Hamis, egészségtelen, és jó minőségű élelmiszerek megismerésére

christina

Őstag
Apropó, virsli. Szerintetek lehetséges, hogy a frankfurti virsli tartalmaz vércukor emelő anyagokat? Tegnap este Dani mért vacsi után 2 órával egy 7-es körüli jó értéket, majd később evett egy pár virslit kenyér nélkül, szó szerint két csöpp ketchuppal. Lefekvés után meg kb. egy órával jön kifelé, hogy mérjünk cukrot, mert talán alacsony. Hát, 13 lett. Ez mitől lehetett? A virsli csomagolásán az van, hogy tartalmaz keményítőt és szőlőcukrot, de 100 grammban 2,5 gr szénhidrát van, ami szerintem nem okozhatna ilyet.

Nekünk is emeli a virsli Gergő cukrát, eddig akármelyiket vettük.:(
 

napocska

Őstag
Napocska, máskor is csináltok ilyet más virslivel és akkor nem megy fel neki? Én nem tudnék inzulin nélkül megenni így egy pár virslit, nekem is felmenne. A 2.5gr Ch, amit írsz, gyorsan felszívódó és nagyon magas lehet a GI-e is, de a tiszta ch mentes kaja is inzulin nélkül tud vércukrot emelni. Szerintem, mindegy, melyik virsliről van szó - kivéve, ha nektek más virslivel nem történik ilyen.

Nem vettem eddig észre, ill. egyszer már voltunk így, amikor szintén virslit evett, de akkor azt gondoltam, hogy nincs összefüggés a két dolog közt. Hát, akkor ezentúl ezt is számolni fogom, valamennyi szénhidrátnak. Majd kitapasztalom, hogy mennyi legyen.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A virslit szerintem nehéz számolni, de kétségtelen, hogy van benne valamennyi cukor. Nem is ezért nehéz számolni, hanem azért, mert a külünféle adalékanyagok is emelik a cukrot, annak ellenére, hogy ezt az orvosok vagy dietetikusok többség tagadja. Nekem tapasztalat, hogy emeli, nem csak virslinél. Amikor (lehetőség szerint) kiiktattam az összes kész,- félkész ételt, jelentősen javult az extrém, látszólag ok nélküli cukoringadozásom.

Persze teljesen én sem tudom kikerülni az adalékanyagos cuccokat, így számítok ingadozásokra, de pl nekem egy tésztás étel órákkal később jobban megdobja a cukromat, mint egy adalékanyagos étel. Legalább tudom, mire készüljek.

Most is vettünk virslit, többek között frankfurti virslit. Én általában az előre csomagoltat szeretem venni, mert arra rá van írva az összetétel, igaz ez drágább egy picivel. Van egy márka, aminek nem tudom a nevét, csak ráismerek a csomagolására, és annak viszonylag kevés a felsorolás az összetevőknél. Tegnap a Sparban tolongás volt a virslis pultnál, és a kimérős-kiszolgáló pultnál már nem volt frankfurti, így kénytelen voltam megvenni spáros sajáttermék változatot, és abból készült a leves. Inzulin nélkül ettem, és csak később adtam be 0.5 E inzulint, amikor egy picit kezdett felkúszni a cukrom. Én ezért nem számolom (tippelem) a virslinél az inzulint, mert nem az étkezéskor kell, hanem nekem is később. Főleg, hogy nem önmagában eszem, és azt előre nem tudom, hogy hány karika kerül belőle a tányéromba.

