Legutóbbi tartalom: Kiss Bálint

  1. Kiss Bálint

    Vércukormérők

    Megmondom őszintén, én már rettenetesen utálom a vércsepegtetős mérőkészülékeket. Nem beszélve róla, hogy kidobatták velem a régi gépemet, mert már nem lesz támogatott, az újhoz persze háromszor drágább a tesztcsík... Nemrég láttam egy videóban, hogy valakinek egy bőr alá ültetett szenzor? van...
  2. Kiss Bálint

    Inzulin-problémák

    Ez az Insulatard inzulin nekem mindig valami problémát okoz... Mondtam a dokinak az allergiás tünetet. Azt mondta, megesik, és ha újra jelentkezik, akkor menjek vissza. Viszont azóta nem jelentkezett, pedig eltelt több mint 1 hónap. Ez ugye az éjszakai inzulinom, amiből 15 egységnyit szoktam...
  3. Kiss Bálint

    Inzulin-problémák

    Aha, én voltam. Igazából minden rendben az új inzulinokkal. Most reggel a nappali inzulinnal nem jelentkezett a tünet. Meglátom mi történik majd ma az estivel. Pont holnap kell mennem a dokihoz, akkor majd beszámolok neki róla.
  4. Kiss Bálint

    Inzulin-problémák

    Sziasztok! 2000 óta vagyok cukorbeteg, azóta napi 4 alkalommal inzulinozok. 4 hónapja állított a doki másik inzulin párosra. Egészen a mai napig semmi gond nem is volt. Ép most szúrtam be az esti adagomat és pár percre rá arra lettem figyelmes, hogy a kezeim, hasam, rettenetesen viszket...
  5. Kiss Bálint

    Mindenkinek - inzulinok

    Köszi, de van még nekem is három. Illetve most már 3 hete hogy az Actrapid / Insulatard párost használom és a kezdeti kiugró értékek most már szinte teljesen megszűntek. Kicsit nekem is kellet igazodnom az új inzulinhoz, meg annak is hozzám :) Most általában 3-7 között van. Ritka esetben megy ez...
  6. Kiss Bálint

    Mindenkinek - inzulinok

    Februárban volt az utolsó. Még ezt a hetet kivárom. Jövőhét hétfőn kell visszamennem, mert addig szabin van a doki... Az a helyzet ezzel az inzulinnal, hogy ha a felírt mennyiséget beadom, akkor túlságosan is leviszi a cukrot. Volt már 2.8 is! Aztán ha tízóraizok, vagy uzsonnázok akkor már nincs...
  7. Kiss Bálint

    Mindenkinek - inzulinok

    Azzal indokolta, hogy már több mint 3 hónapja nem volt Hba1c-ről laborom, és igy már nem írhatja fel ugyanazt az inzulint.. Pedig ezzel valamit kezdenie kell szerintem, mert ma vacsora előtt is 13 volt a cukrom, holott 5 órával az előtt még 5 volt. 5 szem keksz volt az uzsonnám, szóval kizárt...
  8. Kiss Bálint

    Mindenkinek - inzulinok

    Sziasztok! Eddig Apidra és Lantus inzulinokat használtam, amivel szépen be is lett lőve a cukrom 4-7 közé. 5 napja a dokim új inzulinokat írt el: Actrapid, Insulatard Noh ezzel már nem olyan mesések az eredményeim. Néha már 3 alatt van, de néha felmegy 12-re is. Másik városba költöztem, így új...
Oldal tetejére