Legutóbbi tartalom: SzederVica

  1. SzederVica

    FreeStyle Libre

    Szia! Tudnàl fotót feltenni a kiütésekről? Csak a szenzor körül vagy màshol is lett kiütés? Egészen pontosan kiütések jelentkeztek vagy ???? Most lett hasonló problémàm de nem biztos hogy a szenzor 4agasztójàtól lehet hogy gyógyszertől. Jó lenne làtni ! A bőrgyógyásznak fogalma sincs miről lehet.
  2. SzederVica

    FreeStyle Libre

    Igen! Több applikàcióval is működik! Én a Glimp appot hasznàlom.Megbízható!Napi 1x kalibràlom.
  3. SzederVica

    FreeStyle Libre

  4. SzederVica

    FreeStyle Libre

    Keress a Facebookon a FREESTYLE LIBRE SZENZORT HASZNÀLÓK ILLETVE HASZNÀLNI SZÀNDÉKOZÓK csoportot ! Minden segítséget megadok! Egy szuper dolog! Akàr hívhatsz telefonon is ha csatlakoztàl a csoporthoz
  5. SzederVica

    FreeStyle Libre

  6. SzederVica

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    Kedves Sándor! Elnézést kérek! Valóban nem pontosan fogalmaztam. A Diab.Abott kiszolgálja a magyar diabosokat,de egyenlőre a Libre szenzorral nem! Vércukormérő, a penre Time kupak van (pontos neve nem jut az eszembe) a lényege az hogy a penről leveszem a kupakot digitális óra jelzi.Arra a célra...
  7. SzederVica

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

  8. SzederVica

    Vércukormérők

    Freestylelibre szenzorom van.Verből a legjobbnak mondható egykezes vercukormerőt használom,aminek a tetszik csíkja támogatott! Ugyan annyi mint a magyar cég mérőjéhez. Azért jó mert hidegben is működik,egy kézben tartva tudom használni a szúrót is! Ingyen cserélik ha elromlik ( nekem évek óta...
  9. SzederVica

    Vércukormérők

  10. SzederVica

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    Magyarországon megszűnt a kirendeltsége az Abbottnak. Olvasó ként NFC-s mobil telefont is tudsz használni a Glimpet.Az jó mert tudod kalibrálni is.
  11. SzederVica

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

  12. SzederVica

    FreeStyle Libre

    Engem is érdekel.De egy kissé borsos az ára! 20ezer alatti összegben jöhet!
  13. SzederVica

    FreeStyle Libre

  14. SzederVica

    FreeStyle Libre

    NFC Kell hogy legyen a telefonban.Pl.Samsung GalaxyS7Edge amit én használok. A férjem telefonja is jó hozzá ha jól 3mlékszem neki J5 van.
  15. SzederVica

    FreeStyle Libre

    Igen! Glimp pl.Itt tudod calibrálni is .
Oldal tetejére