A keresés eredményei

  1. C

    FreeStyle Libre

    Kedves Vitamin !Most olvastam a leveledet,megnéztem,de ez fizetős ha jól látom.Ingyeneset szeretnék.Esetleg linket tudnál fölrakni.Köszönettel.
  2. C

    FreeStyle Libre

    Kedves Vitamin !A 77 elektronika is csinált szenzort.Az alapkészlet 200000 + havonta 50000 ft a költsége a szenzornak,szerintem hamarosan Tb támogatott lesz.Várjuk a legjobbakat.üdvözlettel.
  3. C

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Kedves Ili ! Érdeklődni szeretnék,hogy sikerült e a penhez jutás?
  4. C

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Bocsánat lemaradt. www.lilly.hu
  5. C

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Kedves Ili ! Megtaláltam a címet,vagy írjál nekik,vagy telefonálj. Lilly Hungária Kft. 1075 Budapest Madách Imre út 13-14. (VII. emelet) Tel.: +36-1-328-5100 Fax: +36-1-328-5101 E-mail: web_hungary@lilly.com Lilly Hungária Kft. 1439 Budapest Pf. 622. Nyugodtan keresd őket,hiszen ők...
  6. C

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Kedves Ili ! Már megírtam,hogy keresd föl a Novo Nordisk céget.Az internetes oldalon.Van egy segítség kérés oldaluk,meg kell írni a problémát,ők tudnak ebben segíteni.
  7. C

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Kedves Ili ! Az jutott eszembe,hogy Írj a Novo Nordisk cégnek,ők biztos tudnak mindenben segíteni,hiszen nekem is segítettek.
  8. C

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Kedves cukros sorstársak!.Nagyon felelőtlennek látlak benneteket,hiszen gondolkodni.mintha bűn lenne részetekről felelőtlenek vagytok,de gondolkodni miért bűn.Én sok sok évre tapasztolakot teli cukros vagyok.Nem merem megírni,hogy mióta,nehogy valai rossz rám találjon.45 +sziasztok.
  9. C

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Bocsánat elírtam most már 3 évente,ahogy látom.
  10. C

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Nekem a helyi gyógyszertárban rendelték meg.A receptre.
  11. C

    Hogyan lehet inzulinos tollhoz hozzájutni, ha a meglévő elromlott?

    Kedves Nagyné ! A pent fölt tudja írni receptre a kezeklőorvos.Fölháborító amit művelt önökkel.Micsoda lelkiismeretlenség.6 évente minden beteg jogosult rá.
Oldal tetejére