Legutóbbi tartalom: SZOMORUNAGYMAMA

  1. SZOMORUNAGYMAMA

    Insulinpumpa

    Sziasztok régen kérdeztem Tőletek, mennyire figyelitek az ételek glikémiás indexét. Köszi a választ.
  2. SZOMORUNAGYMAMA

    Insulinpumpa

    Sziasztok, többször voltam jelen mikor kis unokám cukrát mérték és én nagyon magasnak tartom az értékeket. 10- 21-ig is voltak értékek ez szerintem nagyon sok. Mondtam nekik ,hogy ez nagyon magas érték de mindig azt a választ kapom ,hogy kanül csere volt . Kétnaponként van kanül csere akkor...
  3. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Bálintkáról egy fotó;
  4. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok a fiam szeretné ha segítenétek, bemásoltam ide amit küldött,köszi. Kisbabumnak este fél hét körül adunk vacsit, 2bólusszal, kilenckor rámérünk 11-es a cukra, negyed 12-kor már leesik 1.7-re. gyors kaja, két óra múlva 5.4, de nem merjük így hagyni, nehogy két óra múlva leessen...
  5. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok szeretném megkérdezni Tőletek az inzulinpumpa hordását hogyan oldottátok meg. A menyemék kaptak tokot többfélét is, de az nem igazán jó kisbabának.Kösz a választ előre is.
  6. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Kedves Kata elolvastam a cikket a víz ivásról . Erre tudok érdekes példát mondni. Ahol dolgozom osztrákok a főnökök, még senkit közülük nem láttam ásványvízen kívül mást inni . A magyar munkatársaim pedig üdítőn kívül nem isznak mást .Én csak vizet iszom. Érdekes dolog ez ,lehet a nevelésen...
  7. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok, nem ismertem ezt a betegséget annyira , hogy feltudjam fogni egyáltalán mi is ez. De szerintem ezzel minden kívül álló így van . Most. hogy látom a gyerekeket mennyire aggódnak két óránként éjjel is fent vannak most látom milyen nagy türelem kell, hogy mindig ott legyenek mindig...
  8. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Jókat írtatok ismét, köszi . A fiam nem tud hozzászólni de olvasni tudja a fórumot, kérdezi ha volt hipótok, az hányas értéknél alakul ki. Éjjel ébredés után 1,9-es értéket mértek . Azt írja a fiam nem láttak semmi bajt csak a kezét ette, lehet ez a figyelmeztetés ? Holnap felhívják az orvost...
  9. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Köszönöm a hozzászólást nagyon jókat írtatok kipróbáljuk az összes variációt. Az unokám most volt nyolc hónapos, száz százalékos gyümölcslevet ihatna vagy kicsi még ahhoz. Éjszaka a cukra 4 alá megy ez nagy baj ? Amúgy nem értem, mert azt olvastam az inzulinpumpások cukra jól állítható. Majd...
  10. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok csak tudatom mindenkivel kis unokánk hazajöhetett a kórházból . Jól van, jók az értékei inkább alacsony, az sem jó de az anyukája már jól beletanult az inzulinpumpa kezelésébe majd megoldja ezt a problémát. Egy baj van nem akar sem vizet sem teát inni. Ötleteket szívesen vennék , mit...
  11. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Köszönöm a hozzászólásaitokat végül a fiamék az inzulinpumpa mellet döntöttek. Majd szeretnék még segítséget kérni ételreceptek cukorbetegeknek vannak fent a neten ? Szeretnék megtanulni sok ételt , hogy ha nyugdijba megyek a menyem bátran oda adja kis unokám pár napra ,meg őnekik is tudnék...
  12. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Végig sírtam minden egyes Szavadat. Az én fiamékra is ez vár . El sem tudom képzelni a menyem hogyan fogja megoldani , nem egy nyugodt természet. Még kórházban vannak a picivel ma kell nekik választ adni , hogy insulinpunpa vagy Pen.
  13. SZOMORUNAGYMAMA

    Insulinpumpa

    Köszönöm hogy segítettél.
  14. SZOMORUNAGYMAMA

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok 7 hónapos unokám cukorbeteg lett pár órán múlott az élete .Már jól van segítséget kérnék mert a szülei nehezen döntenek milyen inzulin adagolót válasszanak.Segítséget megköszönném. Lehet nem jó helyre írok de akkor elnézést.
Oldal tetejére