Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Perel a Sláger Rádió: az ORTT döntése után a bíróságon támadják meg a határozatot, mely a rádió vezetői szerint politikai döntés volt.

Olvasd el a cikket:
Danubius helyén Klassz, Sláger helyett Neo?!
Mi a melóhelyen szerencsések vagyunk (voltunk?), mert szólhat a rádió. És a Sláger Rádió megy minden nap, nem is szoktuk eltekerni, ezt szeretjük(tük?)
Nagyon remélem rendeződik a helyzet.
 

borka

Őstag
Sajnos még mindig tombol a D I K T A T Ú R A .:evil:

Egyszerűen gyalázatos amit művelnek eben az országba az állítolagos RENDSZERVÁLTÁS után 20 évvel.:rolleyes:

A sok idióta nemtdja,hogy a NÉP-nek kenyér kell és cirkusz. Persze nem erre a cirkuszra gondoltam amit a politikusink csinálnak.:evil::evil::evil:

Nagyon remélem,hogy bírósági úton eltávolitják a cslókat és örökre eltiltják őket a közélettől is és előbb -utóbb újra halgathatjuk a SLÁGER RÁDIÓ-t ill. a DANUBIUS-t ki-ki kedve szerint.

Sándor:cry::evil::cry::evil:
 

poe

Őstag
Szerintem ez belefér mivel egyetlen egy párt sincs személyszerint megszólítva:rolleyes:
Üdv: S.
Szerintem meg a politizálás nem attól válik azzá, hogy párt vagy személynevekkel is dobálózunk, hanem a nézetek ütköztetéséről van szó. Fölösleges feszültséget kelt egy egyébként jól működő közösségben (ráadásul engem pl marhára nem is érdekel). ;)
 

borka

Őstag
Nem tudom visszafogni magam,nálam igy jön le a szolidaritás.

Amennyiben túl erősnek ítéli meg az Adminisztrátor a hozzászólásom, kérem törölje.
Üdv:Sándor
 

pumpás

Őstag
Sajnos még mindig tombol a D I K T A T Ú R A .:evil:

Egyszerűen gyalázatos amit művelnek eben az országba az állítolagos RENDSZERVÁLTÁS után 20 évvel.:rolleyes:

A sok idióta nemtdja,hogy a NÉP-nek kenyér kell és cirkusz. Persze nem erre a cirkuszra gondoltam amit a politikusink csinálnak.:evil::evil::evil:

Nagyon remélem,hogy bírósági úton eltávolitják a cslókat és örökre eltiltják őket a közélettől is és előbb -utóbb újra halgathatjuk a SLÁGER RÁDIÓ-t ill. a DANUBIUS-t ki-ki kedve szerint.

Sándor:cry::evil::cry::evil:
Igaz hogy nem i politizálok nagyon de csatlakozom Sándorhoz.Bizom a biróságban.:confused:
 

napocska

Őstag
Pénteken Daninak fájt a füle, ezért elvittem az orvoshoz. Hétfőn újra menni kellett kontrollra, és úgy tűnik, sikerült még egy jó kis hányós vírust is benyalni a rendelőben. (Nagyon keveset volt a váróban, inkább kint vártunk az udvaron, de ezek szerint nem úsztuk meg... Ez egyébként tök jellemző, hogy már a kontrollra úgy megyünk vissza, hogy valami teljesen más betegsége van, mint eredetileg.) Ma már ment volna iskolába, most azon drukkolok, nehogy kórházba kelljen menni a hányás miatt.
 

dg

Őstag
Pénteken Daninak fájt a füle, ezért elvittem az orvoshoz. Hétfőn újra menni kellett kontrollra, és úgy tűnik, sikerült még egy jó kis hányós vírust is benyalni a rendelőben. (Nagyon keveset volt a váróban, inkább kint vártunk az udvaron, de ezek szerint nem úsztuk meg... Ez egyébként tök jellemző, hogy már a kontrollra úgy megyünk vissza, hogy valami teljesen más betegsége van, mint eredetileg.) Ma már ment volna iskolába, most azon drukkolok, nehogy kórházba kelljen menni a hányás miatt.


Nagyon bosszantó, nagyon sajnálom! Ez egy örök rém: a váróba betenni a lábunkat. Nekem is rendszeresen visszatérő problémám, hogy hogyan oldjam meg, ha mégis menni kell.
Jobbulást kívánok, és nagyon drukkolok, hogy a hányással járó betegség gyorsan eltűnjön!!!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Napocska, én is mielőbbi gyógyulást kívánok, remélem nem kell sokat ott lennetek.

Viszont láttál-e szájmaszkos beteget? Talán ezzel ki lehet védeni a fertőzést. Vagy egyáltalán ki lehet védeni? És az orvoson van-e maszk? Lehet, hogy ő már védett, de vírus hordozó lehet, és hát ugyebár hozzá bemegy minden páciens. Lehetséges, hogy ő fertőz meg mindenkit? Tudom, ezt elég sárkányosan hangzik, de ha így van, akkor minden egészségesen odamenő gyerkőc betegen távozik. Rossz belegondolni is, ha ez így van.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Senkin se volt szájmaszk. Nekem van, bent a munkahelyemen, szépen becsomagolva. Állítólag így a leghatékonyabb ;).
Csigu írta, hogy maszk nélkül a közelébe sem mennek a rendelőknek. Persze megértelek, hogy az ember azt érzi, hogy ciki maszkban mászkálni, én is azt érezném. Persze nem lekorholni akarlak, én is csak utólag vagyok okostojás.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Senkin se volt szájmaszk.
.
Azért a minimum az lenne, hogy az orvos és az asszisztens vegyen fel maszkot.
(Abba bele sem merek gondolni, hogy ők esetleg tényleg más vakcinát kaptak, és emiatt nem tartanak a fertőzéstől, de terjeszteni semmiképp nem kéne, még akkor sem, ha ez nem az új típusú vírus. Ha valakinknek komolyan kéne venni a fertőzésveszélyt, akkor az orvosoknak kellene. Hogy várják el a néptől, hogy védekezzen, ha ők sem teszik ezt?)

Ha már dühöngő, akkor dühöngtem egy kicsit.
 
Oldal tetejére