Legutóbbi tartalom: Béla

  1. B

    Lantus - Apidra

    Kata , Neked is köszönöm szépen . Megpróbálom újra , mivel az Optipen is ha elromlik , már akkor is nagy a baj - mivel adom be ? Hát egyre csak a kérdések merülnek fel bennem . Egy kicsit elszomorodtam , de nagyon jó , hogy Ti vagytok ...
  2. B

    Lantus - Apidra

    Szia Sani ! Teljesen igazad van , én is rájöttem már arra , sok mindentől függ , mennyire megy fel a vércukor . Ezt nem lehet " kicentizni " . Nekem azt sem mondták el , 7 mmol/l alatt kell tartani és mennyit kell adni pluszba ha ennyivel vagy annyival magasabb . Úgyhogy nem is tudom . A 140 g...
  3. B

    Lantus - Apidra

    Szia Ors!ka ! Köszönöm a gyors válaszodat . Apidrával sportolás mellet tudok spórolni , az már megy . De a Lantussal fogalmam sincs , hogy lehet . Este 42 E , néha kevesebb egy kicsit - de nem jön össze sok belőle pluszba . A szakorvos azt mondta többször is a kérésemre / javaslatot szerettem...
  4. B

    Lantus - Apidra

    Sziasztok ! Viszonylag friss diabeteszes vagyok . Nagyob örülök , hogy Rátok találtam ! Szeretnék 1 - 1 ampulla Lantust és Apidrát venni tartalékba , ha valakinek van felesleges ezekből . Egyszer törött volt a dobozban , máskor meg kiesett a táskámból és a pennel együtt tönkrement . Vidéken...
Oldal tetejére