,sem utána nem tart,néhány hét alatt vége is,viszont a következő problémákat...
Oldal tetejére