Legutóbbi tartalom: sünike

  1. S

    Szólánc

    ajtó
  2. S

    Ünnepeljünk!

    50 éves lettél Ünnepi hangulat lengi be a szobát, boldogan fogadod barátok mosolyát. Ezüstösen csillog fent a Hold az égen, ő is rád mosolyog ott a messzeségben. Öregebbnek lenni gyerekként szeretnénk, mikor odaérünk rögtön visszamennénk. Ötven éves lettél, hosszabb lett most a...
  3. S

    Ünnepeljünk!

    Kedves Kata! Tiszta szí<ACRONYM title=vBulletin>vb</ACRONYM>ől kívánjuk neked: a két kis :dr_33:!<!-- google_ad_section_end -->
  4. S

    Ünnepeljünk!

    Drága Lizzi! Picit megkésve, ne haragudj, de tiszta szívből kívánjuk neked: a két kis :dr_33:!
  5. S

    Ünnepeljünk!

    Manka! Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis Boldogságos, napsütéses, vidám madárfüttyös Névnapot kívánunk!!! Ezen teendő az éne reszortom, de nem bírtam belépni eddig a fórumra:(! Sünike..aki, a két :dr_33: picit megkésve, de annál nagyobb szerettettel kívánja!
  6. S

    A mai napom apró öröme...

    MANKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :(Hol vagyol?Régen látalak;)!!!:( Sünike...aki,nagyon-nagyon:(!
  7. S

    A mai napom apró öröme...

    Kedves Krisz! Mi tudtuk, hogy megy ez nektek is!!!;) Nagyon örülünk neki!!! :hurra: Szeretettel ölel a két :dr_33::dr_31:...akik, mostan ígye :D néznek ki!
  8. S

    Kedvenc irodalmi idézete(i)m...

    Megmutatnám az embereknek, mennyire tévednek, ha azt gondolják, azért nem szerelmesek már, mert megöregedtek; nem is tudják, hogy éppen akkor öregszünk meg, ha nem érezzük többé a szerelmet. - Gabriel García Márquez
  9. S

    Kedvenc irodalmi idézete(i)m...

    "Az élet szép. Higgy nekem. Megéri, hogy megszüless, még ha fájdalmas is olykor. (...) De mindig tartsd eszedben, kis barátom, hogy holnap megvirrad, és új nap kezdődik. Az élet sehol nem áll meg. Ne zavarjanak meg azok a nyomorultak, akik úgy meghúzzák a lelküket, mint a hátizsák száját. Az...
  10. S

    Közgyógyellátási igazolvány

    Sziasztok! Gondolkodom már egy ideje, hogy írjak-e... Amikor kiderült a diabom javasolták, hogy kérjek közgyógyot. Kértem, kaptam...nem emlékszem mennyi volt a keret meg ilyesmi, de arra emlékszem, hogy akkoriban irtó sokat jártam a sebészetre és még a kötszert a krémeket az antibiotikumot is...
  11. S

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    séta
  12. S

    Kedvenc irodalmi idézete(i)m...

    Alkyoni Papadaki A hold színe " - Milyen színű a szomorúság? - kérdezte a csillag a cseresznyefát, és megbotlott egy felhőfoszlányban, amely gyorsan tovább szaladt. - Hallod? Azt kérdeztem, milyen színű a szomorúság? - Mint a tenger, amikor magához öleli a napot. Haragosan kék. - Az álmoknak is...
  13. S

    Szólánc

    sötétlila
  14. S

    A mai napom apró öröme...

    Ma ismét találkoztam Mankával!!!:hurra: Ugyan ott kb. ugyan akkor mint a múltkor!!!;) Sünike;)...aki, nálla volt a HÁTIZSÁK is!!!:)
  15. S

    Ünnepeljünk!

    MIIS-MIIS minden jót meg HAPPY BIRTHDAY!!! Bocsánat a "pici" késésért, de a másik :dr_33: ollan elfoglalt mostanában...;) Igazából öregszik a drága és elfelejtette!!!:rohog::rohog::rohog: Sünike;)...aki,ezután azthiszem ma egyedül mosom meg a hátam:D!
Oldal tetejére