Legutóbbi tartalom: lmfiti

  1. lmfiti

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Kismadár! A recepciós melót sajna nem végezhetem, mert az éjszakázástól, ill.a váltott műszaktól borult fel a szervezetem. Egyelőre foggggggalmam nincs mit fogok csinálni. Mi az amit végezhetek egészségileg(bár sztem ezen kívűl bármit amivel nem jár éjszakázás), van felvétel és pont én kellenék...
  2. lmfiti

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Sziasztok! Kicsit le vagyok maradva! Mostanában csak pár perceim voltak a gép előtt, ami gyors olvasásra volt elég, válaszra nem. - Kismadár! Köszönöm az együttérzést, a problémáimat illetően! Recepción dolgoztam egy üdülőben, másik munkán pedig csak most fogok gondolkodni, mert eddig bevallom...
  3. lmfiti

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Szia Kismadár! Nagyon nem örülök a problémáid miatt, sajna a kapcsolati válság tényleg elég hosszú távon mérgez. Én nem szedtem folyamatosan a Frontint, csak alkalmanként, így a hozzászokásról nem tudok nyilatkozni, de van egy ismerősöm akinek a 2 éves pici lánya felnőttkori leukémiás volt.Ő 1...
  4. lmfiti

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Szeretnék, de nagyon úgy néz ki egyelőre nem lesz belőle semmi. Még nem tudtam rájönni, hogy a depim miatt nem vagyok sem testileg, sem lelkileg alkalmas rá, vagy fordítva: Azért vagyok depis, mert nem vagyok alkalmas rá és el kell fogadnom ezt a tényt. :(
  5. lmfiti

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Sajnálom Kismadár! Remélem azért nincs nagy gond és meg tudjátok oldani! Igazából én nem kúraszerűen szedtem a Frontint, hanem amikor úgy éreztem szükségem van rá. (Na meg amikor öngyi hajlamaim voltak a depiben...)Ilyen szinten hozzá szoktam valamennyire, mert egy idő után már nem tudtam...
  6. lmfiti

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Szia Kismadár! Nekem Spitomint írtak fel, amit 1 évig szedtem.Jól aludtam tőle, el is lazultam. Igazi vállrángatós bogyó, de tényleg. A hátránya az volt, hogy nemcsak a rossz élmények nem váltottak ki belőlem érzelmeket, hanem a jók sem. Teljesen közömbös voltam tőle. Amikor abbahagytam azt...
  7. lmfiti

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Köszönöm szépen kismadár! Voltam dokinál, de már csak kb.4-5 év alvásprobléma után, így olyat, hogy alvászavar nem diagnosztizáltak. Akkorra már pánikbetegség lett belőle. Kaptam serotonin hormon tartalmú bogyót, 2 félét is (na nem egyszerre), illetve altatót, nyugtatót. Viszont ezek annyira...
  8. lmfiti

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Most akadtam erre a témára! Nekem kb. 7 éve kezdődött az alvászavarom. Én leginkább órákon át, de volt, hogy egész éjjel nem tudtam elaludni. Aztán amikor már kellően pipa voltam magamra bekaptam egy Frontint. Illetve először csak teakeverék, egy kis ilyen készítmény, egy kis olyan. Amikor már...
  9. lmfiti

    Új munkahely

    Köszönöm! Meglátjuk mi lesz a vége. Úgyis az üzemorvos szava lesz a döntő ha visszatérek a táppénzről.
  10. lmfiti

    Új munkahely

    A háziorvosom szerint nem vagyok cukorbeteg, mert termelek inzulint és a vc-m nem magas. Jó fej, mintha az ellenkezője jobb lenne. A neten semmit sem találtam arról, lehet-e így éjszakás műszakot vállalni egyedül. Azt hiszem ez megint egy olyan dolog lesz, amiben nekem kell döntést hoznom.
  11. lmfiti

    Új munkahely

    Igen-nem, igen-nem..nem tudom. Ami tuti fix, hogy 10 éve minden íccakásban félek amikor egyedül vagyok a recin és rajtam van minden felelősség. Így aztán vcukor ide-vagy oda nem tudok elaludni félelmemben, (merthogy lehetne pár órát aludni, ami elég lenne ahhoz, hogy másnap ne ezzel menjen el)de...
  12. lmfiti

    Új munkahely

    Köszönöm gabibaba! Szerinted akkor is lehetek ha a recepción egyedül vagyok az egész szálloda lakóira éjszaka is? Táppénz után vissza kell mennem a lejárt alkalmasságira és jó lenne tudni mi sülhet ki belőle.
  13. lmfiti

    Új munkahely

    Sziasztok, még nem "találkoztunk" :) Tudja valaki, hogy hipoglikémiás beteg két műszakos munkarendben felelőségvállalós munkakörre, konkrétan szállodai recepcióra alkalmas lehet-e? Illetve sportoktatónak? A cukorbetegeknek javallt a mozgás, viszont nem tudom, hogy alacsony vc-ral aerobik oktató...
Oldal tetejére