A keresés eredményei

  1. Z

    Tresiba Inzulin

    Akkor nem lehet, hogy azért magas reggelente, mert éjjel rendszeresen hipózol? Utána természetesen magas lesz... ilyen esetben pedig nem növelni, hanem csökkenteni kell. Akkor neked az előzőnél is ez lehetett a gond, sok volt a bázis. Nem az inzulin fajtája, hanem a dózis beállítása volt nem...
  2. Z

    Tresiba Inzulin

    Szerintem akkor kevés a bázis. Én magamnak szoktam emelni-csökkenteni ha szükséges. Hideg időben 2-3 egységgel több re van szükségem.
  3. Z

    Tresiba Inzulin

    Én mindig este adtam a hosszú hatású inzulint. Meglepő, de itt Debrecenben is csodálkoztak a Klinika gyógyszertárában amikor meghallották a Tresibát. Azt mondták, hogy ilyenről nem hallottak, még senki nem kért ilyet. De megrendelték...
  4. Z

    Tresiba Inzulin

    Berni, én este adom. A beszerzés valóban nem egyszerű... Időben megrendeltetem, így mindig hozzájutok. Egy-két nap alatt berendeli bármelyik gyógyszertár. Mit használtál korábban? A korábbit is reggel adtad?
  5. Z

    Tresiba Inzulin

    Szia Berni! Én használom közel 1 éve, meg vagyok vele elégedve. Erre nálam nincs oltási reakció. A korábban használtaknál (Levemir, Toujeo) sajnos volt.
  6. Z

    FreeStyle Libre

    Köszönöm.:)
  7. Z

    FreeStyle Libre

    Kedves Fórumozók! Tudja valaki, hogy a szenzor működik-e telefonra letölthető app-pal, ha igen milyen app az, play áruházból tölthető-e le, és milyen telefon szükséges hozzá? Avagy mindenképpen szükséges a scenner hozzá.
  8. Z

    FreeStyle Libre

    Kedves Fórum tagok! Vigyázzatok, a londoni Hesperus Medicine cégtől ne rendeljetek!!!! Csúnyán megjártam, nem küldik a megrendelt és kifizetett Free Style Libre packot. Nem válaszolnak semmire! Legyetek körültekintőbbek mint én...
  9. Z

    FreeStyle Libre

    Virgil! Neked mikor érkezett meg tőlük a megrendelt szenzor? Én már több mint két hete rendeltem meg, és még nem jött meg...
Oldal tetejére