Legutóbbi tartalom: csib

  1. C

    Hajhullás

    Számomra is ugyanez a tanács?
  2. C

    Hajhullás

    Nálam ugyan ez a probléma mint az előttem szólónál. Én 19 vagyok, viszont nem festetem nem is zselézem. Visszanő ez valaha? Vagy van rá megoldás? (működő)
  3. C

    Feledékenység

    Érettségi... hát az van... meg gondok.. Gyümölcsöket meg akkor majd megpróbálok enni. Köszi mindenkinek a segítséget, aki hozzászólt a témához.
  4. C

    Feledékenység

    Köszi a választ először is. Világ életemben ilyen "szórakozott" voltam. De mostanában nagyon durva... azért ijedtem meg, hogy mi a fene lehet velem, hisz ennyire sosem voltam ilyen feledékeny. Gondoltam valami bajom lehet, vas hiány, vagy valami más. De szerintem csinálok egy olyat, hogy...
  5. C

    Feledékenység

    Hát a látásom körülbelül 2-3 éve -0.5-ös. De most kb 1 év alatt romlott egészen -1-ig.
  6. C

    Feledékenység

    Nem pesti vagyok sajnos. Amúgy amit szedtem a neve Reergin tabletta (naturland). Nem vettem észre semmilyen hatást. Az orvos fog venni vért? :D Csak mert eléggé tű iszonyom van, még így 18 felett is elég nagy procedúra mire beadják az injekciót, vérvételt meg nem is bírom. :D
  7. C

    Feledékenység

    Rendben, majd akkor felkeresem még ezen a héten, már ha lesz időm, és eszembe jut :D Szerelmes? Az vagyok, már több mint 1 éve. De hát ez ilyet okoz tán? Szedek agyserkentő vitaminokat, de semmit nem ér. Le is álltam most vele 3 napja.
  8. C

    Feledékenység

    Sziasztok! 19 éves vagyok és azt vettem észre magamon hogy nagyon feledékeny vagyok... nemtudom ez betegség-e. Pl.: 3 hétbe került mire én ide beírtam, mire idejöttem a gép elé mindig elfeledtem mit akartam. Annyira apró dolgokat is fel kell, hogy írjak... ez már akadályoz. Látásom hónapok...
Oldal tetejére