Legutóbbi tartalom: mekcsi

  1. M

    Kipróbált édesség receptek

    Hú, ez igen jól hangzik, azt hiszem a hétvégén meg is csinálom :)
  2. M

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Nem is értem hogy lehet így vásárolni. Azért itt mégis csak az ember egészségéről van szó. Az a minimum hogy a gyártó oldaláról rendel, de inkább személyesen bemegy egy üzletbe/gyógyszertárba.
  3. M

    Allergiás nátha

    szia! Szerintem igen, előfordulhat hogy annyira kicsi már a koncentrációja, hogy nem váltja ki az allergiás tüneteket.
  4. M

    Filmajánló

    Surrogates: színes feliratos amerikai sci-fi, 89 perc, 2009 16 éven aluliak számára nem ajánlott rendező: Jonathan Mostow forgatókönyvíró: Michael Ferris, John D. Brancato zeneszerző: Richard Marvin operatőr: Oliver Wood producer: David Hoberman, Todd Lieberman...
  5. M

    Bkv, Volán, Máv, hajó, repülő és amit akartok

    Nemrég jelent meg egy cikk azokról az új buszokról. Nem tűnnek rossznak, viszont egy másik városban már fut egy két olyan, ott nem igazán dicsérik.
  6. M

    Allergia homeopátiás kezelése

    "A homeopaták nézete szerint a betegségek olyan szerekkel kezelhetők, melyek egy egészséges emberben a betegséghez hasonló tüneteket váltanak ki. Állításuk szerint sorozatos hígítással és az egyes hígítások közötti rázással megszüntethetők a szer toxikus hatásai, míg a vivőanyag (többnyire víz...
  7. M

    Allergia homeopátiás kezelése

    és nem lehet rászokni?
  8. M

    Allergia homeopátiás kezelése

    Egész jónak hangzik...ti amugy honnan ismeritek, orvos ajánlotta?
  9. M

    Allergia homeopátiás kezelése

    Nem hangzik rosszul...és gyereknek adhatom pl...vagy hol vehetem meg, mennyibe kerül, stb?
  10. M

    Allergia homeopátiás kezelése

    Sziasztok! Nemrég pollen allergia alakult ki nálam, ismerőseim ajánlották, hogy kezeljem homeopátiás gyógyszerekkel, de sajnos az orvosom nem járatos a homeopátiás kezelésekben. Tudtok-e ajánlani ilyen homeopátiás szereket?
Oldal tetejére