Legutóbbi tartalom: Renike77

  1. R

    Insulinpumpa

    Hú ez jó ötlet, meg is rendeltem. Köszönöm. Nem tudok még sok mindent ezekről, holnap megyek megkérdezem a belövőt. Miért ilyet kaptam, kaphatok-e másmilyet, vagy egyáltalán mi alapján kaptam ezt. Amúgy szerintem ez nem 90 fokos, azt olvastam azt egyszerűbb belőni. Nekem silhouette szerelékem...
  2. R

    Insulinpumpa

    Köszönöm válaszod. Hát egyenlőre még nehéz remegő kézzel nyugodt maradni. Azt pedig el se tudom képzelni hogyan lehet farba belőni ezzel a belövővel, amihez két kéz kell. De lehet majd idővel én is tudom egy kézzel. A "karszalagra" azért gondoltam, mert úgy legalább nem akadna bele a nadrágba...
  3. R

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Látom rég voltatok, de tudom, hogy nem marad válasz nélkül semmi. :) 3 hónapja van pumpám, most fog lejárni a "próbaidő". Eddig csak hasba tudtam adni, egyébként régen pennel is. Nemrég megpróbáltam combba, viszont mindig bevérzett. Gondolom dörzsöli a nadrág, jobban igénybe van véve...
  4. R

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Nem az a lényeg mi volt, ez van, ezt kell elfogadni. Hálát kell adni azért amink van. Nekem ez segített, de ha úgy érzed neked nem segítene akkor inkább ne nézd meg. Biztos vagyok benn hogy neked is sikerül, ugye tudjuk hogy egy anya mindig erős.
  5. R

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Szia Éva. Bár nem vagyok már 20 éves, de úgy gondolom ezt minden korban nehéz feldolgozni. Egy hónapja szúrom magam, én is átmentem azon hogy nem akarom és ezzel nem lehet együtt élni. Úgy érzem mára már elfogadtam, biztos lesznek még mélypontok, de azon is túlleszek. Nekem ami segített az a...
  6. R

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Na voltam dokinál, a kérdéseimmel. :D Nem sok ideje volt rám most se, de azért válaszolt. Azért nem küldött mindenféle vizsgálatra, mert látta első alkalommal a laborleletemen hogy minden rendben. Milyen hülye vagyok hogy erre nem gondoltam. :rohog:Csökkentett most is, a délit emelte csak...
  7. R

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Jó ötlet, köszönöm. Estére mindig tíz körül van a cukrom, nem tudom miért. Talán nem tart ki addig a déli. Ezt már ezelőtt is mondtam neki, azt mondta pedig le kell venni a déliből mert étkezés után mindig alacsony volt. Meg hogy majd be fog állni. Holnap megint rákérdezek. Most is 10,3 volt...
  8. R

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Na a diabos dokimról inkább ne beszéljünk. Eddig minden alkalommal 3 órát vártam a váróban, aztán 5 percet voltam benn nála. Már el akartam menni magánrendelésre, de aztán úgy voltam vele hogy nem azért fizetem a tb-t. Első alkalommal mérte az asszisztens a 20,8-at, mondta menjek ki majd...
  9. R

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Olvastam olyat is hogy ez az inzulin nem a legjobb, legkorszerűbb, vannak olyanok amikkel nem ennyire időhöz kötöttek az étkezések. Nem tudom miért erre állított.
  10. R

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Igen, 1-es típusú. a HbA1c érték 10,50 volt. Kórházban nem voltam, két fiam van és nem szerettem volna két hétre befeküdni. Legalábbis ennyit mondott a doki. Aztán mondta hogy akkor beállítjuk így. Most még itt tartunk, folyamatosan változtatunk. Humulin R adok 3x, 6-4-8 E, illetve Humulin N 1x...
  11. R

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Egy hónapja derült ki a betegségem, egyenlőre tanulgatok, kisebb nagyobb sikerrel. Napi 4x szúrom magam. Persze a dokimtól nem sok mindent tudtam meg, első alkalommal kezembe adta az inzulint aztán viszonlátás. Amin ma kicsit felhúztam magam, mentem UH-ra, és kiderült hogy csak nyaki UH-t kért...
  12. R

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Sziasztok! Látom régen írtatok a fórumra, van még itt valaki a régiek közül? Rengeteget tanultam itt a fórumon, de lennének még kérdéseim.
Oldal tetejére