FreeStyle Libre

Nagyon élvezem a youtube-on Nerdabetic videóit. És úgy tűnik a gépi auto fordító is egyre jobb.
Úgyhogy aki nem tud angolul, annak is érdekes lehet.
Subtitles CC majd auto translate.
Az újdonságokról itt lehet talán a leghamarabb értesülni.

Nagyon tetszik a 2021/5. kiadásban a 21. oldalon található cikk. Normál vércukorszint 1-es típusú diabéteszben. Érdekes és tanulságos. Ennek kapcsán érdeklődöm tudja-e valaki hogyan lehet Omnipod patch pumpához jutni?

krisz_2011

Aktív tag
Nagyon tetszik a 2021/5. kiadásban a 21. oldalon található cikk. Normál vércukorszint 1-es típusú diabéteszben. Érdekes és tanulságos. Ennek kapcsán érdeklődöm tudja-e valaki hogyan lehet Omnipod patch pumpához jutni?
Sajnos támogatással sehogyan sem. Úgy tudom, hogy nincs magyar forgalmazó sem, így legfeljebb teljes áron, külföldről lenne lehetséges. Ebben az esetben a támogatás nagyon nehezen kivitelezhető...

Szerintem is sajnos, de a tavaszi választás után remélem átrendeződnek az erőviszonyok és az olyan méltán népszerű cégek, mint az Abbott, Dexcom vagy akár az Insulet termékei is elérhetőek lesznek országunkban.

Szerintem is sajnos, de a tavaszi választás után remélem átrendeződnek az erőviszonyok és az olyan méltán népszerű cégek, mint az Abbott, Dexcom vagy akár az Insulet termékei is elérhetőek lesznek országunkban.
Ez a cégektől is függ. Az itteni várható kereslethez megéri-e nekik a forgalmazó, szerviz apparátust kiépíteni. De a verseny nagyon hiányzik.

Talán a legérdekesebb adat a késleltetési idő az un. time lag ami tipikusan 10-15 perc szokott lenni, ennyi a késleltetés az ujjbegyes méréshez képest. Azt írják ez már 4 perc alatt van ami nagyon érdekes ha valóban így van:

Szintén érdekes kényelmi funkció a 12 óra hosszabbítás, így már 10 és fél nap a Dexcom szenzor hivatalos használati ideje és azt ígérik a későbbiekben ez még növekedni fog. A 27 perces indítási idő sem rossz, főleg hogy ez egy hivatalos adat. Nagyon várom hogy rendelhető legyen. A Libre3 piacra dobását a napokban jelentették be az Egyesült Királyságban úgyhogy Németországot követően pár héten belül ott is kapható lesz. Azt gondolom azokban az országokban ahol mindkét gyártó jelen lesz a szenzorával nagy verseny lesz a vevőkért.

Oldal tetejére