Legutóbbi tartalom: infopeti

  1. infopeti

    Inzulincsomó(k)

    Gondolom a krémet jól bele kell dörzsölni ahol van a csomó,igaz?
  2. infopeti

    Inzulincsomó(k)

    Köszönöm,megpróbálom!
  3. infopeti

    Inzulincsomó(k)

    Pontosan milyen kenőcsöt ajánlasz?
  4. infopeti

    Inzulincsomó(k)

    üdv néktek! mint topiknyitó megint itt vagyok és még mindig ugyan az a gondom. Vannak csomóim,de nem tom mit tegyek,masszírzom őket,meg minden,de... nem tud valaki valami kenőcsőt,vagy valami jó tanácsot? Azon kívűl,hogy váltogassam a helyet és távol szúrjak a másiktól?
  5. infopeti

    Vércukormérők

    21 vagyok!!! D Cont Personal!!!
  6. infopeti

    Vércukormérők

    Nem adtak szociális támogatás!:(
  7. infopeti

    Vércukormérők

    Állambácsi állja a tesztcsíkot vagy a ti pénztárcátok????
  8. infopeti

    Vércukormérők

    Bővebb infót tudsz adni ezzel kapcsba,hogy hol milyen oldalon esetleg telefonszámon???
  9. infopeti

    Vércukormérők

    Sziasztok! És más semmi?? Amúgy az új vércukotrmérőkhöz ti veszitek a tesztcsíkot,vagy azt felírhatja orvos is?
  10. infopeti

    Vércukormérők

    Sziasztok! 9éve vagyok cukros,de most lehet nagyon barom kérdést fogok feltenni!! Nme létezik olyan vércukormérő,ami a csuklóra való és akkor vesz vért,mikor akarom,vagy egy megadott időközönként???
  11. infopeti

    Vércukor érték HbA1c

    Sajnos nem NovoPenem van!:S NovoPen-be is lehet tenni Humalogot?
  12. infopeti

    Vércukor érték HbA1c

    Sziasztok! Ma otthon eljöttem albiba! Otthon mértem 15.17kor: 6,4 mmol/l Albiba mértem 18.06kor: 17,9 mmol/l Kocsival jöttem,tehát nem ettem semmit,nem ittam semmit!!! Az elmúlt 4 nap mérései: 2008.10.09. - Csütörtök: 19.43 -> 14,6 mmol/l 21.49 -> 12,5 mmol/l 23.46 -> 14,8 mmol/l - 10E...
  13. infopeti

    Vércukor érték HbA1c

    Foggalmam sincs mennyit visz le 1E,azt honnan tudom meg??? Én a 20,2 cukorra 20E adtam be és úgy ment le 7.9-re!:(:( Most délután 6 körül mozgott a cukrom hála isten!!! Nekem reggelente 6-7 a cukrom,de akkor már örülök,mint állatt!:(
  14. infopeti

    Vércukor érték HbA1c

    "pen adagolásának időnkénti ellenőrzése (tűsapkába kimérés)" Ezt valaki fejtse ki nekem pls!
  15. infopeti

    Vércukor érték HbA1c

    Tudom,hogy mekkora gebasz van! Ezért akarok rajta változtatni!!!! Hol lehet elektronikusan naplót vezetni,tudja valaki???? Most pl.: 20,2 mmol/l a cukrom! Most böktem rá 10E Humalog-ot! Majd mérek délbe és meglátjuk mennyire vitte le!!!!
Oldal tetejére