Legutóbbi tartalom: Dobos László

  1. D

    Vércukormérők

    Köszönöm a tájékoztatást, de nem mentem a 77 Elektrónikához, mert a Rochenál volt csere lehetőség és minimális 2500.- ft ráfizetéssel kicseréltem Accu Chek Aktivére ami jól mér. Nem mertem vállalni a DContot, mert a szomszédomnak az van /volt/ az is rosszul mér /sokkal kevesebbet/ Köszönöm...
  2. D

    Vércukormérők

    Kicseréltem AC-re, úgy látom ez jól mér.
  3. D

    Vércukormérők

    Holnap megyek Accu Cheket venni.
  4. D

    Vércukormérők

    Köszönöm az infót, most Trendem van, de valami nincs rendben vele. Úgy tűnik keveset mér. Azt hiszem visszatérek az AC-re. Üdv.
  5. D

    Vércukormérők

    Érdeklődöm. Ti melyik készüléket választanátok? Dcont Trend vagy Accu Chek aktív eseteleg performa. Köszönöm a választ.
  6. D

    Dcont trend vércukor mérő műszer

    Köszönöm a felvilágositást, még meg kell ismernem az oldalt és annak részleteit. Köszönöm.
  7. D

    Dcont trend vércukor mérő műszer

    Nagyon köszönöm a felvilágositást, igy már értem, akkor amit itthon mérek az mindig alacsonyabb lesz mint a laboré. Azt szeretném megkérdezni, hogy akkor hogy tudok alkalmazkodni a kalória bevitelhez, ha itthon kevesebbet mérek. Köszönöm a válaszát. Kezdő vagyok és annak is örültem ,hogy...
  8. D

    Dcont trend vércukor mérő műszer

    Köszönöm a választ.
  9. D

    Dcont trend vércukor mérő műszer

    Köszönöm a velem való foglalkozást. A labor előtti mérés az én TREND mérőmmel történt újj hegyből /6.3/. Utána kb. 3 perc múlva következett a laborban történő mérés vénából a labor műszerével. Köszönöm.
  10. D

    Dcont trend vércukor mérő műszer

    Kérem a véleményeteket. Dcont Trend mérőm van. Itthon minden esetben 5.4 -6.1 közötti értéket mérek vele éhgyomorra. A legutóbbi labor előtt itthon 5.4-et mértem, vittem magammal a mérőt és a labor vérvétel előtt kb. 3 percen belül a mérőmmel 6.3-at mértem a labor eredményem pedig 8.1 lett. Nem...
Oldal tetejére