Újdonságok

goyo témája a 'Technika' fórumban , 2013 Május 2.

1. goyo

goyo Adminisztrátor Fórumvezető

Kedves régi fórumtagok, barátok,

Fórumunk sikeresen megújult, ennek köszönhetően minden "fókuszáltabb", sallangmentesebb, egyszerűbben kezelhető lett.

Pár az átállással kapcsolatos probléma:
    • A galériákat nem tudtuk importálni az új galériába. de minden régi kép megtekinthető a csak tagok számára elérhető fórumban itt.
    • A Blogok csatolásai hiányoznak (ha saját blogról van szó, ezt a módosít gombra kattintva pótolhatod)
    • Néhány üzenetben fura html karakterekkel fogtok találkozni. Ez annak köszönhető, hogy ez a fórum még komolyabban veszi a biztonságot. Ha saját üzenetről, vagy blogbejegyzésről van szó, megoldás lehet, ha a módosít gombra kattintva kitörlöd a nem odaillő "kriksz-kraksz"-okat
    • Néhány helyen angol nyelvű szövegekkel találkozhatsz (ezen dolgozom).
    Ezzel együtt úgy hisszük megérte a váltás, rövid használat után látni fogod, hogy minden letisztultabb és főleg GYORSABB lett itt. :)

Az átállással kapcsolatos kérdésekre, problémákra, ebben a témában szívesen válaszolunk.

Jó fórumozást! :cool:

2. borka

borka Őstag

Gratulálunk az új köntöshöz ! :)
    Reméljük, hogy ezt is hamarosan megszokjuk.
    Egyenlőre a grimaszokat keveslem és hiányolom a régieket, mert voltak közöttük nagyon jók.
    Az első megnyitáskor egy kicsit meglepődtem :( és az albumokat kerestem. Most már megnyugodtam, hogy nem tűntek el. Köszönjük.
    S.

katimama és goyo kedveli ezt.
  3. goyo

Kedves Borka,

Mi köszönjük a kitartást! :D

A grimaszok még ma visszakerülnek!

katimama és borka kedveli ezt.
  4. borka

borka Őstag

Még egy fontos kérdés. :eek: A Magazin papíralapú lesz, avagy elektronikus????????
    Sándor.

5. nofre

nofre Adminisztrátor Fórumvezető

Elektronikusra fussa! ;)

borka és Nana kedveli ezt.
  6. krisz_2011

krisz_2011 Aktív tag

Szia! A "Nemrég frissült üzenetek"-ben a témákra kattintva a legelső bejegyzés jelenik meg először. Ha lehet, jobb lenne a legutolsót előre tenni. Egyébként tényleg sokkal gyorsabb lett! :)

goyo kedveli ezt.
  7. goyo

Igen, ez hülyén van megoldva, estefele ez is rendbejön... :)

krisz_2011 kedveli ezt.
  8. Nyafi

Nyafi Tag

Kedves Goyo és Nofre!

Grat az új Fórumhoz! :)
    Lehet hogy én vagyok vaksi,de nem találtam hol lehet új témát indítani?
    Ha majd rám talál az ihlet...:D

Köszönöm,
    Nyafi

9. nofre

A Fórumon belül, keresés alatt - jobb felső sarok :) Megvan?

10. Nyafi

Nyafi Tag

Új beszélgetés indítása?Ez az? :oops:

11. vighkata

vighkata Utolérhetetlen :) – moderátor

Jajj, hát új ruhán van, és fodrásznál is voltunk egy jó kis fazonigazításon. :);):cool: És mucsudi szmájlink lett nekünk. :rolleyes: Hibát még nem találtam, biztos mert nincs is. :)

12. vighkata

Mijaza "B" betű ottan a tekenyős mellett? Bennfentes? :D

13. vighkata

Nem találom hol kell kilépni, hát maradok. :oops:

14. vighkata

Megtaláltam. Hurrá!!!

Goyo, lehetne egy kicsit sötétíteni az inkatív betűket, hogy jobban kitűnjön a háttér színéből? De nincs ám semmi reklamálni valóm. :p:rolleyes:o_O

15. goyo

Kedves krisz_2011,

Belenéztem a kódolásába és működésbe...mindent meg tudok változtatni, de most a következőt csinálja a top statisztika:
    • Ha a témát már olvastad (tehát nincs új olvasatlan üzenet benne), akkor az elejére ugrik.
    • Ha a téma tartalmaz olvasatlan üzenetet, akkor az első olvasatlan üzenethez ugrik...
    Szerintem ez egészen jó így. Tegnap, azért ugrott mindig az elejére, mert az átállás után mindent mindenkinél olvasottnak vélt... :)

krisz_2011 kedveli ezt.
  16. nofre

Nem, az a funkció privát levelezésre, beszélgetésre van. Amit keresünk: Új téma indítása... :)

Csatolt fájlok:

17. goyo

TeknősBlog
    Őőőőő. Szerintem pihenjenek...bízzuk a munkát az aktívakra...vagy mond el pontosan mi és hol nem tetszik :dr_24:

18. goyo

Visszakerültek :dr_33: (remélem minden fontosabb...)

borka kedveli ezt.
  19. borka

borka Őstag

20. borka

borka Őstag

Sikerült az albumokba képeket feltölteni :hurra: pedig nem is tudok Angolul :rohog::dr_64:

nofre kedveli ezt.
: frissítés

Megosztás