Bernstein diéta

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Ki hallott már erről a diétáról? Van-e valaki, aki csinálja? Dr. Stanley Bernstein találta ki, egy kanadai orvos, ha ez segít valakinek... Nagyon kevés Ch tartalmú diétát javasol (főleg fogyni vágyóknak, de én úgy értelmezem, hogy nem csak fogyni vágyóknak, hanem mindenkinek, amit nem értek), napi 30gr Ch a megengedett kb... és 800-1300 kalória per nap. Amerikai fórumon olvastam sok egyes cukrosról, akik csinálják, de eltérő vélemények vannak és nekem speciel nem tűnik éppen normálisnak a 30gr CH egy nap, de tényleg érdekel, hogy van-e valaki, ezt csinálta vagy csinálja...
 

dg

Őstag
Egy zsömle / nap? Érdekes...
Jönnek-mennek a diéta divatok, holott, elég egyértelműen megfogalmazzák a tankönyvek, hogy optimális esetben milyen arányban van szüksége a szervezetnek ahhoz, hogy jól működjön, a szénhidrátra, zsírra, fehérjére.
Na, kíváncsi vagyok. Én még erről a szektáról nem hallottam.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Divatdiéták, aztán bebizonyosodik, jó esetben, hogy hosszútávon nem működik, rossz esetben pedig, hogy az egyén addig meglévő egészsége látja a kárát.
Eddig Atkinson volt, most Bernstein? Már csak Szendi hiányzik.
 

dg

Őstag
Divatdiéták, aztán bebizonyosodik, jó esetben, hogy hosszútávon nem működik, rossz esetben pedig, hogy az egyén addig meglévő egészsége látja a kárát.
Eddig Atkinson volt, most Bernstein? Már csak Szendi hiányzik.

Szendi hiányzik? Bocs, tudom, másik topik, de nem tudom, észrevettétek-e: rengeteget szerepel a médiában...
oké, ez csak zárójeles hozzászólás volt, és amire vonatkozik, annak nem örülök.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Szendi hiányzik? Bocs, tudom, másik topik, de nem tudom, észrevettétek-e: rengeteget szerepel a médiában...
Hát igen, kell azt az imázsot építeni. Kell egy emberek 80%-át érdeklő projekt, aztán már csak ápolni kell azt. Hogy valóban jó, és hasznos-e annak a 80%-nak, az már nem az ő felelőssége, hiszen nem kötelező. :rolleyes:
 
Oldal tetejére