Újdonságok

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves régi fórumtagok, barátok,

Fórumunk sikeresen megújult, ennek köszönhetően minden "fókuszáltabb", sallangmentesebb, egyszerűbben kezelhető lett.

Pár az átállással kapcsolatos probléma:
  • A galériákat nem tudtuk importálni az új galériába. de minden régi kép megtekinthető a csak tagok számára elérhető fórumban itt.
  • A Blogok csatolásai hiányoznak (ha saját blogról van szó, ezt a módosít gombra kattintva pótolhatod)
  • Néhány üzenetben fura html karakterekkel fogtok találkozni. Ez annak köszönhető, hogy ez a fórum még komolyabban veszi a biztonságot. Ha saját üzenetről, vagy blogbejegyzésről van szó, megoldás lehet, ha a módosít gombra kattintva kitörlöd a nem odaillő "kriksz-kraksz"-okat
  • Néhány helyen angol nyelvű szövegekkel találkozhatsz (ezen dolgozom).
Ezzel együtt úgy hisszük megérte a váltás, rövid használat után látni fogod, hogy minden letisztultabb és főleg GYORSABB lett itt. :)

Az átállással kapcsolatos kérdésekre, problémákra, ebben a témában szívesen válaszolunk.

Jó fórumozást! :cool:
 

borka

Őstag
Gratulálunk az új köntöshöz ! :)
Reméljük, hogy ezt is hamarosan megszokjuk.
Egyenlőre a grimaszokat keveslem és hiányolom a régieket, mert voltak közöttük nagyon jók.
Az első megnyitáskor egy kicsit meglepődtem :( és az albumokat kerestem. Most már megnyugodtam, hogy nem tűntek el. Köszönjük.
S.
 

krisz_2011

Aktív tag
Kedves régi fórumtagok, barátok,

Fórumunk sikeresen megújult, ennek köszönhetően minden "fókuszáltabb", sallangmentesebb, egyszerűbben kezelhető lett.

Pár az átállással kapcsolatos probléma:
  • A galériákat nem tudtuk importálni az új galériába. de minden régi kép megtekinthető a csak tagok számára elérhető fórumban itt.
  • A Blogok csatolásai hiányoznak (ha saját blogról van szó, ezt a módosít gombra kattintva pótolhatod)
  • Néhány üzenetben fura html karakterekkel fogtok találkozni. Ez annak köszönhető, hogy ez a fórum még komolyabban veszi a biztonságot. Ha saját üzenetről, vagy blogbejegyzésről van szó, megoldás lehet, ha a módosít gombra kattintva kitörlöd a nem odaillő "kriksz-kraksz"-okat
  • Néhány helyen angol nyelvű szövegekkel találkozhatsz (ezen dolgozom).
Ezzel együtt úgy hisszük megérte a váltás, rövid használat után látni fogod, hogy minden letisztultabb és főleg GYORSABB lett itt. :)

Az átállással kapcsolatos kérdésekre, problémákra, ebben a témában szívesen válaszolunk.

Jó fórumozást! :cool:

Szia! A "Nemrég frissült üzenetek"-ben a témákra kattintva a legelső bejegyzés jelenik meg először. Ha lehet, jobb lenne a legutolsót előre tenni. Egyébként tényleg sokkal gyorsabb lett! :)
 

Nyafi

Tag
Kedves Goyo és Nofre!

Grat az új Fórumhoz! :)
Lehet hogy én vagyok vaksi,de nem találtam hol lehet új témát indítani?
Ha majd rám talál az ihlet...:D

Köszönöm,
Nyafi
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves Goyo és Nofre!

Grat az új Fórumhoz! :)
Lehet hogy én vagyok vaksi,de nem találtam hol lehet új témát indítani?
Ha majd rám talál az ihlet...:D

Köszönöm,
Nyafi

A Fórumon belül, keresés alatt - jobb felső sarok :) Megvan?
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Jajj, hát új ruhán van, és fodrásznál is voltunk egy jó kis fazonigazításon. :);):cool: És mucsudi szmájlink lett nekünk. :rolleyes: Hibát még nem találtam, biztos mert nincs is. :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Megtaláltam. Hurrá!!!

Goyo, lehetne egy kicsit sötétíteni az inkatív betűket, hogy jobban kitűnjön a háttér színéből? De nincs ám semmi reklamálni valóm. :p:rolleyes:o_O
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Szia! A "Nemrég frissült üzenetek"-ben a témákra kattintva a legelső bejegyzés jelenik meg először. Ha lehet, jobb lenne a legutolsót előre tenni. Egyébként tényleg sokkal gyorsabb lett! :)

Kedves krisz_2011,

Belenéztem a kódolásába és működésbe...mindent meg tudok változtatni, de most a következőt csinálja a top statisztika:
  • Ha a témát már olvastad (tehát nincs új olvasatlan üzenet benne), akkor az elejére ugrik.
  • Ha a téma tartalmaz olvasatlan üzenetet, akkor az első olvasatlan üzenethez ugrik...
Szerintem ez egészen jó így. Tegnap, azért ugrott mindig az elejére, mert az átállás után mindent mindenkinél olvasottnak vélt... :)
 
Oldal tetejére