Viszont az áltam beküldött link alapján -csalódottan ugyan-, de kikerültem a Pick virslijét, és az eddig kedvenc Orsi virslit. Maradt a sajtos füstli, és a spáros frankfurti.
 

napocska

Őstag
Én is arra gondoltam, hogy a keményítő és a dextróz mellett, amelyek csak 2,5 g CH-t tartalmaznak, tehát elvileg nem okozhatnának 6-7 egység vércukor emelkedést, a különféle adalékanyagok a ludasak. Nem vagyok egy táplálkozástan guru, de úgy képzelem, hogy valamelyik elősegítheti, ill. kiválthatja a glikogén véráramba kerülését, így emeli a vércukrot.
Fene egye meg, hogy ennyi buktató van :-(
 

tímeácska

Őstag
A minap meg néztem a ketchup CH-ját!
30g = 7,1 CH

Igen, az átlag ketchupnak ~24 g Ch tartalma van/100g termékben!
Van a Felixnek egy hozzáadott cukor nélkül készült ketchupja, ennek a Ch tartalma 100 grammonként mindösszesen 7 g, amiből 4 g cukrot tartalmaz. Az íze teljesen olyan, mint a "sima" ketchupnak. Máté a majonézért és a mustárért nincs nagyon oda, viszont a ketchupot szereti - gyakorlatilag mindenhez bírná enni! :) Persze nem engedem ketchupot ketchuppal enni... :p

Csak érdekességképpen:
A Globus majonézben (a "simában") 5 g/100 g Ch van, míg a Globus Light majonézben 9 g/100 g a szénhidrát! :o
Lehet, hogy a light itt nem a cukortartalomra vonatkozik, hanem a zsiradékra... De azért jó ezt is szem előtt tartani!
 

tímeácska

Őstag
A virslit szerintem nehéz számolni, de kétségtelen, hogy van benne valamennyi cukor. Nem is ezért nehéz számolni, hanem azért, mert a külünféle adalékanyagok is emelik a cukrot, annak ellenére, hogy ezt az orvosok vagy dietetikusok többség tagadja. Nekem tapasztalat, hogy emeli, nem csak virslinél. Amikor (lehetőség szerint) kiiktattam az összes kész,- félkész ételt, jelentősen javult az extrém, látszólag ok nélküli cukoringadozásom.

Persze teljesen én sem tudom kikerülni az adalékanyagos cuccokat, így számítok ingadozásokra, de pl nekem egy tésztás étel órákkal később jobban megdobja a cukromat, mint egy adalékanyagos étel. Legalább tudom, mire készüljek.

Most is vettünk virslit, többek között frankfurti virslit. Én általában az előre csomagoltat szeretem venni, mert arra rá van írva az összetétel, igaz ez drágább egy picivel. Van egy márka, aminek nem tudom a nevét, csak ráismerek a csomagolására, és annak viszonylag kevés a felsorolás az összetevőknél. Tegnap a Sparban tolongás volt a virslis pultnál, és a kimérős-kiszolgáló pultnál már nem volt frankfurti, így kénytelen voltam megvenni spáros sajáttermék változatot, és abból készült a leves. Inzulin nélkül ettem, és csak később adtam be 0.5 E inzulint, amikor egy picit kezdett felkúszni a cukrom. Én ezért nem számolom (tippelem) a virslinél az inzulint, mert nem az étkezéskor kell, hanem nekem is később. Főleg, hogy nem önmagában eszem, és azt előre nem tudom, hogy hány karika kerül belőle a tányéromba.

Viszont az áltam beküldött link alapján -csalódottan ugyan-, de kikerültem a Pick virslijét, és az eddig kedvenc Orsi virslit. Maradt a sajtos füstli, és a spáros frankfurti.

Nálunk is a Füstli a nyerő, de a leg-leg a Kométás virsli! Sütve-főzve, nyamm-nyamm! :D
 

misamaci

Aktív tag
I
A Globus majonézben (a "simában") 5 g/100 g Ch van, míg a Globus Light majonézben 9 g/100 g a szénhidrát! :o
Lehet, hogy a light itt nem a cukortartalomra vonatkozik, hanem a zsiradékra... De azért jó ezt is szem előtt tartani!

Pontosan :mad: ... és ez általában így van az ilyen light kajáknál ... ha kevesebb benne a zsír, akkor több benne a cukor (és a só) ... hogy legyen valami íze :mad:
 
Oldal tetejére