Legutóbbi tartalom: Kiss-Takács Katalin

  1. K

    Kipróbált édesség receptek

    ha szereted a joghurtalapú édességeket, ezt feltétlenül próbáld ki: https://www.vercukormeres.hu/receptek/?url=gyumolcszsele_poharban a nem diabéteszes párom is imádja :)
  2. K

    Vércukormérők

    Kedves Méhész Borz! Nagyon sajnálom, hogy a kisgyermekeddel ilyen nehéz dolgokon kell keresztül mennetek - nem könnyű, de biztosan idővel, ha már kialakul egy vércukormérési rutin, egyszerűbbnek fog tűnni az élet :/ Korábban írtam már, ezért kapcsolódnék be a beszélgetésbe. Én most az Accu Chek...
  3. K

    Vércukormérők

    Kedves Sándor! Nagyon szépen köszönöm a választ és a linket! Ez remek hír! Milyen jó, hogy postai úton is el lehet hozzájuk juttatni a készülékeket, mert személyesen biztos nem tudnék odaérni a munkahelyemről :) Kicsit megnyugodtam akkor, a 6 év elég jó ígéret! Szép napot kívánok! Kata
  4. K

    Vércukormérők

    Kedves Kriszti! Köszönöm! Igen, én is úgy látom, hogy ahány mérő, annyi rajongótábor:) A One Touch Selectről én is hallottam jókat. Akkor ezek szerint a One Touch és az Accu Chek ilyen vevőközpontú, hogy kicserélik a hibás készülékeket, vagy a többi cég is megteszi ezeket a lépéseket, esetleg...
  5. K

    Vércukormérők

    Kedves Kriszti! Az Accu Chek automatikusan cseréli a készüléket, ha az hibás. El kell küldeni a gyártó címére. Én így jártam, és talán ezért is furcsa, hogy itt kardoskodom mellettük, hiszen egyszer már elromlott. De a lényeg, hogy kicserélték, és azóta semmi gondom vele. Hálistennek a cukrom is...
  6. K

    Vércukormérők

    Kedves Anna! Ha eddig nem szerezte be a vc mérőt, most érdemes. Karácsonyi akció van az oldalon. Csak onnan tudom, hogy nekem is most fogyott el a tesztcsík, és rendeltem. vercukormeres.hu. Üdv: Kata
  7. K

    Vércukormérők

    Kedves Szalma Mihályné! Ahogy majd tapasztalni fogja itt a fórumon, mindenkinek van egy kedvenc vércukormérője. :) Ez talán azért is van, mert a legtöbben már szinte mindegyik gyártó vércukormérőit kipróbáltuk (érdemes is cserélni időről időre). Én személyesen Dcontot, Méry-t és Accu Cheket...
  8. K

    Vércukormérők

    Kedves Sándor! Csak a tényszerűség kedvéért, az Accu-Chek csíkja nem 4000 Ft, hanem 2900 FT http://vercukormeres.hu/termekek/accu-chek-active-50x-tesztcsik/ Üdv: Kata
  9. K

    Vércukormérők

    Csatlakozom az előttem szólóhoz. Szintén Accu Chek rajongó vagyok. Én viszont szoktam tesztelgetni nagy ritkán. Kétszer mérem egymás után a vércukromat, hogy lássam lesz-e eltérés a két érték között. Volt, de nagyon minimális. Műszakilag pedig nekem sem volt problémám vele. már kódolni sem kel...
  10. K

    Vércukormérők

    Csatlakozom az előttem szólóhoz. Szintén Accu Chek rajongó vagyok. Én viszont szoktam tesztelgetni nagy ritkán. Kétszer mérem egymás után a vércukromat, hogy lássam lesz-e eltérés a két érték között. Volt, de nagyon minimális. Műszakilag pedig nekem sem volt problémám vele. már kódolni sem kel...
  11. K

    Terhességi cukorbetegség

    Ne aggódj! Nem tudom hanyadik hétben vagy, de a 28. hét környékén lesz egy terheléses vércukorvizsgálat. Ha ott rossz eredmény születik, az orvosod úgyis intézkedik. Nekem volt hasonló problémám. Én nem figyeltem oda korábban, és csak a terhelésesen jött elő. Szóval neked azt javaslom, hogy mérd...
Oldal tetejére