Legutóbbi tartalom: almácska

  1. almácska

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    izgató
  2. almácska

    A mai napom apró öröme...

    Kézeljétek ma csönget a postás :) almácska egy kis csomagot kapot :) nagyon nagy örömmel nyitottam ki :) és találtam benne valamit :) almácska ajándékot kapot :) :):):) Mollitól :) Drága Molli :) Nagyon szépen köszönöm neked az újj beszúrot :) mert az enyém már nem is müködöt :( Nagyon szép...
  3. almácska

    Szólánc

    skálázik
  4. almácska

    Közgyógyellátási igazolvány

    Sziasztok! Eddig mindig kaptam közgyógyot..Idén már nem kaptam meg 3-indokót is felhoztak. 1.a rokkantnyugdijam 600ft-tal lépi át a minimál bért 57.600 (57.000ft) 2. 3.foku vagyok és 67% 3.még a méltányosságra sem tudnak feltenni... Meg mondom öszintén hogy azért ez nem fer dolog igaz...
  5. almácska

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Boldog vagyok , hogy tudtam valmiben segíteni... Misamacival a cukromat szépen és biztosan vissza tudtuk nyomni:D De most hogy beteg lettem :( a cukraim nagyon ki ugranak ami annyit jelent hogy 10-12-ig mérek :( az sok..... Most nem nagyon tudok enni :( De majd újra be fog állni :D bizom benne...
  6. almácska

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Sziasztok! Nem vagyok beoltva, és nem is nagyon szeretném... Igaz már másfél hete szenvedünk a lányommal valamiben. Erős torok és nyelőcső gyuladásunk volt.Láz csak nálam volt de egy napig tartot , mi is sürün és felváltva használtuk a melleéhelységet. Az orvos szerint nem kaptuk el a H1N1...
  7. almácska

    Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

    De én honnan foglak meg ismerni benneteket??? :(
  8. almácska

    Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

    Sziasztok! Szeretnék én is találkozni veletek...Kérlek, hogy irjatok meg mindent, hogy hol mikor s mit vigyek magammal :) juj de nagyon várom már!!!
  9. almácska

    A mai napom apró öröme...

    Gratulálok én is láttam a müsort, nagyon aranyosak és szépek voltatok. :) :) Nekem ma az egyik leg nagyobb örömöm, hogy készen van a gépem..... minden szuper.... és má nem bögög....mert rossz lett a gépem.......misamaci....jöhet az oktatás...várom ;)
  10. almácska

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    gondoskódás
  11. almácska

    Szólánc

    óvodás
  12. almácska

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    aranyos
  13. almácska

    Szólánc

    adózó
  14. almácska

    A mai napom apró öröme...

    Sziasztok! Fúúú gyerekek ez csodálatos.. a mai napom apró öröme az misamaci. :) Köszönöm a privátot...ez nagyon jól eset... Itt irom meg neked azt, hogy igen kezdek ki jönni a gödörböl... igen bele estem A topikot meg nem találom :( misamaci köszönöm!!!!! Te vagy mai napom öröme!!!!!
  15. almácska

    Ha fogyni kell az inzulinos betegnek...

    Kedves Kati! Igen ezt meg csinálom még ma mert este 18-kor szurom magam fél hétkor eszem.....:) Akkor úgye 18:30-kor, 19:30-kor 21:00-kor. útána hajnal 1 és hajnal 3-kor és holnap be irom ide. Szeretettel:almácska
Oldal tetejére