Ha megtiltanák a dohányzást...

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Goyonak 2 piros pont,:D Neked viszont 1 ÓRIÁS fekete pont.:dr_64:
Ahh a piros pont felesleges.

Egyreszt folyamatosan zabalhatnekom van, masreszt az atlagnal is idegbetegebb vagyok...errol Nofre tudna meselni... :dr_104:
Szoval, mostani fejjel mar nem tennem meg...de nem fogok ragyujtani (vagyis nem fogok ragyujtani amig 85 kilo alatt nem leszek :D).
 

borka

Őstag
Nem az egészségtelen dohányzást és dohányosokat akarom védeni, de ha egy ilyen "apró" beavatkozás ekkora galibát okoz, akkor a topik indítás eredeti gondolatának megvalósulása mekkora kárt okozhatna gazdasági, és családi szinten. Márpedig a "haszonból" a nem dohányzók is részesülnek közvetett módon.

http://www.hrportal.hu/c/tizezer-munkahely-szunhet-meg-egyes-dohanyfajtak-betiltasaval-20100528.html


Nahát:o akkor inkább vissza szokom 20 év után a bagóra és remélem,hogy 1 Ft-tal óccsobb lesz.:cool:
 

borka

Őstag
Ahh a piros pont felesleges.

Egyreszt folyamatosan zabalhatnekom van, masreszt az atlagnal is idegbetegebb vagyok...errol Nofre tudna meselni... :dr_104:
Szoval, mostani fejjel mar nem tennem meg...de nem fogok ragyujtani (vagyis nem fogok ragyujtani amig 85 kilo alatt nem leszek :D).

Hát bizony nem egyszerű dolog a leszokás.
 

pumpás

Őstag
Vagy 2 éve leszoktam 3 hónapra de Pumpásné javaslatára ujra rágyujtottam.Nem voltam hülye,idegbeteg de hogy ne keljen rágyujtanom alvásba menekültem.
 
Nem az egészségtelen dohányzást és dohányosokat akarom védeni, de ha egy ilyen "apró" beavatkozás ekkora galibát okoz, akkor a topik indítás eredeti gondolatának megvalósulása mekkora kárt okozhatna gazdasági, és családi szinten. Márpedig a "haszonból" a nem dohányzók is részesülnek közvetett módon.

http://www.hrportal.hu/c/tizezer-munkahely-szunhet-meg-egyes-dohanyfajtak-betiltasaval-20100528.html


Hát igen, a magyart embert ezzel lehet ijesztgetni: megszűnik több ezer munkahely.:o De hát a munkahelyek nem csak a dohányiparban szünnek meg, hanem mindenhol. Csak most ezt a lufit fújták a legnagyobbra. Én autóiparban dolgozom, tavaly minket ijesztgettek. Tudnék mesélni...
Egyébként a dohányipari munkahelyeket is át lehetne állítani más termelésre, megmaradna a munkahely. (a jelen helyzetben a rizsültető-feldolgozó munkahelyeket ajánlanám:rohog::rohog:)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egyébként a dohányipari munkahelyeket is át lehetne állítani más termelésre, megmaradna a munkahely. (a jelen helyzetben a rizsültető-feldolgozó munkahelyeket ajánlanám:rohog::rohog:)
Mellé pedig rizstej feldolgozó üzem települhetne, rengeteg munkahelyet teremtve. :rohog::rohog:
(Szendi adná a beruházáshoz a kezdő tőkét:rohog:)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Rizstejből tejberizst? Nem is rossz ötlet. A banán és őszibari mán csak hab a tortán, izé, akarom mondani, gyümi rizstejes tejberizsben :dr_31:
 
Oldal tetejére