Új funkciók és lehetőségek

DiabFórum

Új tag
Újdonságok és kapcsolódó kérések

Kedves Fórumozók!
Statisztikai adatok gyűjtéséhez kérnék mindenkit, hogy a Vezérlőpult/profil módosítása részben töltsétek ki az új mezőket (nem, kor, lakhely...stb). Ezek nem publikus adatok, "harmadik személynek" nem adjuk át. Előre is köszönjük!
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
A fórumban ismét új lehetőségek érhetők el.

A teljesség igénye nélkül:

  • A profil oldalak átalakultak, testreszabhatóak színekkel, vagy képekkel, mások hozzászólhatnak stb...
  • Minden tag létrehozhat saját albumot melybe képeket tölthet fel (publikusan, vagy csak a barátainak)
  • Új kapcsolatrendszer (lehetnek barátaink, ha ők is visszaigazolnak stb.)
  • Minden tag saját közösséget hozhat létre, amelybe a többiek beléphetnek, hozzászólhatnak és az albumokból képet is rakhatnak a közösségbe (ezek is lehetnek publikusak, vagy zártak)
  • Minden témához cimkéket rendelhetünk a későbbi egyszerű keresést és csoportosítást megkönnyítendő...
Rengeteg más apróság, akit érdekel és győzi szuflával a megújult súgóban többet olvashat róluk... Igyekeztünk az újdonságokat úgy integrálni, hogy azok ne zavarják a megszokott kezelést...

Minden kérdést/problémát/észrevételt ebben a témában várunk. :)
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Goyo, nekem is nagyon tetszenek a változtatások, nagyon klassz már ez a kis fórum :D Gratulálok! :)

Eszembe jutott valami, csak egy ötlet... Chat-en gondolkodtál már?
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Goyo, nekem is nagyon tetszenek a változtatások, nagyon klassz már ez a kis fórum :D Gratulálok! :)

Eszembe jutott valami, csak egy ötlet... Chat-en gondolkodtál már?

Lesz chat.
Nem tudom, hogy veglegesen kint marad-e...de a talalkozo elott 1 hettel felkerul egy egyszeruen kezelheto... :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Goyo!
Én csak kapkodom a fejemet hol jobbra, hol balra, annyira pörög az oldal, és annyi az újdonság. Köszi érte neked is és mindenkinek.
Viszont nekem is lenne egy igényem, mégpedig egy helyesírás ellenőrző. Én állandóan elültöm a bötüket, aztán a visszaolvasáskor látom, hogy mit is műveltem (sokszor még akkor sem), vagyis ütöttem el. Ebben a témában lenne valami tipped, vagy lehetőséged?
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Nofre és Goyo!

Köszi az újításokat, nagyon klasz lett, én a "hibájat" nem látom.
Egy dolog mégiscsak van, de az nem hiba. Rákattintottam a "játékok"-ra, és mit látok, Ti ketten viszitek a pálmát. Hát ez nem maradhat így. Jáccó társak, jáccatok!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Goyo!
Az megoldható, hogy az egyes hozzászólásoknál legyen nyomtatási lehetőség. Nofre felrakott egy szupi kenyér receptet, és ha azt kinyomtatom, az egész oldalt kinyomtatja, meg még egyet. Máskor lehet, hogy csak egy hozzászólás kell valakinek, nem kell az egész oldal. (Tudom átmásolhatom Worldbe, és csak a receptem lesz meg, de akkor már inkább egy kattintás, és egy egész oldal.)
Köszi kata
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves Goyo!
Az megoldható, hogy az egyes hozzászólásoknál legyen nyomtatási lehetőség. Nofre felrakott egy szupi kenyér receptet, és ha azt kinyomtatom, az egész oldalt kinyomtatja, meg még egyet. Máskor lehet, hogy csak egy hozzászólás kell valakinek, nem kell az egész oldal. (Tudom átmásolhatom Worldbe, és csak a receptem lesz meg, de akkor már inkább egy kattintás, és egy egész oldal.)
Köszi kata

Egyenlore az a legegyszerubb megoldas, hogy rakattintasz az uzenet jobb sarkaban talalhato szamra. Ezzel csak az adott uzit mutatja es ki tudod nyomtatni...

Szia Goyo!
Nem látom sehol a modi fórumot... Nincs? Vagy csak én vagyok megint vaksi... Ha igen, akkor előkeresem a szemcsimet... :-D

A modi forumot megtalalod a forum fooldalan az Altalanos Forumok fulecske Technika reszeben. :)
 

tímeácska

Őstag
A modi forumot megtalalod a forum fooldalan az Altalanos Forumok fulecske Technika reszeben. :)

Sejtettem én, hogy itt van valahol, csak én nem látom... :-D Hol a szemüvegem, nem látta Valaki?!:mrgreen: Mióta nagyot hallok, nem látok rendesen...:mrgreen::lol:
Köszi Goyo a helpet!;-) Pussz!
 

pusimelu

Őstag
Tegnap én sem tudtam játszani de párom megnézte a képeket előlről -hátulról.Csak annyit mondott vannak szép képek...
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Tegnap én sem tudtam játszani de párom megnézte a képeket előlről -hátulról.Csak annyit mondott vannak szép képek...

Köszi a reagálást Meli, holnap ránézünk a játékokra, jelenleg ömlesztve vannak, lehet van köztük olyan, ami nem műxik, de lehet valami flash probléma lehet. Igyekszünk valamit kitalálni... a képek csak úgy: időtöltésre, nézegetésre...
 

Mrobi

Új tag
Köszi a reagálást Meli, holnap ránézünk a játékokra, jelenleg ömlesztve vannak, lehet van köztük olyan, ami nem műxik, de lehet valami flash probléma lehet. Igyekszünk valamit kitalálni... a képek csak úgy: időtöltésre, nézegetésre...

Azt írja hogy "ez a tagcsoport nem játszhat".
 

Mrobi

Új tag
Szuper mostmár mennek a játékok. Köszi.
Viszont az oldal tetjén lévő linkek nem müködnek Felugró ablakban "_NOT_AUTH" a válasz. (Főoldal, Netdoktor, stb...)
Nem zaklatás csak nem tudom tudsz-e róla.
 
Oldal tetejére