Legutóbbi tartalom: matyas

  1. M

    változások

    kedves Szentgyörgyi Pál! köszönjük a linkeket, ill. a fáradozást. valóban tévedtem a megfogalmazást illetően, nem az összetétel, hanem a koncentráció változott a Humulinnál... ezt mondta édesapám is. úgy tűnik, valóban ennyi lehetett a probléma, és az összes többi gondja (tüdő, stroke-gyanú)...
  2. M

    változások

    kedves bioszaky, olvasd el légy szíves az előző levelem utolsó mondatát
  3. M

    változások

    üdvözlet köszönöm a válaszokat mindenkitől. beszélgettem apukámmal és kiderült, amikor a fórumot elindítottam, kicsit összekavartam a dolgokat eü-reform stb kapcsán. most kicsit tisztábban látok és bizony az egész fórumtémának másképp indulnék neki. elnézést is kérek mindenkitől a...
  4. M

    változások

    rendben, elfogadom, nem véletlenül írtam aztán, hogy "amúgy szívesen megváltoztatom a fórumcímet, ha vki elmondja, miként tehetem meg"
  5. M

    változások

    (amúgy szívesen megváltoztatom a fórumcímet, ha vki elmondja, miként tehetem meg)
  6. M

    változások

    hu, nem tudtam, hogy itt ekkora a szigor:(... mi a bajod a címmel? feleslegesnek érzem ilyesmikbe belekötni, de ha ettől megnyugszol, a következőkben jobban odafigyelek. a bevezető levélben igyekeztem meghatározni, miről szólna a fórum... mindegy. a részletekről persze kikérdezem apukámat...
  7. M

    változások

    még valami, amit kihagytam, de elég fontos. maga az újonnan bevezetett mód, ahogy a szükséges eszközöket, gyógyszereket kiírathatja magának, egyenesen felháborító (ezt nevezem a betegek érdekeivel való szembenállásnak, ami érthetetlen), összevissza kell rohangálnia, hogy megszerezze a papírokat...
  8. M

    változások

    üdvözlet!! lehet, hogy amiről szeretnék beszélni, illetve többet megtudni, már szerepel valamelyik fórumban, ez esetben elnézést kérek. valójában nem én vagyok cukorbeteg, hanem édesapám, ő viszont nem nagyon ért a számítógéphez, netezéshez, ezért kb én képviselem őt. de engem is érdekel, ami...
Oldal tetejére