A keresés eredményei

  1. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Nagyon kedves vagy! Az a baj, hogy ezt én is tudom, de a szakrendelő nem hajlandó felírni. Persze, nem adom fel!
  2. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Nagyon aranyos vagy, hálásan köszönöm!
  3. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Köszönöm, de sajnos Lilly nevű toola van, abba megy bele az inzulinja.
  4. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Még annyit, hogy nem Novopen tollra van szükség, hanem Lillyre, de abból is létezik vagy 3 féle. A lényeg, hogy Humalog inzulinhoz jó legyen.
  5. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Igazad lehet. Ma felhívtam a szakrendelést telefonon, és kértem, írják fel a receptre. Közölték velem, hogy nincs a rendszerükben, így ők nem is tudják felírni. Miközben megnéztem, mellékelem a hivatalos információt.
  6. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Kedves Sorstársak! Canossajárás ez az inzulinadagoló penhez való hozzájutás. Beszéltem a szakrendelővel, közölték velem, hogy nem tudnak felírni adagoló pent, mert nincs benne a rendszerben Érti ezt valaki???
  7. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Köszönöm szépen a tanácsaitokat!
  8. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Köszönöm a segítségeteket! Már csak azt kellene elérnem, hogy felírja a diabetológus! Jelentkezem, ha sikerült! Üdv Mindenkinek!
  9. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Kedves Sorstársak! Köszönöm a sok segítséget! Most már egyetlen feladatunk maradt: meggyőzni a diabetológus szakorvost, hogy ezzel a problémával nem lehet csak úgy elhajtani az gondozott embereket, hanem kérésre kötelessége felírni receptre, a rendelet szerint 3 évente, amit 2000 ft körüli...
  10. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Kedves Kriszti! Nagyon szépen köszönöm a segítséget! visszajelzek, mit sikerül intéznem! Üdvözlettel Ili
  11. N

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    A férjem 20 éve inzulinos cukorbeteg. Az elmúlt hetekben tönkrement az inzulin adagoló tolla, de hiába kért a szakorvosától, nem kapott. Állítólag azért, mert nekik nincs. Kérdésem: akkor mégis hogyan lehet hozzájutni? Gyógyszertárban nem árulnak, a gyógyászati segédeszközök boltjában sem...
Oldal tetejére