Legutóbbi tartalom: Lunaria

  1. L

    Vércukormérők

    Köszi a válaszokat. :dr_24: Nemsokára megyek szakdokihoz, így már tudom, milyen csíkot írassak az orvosi javaslatra.
  2. L

    Vércukormérők

    Vagyis egyedül csak ez tudja a 3 feltételt, amit szeretnék? :shock: Van valakinek tapasztalata vele?
  3. L

    Vércukormérők

    Sziasztok! Segítséget kérnék én is, most járt le a 6 év, és szeretnék új mérőt venni. Mit javasoltok? Ami fontos: TB támogatott legyen a gép is, a csík is, és legyen Budapesten szervízük. A gép technikai oldala már nem ennyire fontos, bár gondolom, javarészt már az egyszerűbben kezelhető...
  4. L

    Újra együtt!!!

    Kellemes ünnepeket és szép cukrokat kívánok mindenkinek!
  5. L

    Újra együtt!!!

    Jaj, Lizzi, nagyon sajnálom! :( Remélem, minden rendben lesz, drukkolok majd!
  6. L

    Újra együtt!!!

    Halihó! ideértem :) napsütéses szép napot mindenkinek.
  7. L

    Penes problémák

    Re: OptiPen, AutoPen Az összes észrevételem annyi lenne, hogy nehézkes a használata. Hiába TUDOM, hogy profin kezelem, mégis mindig bennem van a rossz érzés, hogy valamit rosszul fogok csinálni :?
  8. L

    Penes problémák

    Na, a "csúcsszuper folyadékkristályos kijelzős"-sel párszor én is megjártam már :? pedig rögtön az elején profin megtanultam - van érzékem az ilyesmihez - aztán mégis... Egyszer éjjel 11-kor be kellett menni a kórházba, annyira nem tudtam vele már mit kezdeni... Miért nem tudtak egy...
  9. L

    Beszélgessünk, csak úgy

    Sziasztok! Köszi a tippeket. :) Tudom, hogy a Humaloggal viszonylag szabadon lehet, de a helyzet az, hogy ha a napom csak 1 órával is később indul (pl. hétvégenként), akkor reggeli előttre már-már hipos értékem van. Délben meg a gyomromhoz lehetne igazítani a harangozást, olyan pontosan...
  10. L

    Beszélgessünk, csak úgy

    Sziasztok! Nem annyira régóta vagyok diabos, úgyhogy ezzel a kérdéssel most szembesülök először, de biztos van olyan, aki már rutinos :) Szóval nemsokára esküvőre vagyok hivatalos, de az eszem-iszom kb. 15 óra körül kezdődne. Én délben szoktam ebédelni és 18-kor vacsorázni, tehát pont a...
  11. L

    Orvos

    Baranyi a Szabolcs utcában van, ugye? Úgy hallottam, hogy ők is megszűnnek...
  12. L

    Orvos

    Mielőtt bárki megijedne: az Országos Korányi Intézet, ahol megszűnik az osztály. :?
  13. L

    Orvos

    Sziasztok! Orvost keresek én is. Májusban megszűnik a Korányiban a diabetológia, addig szeretném megtalálni az új dokim. Mivel aránylag még kezdő vagyok, tavaly májusban diagnosztizáltak, mindenképpen olyat szeretnék, akitől bátran lehet kérdezni, válaszol mindenre és a következő néhány...
Oldal tetejére