hepatitis a

Theresa

Új tag
Kedves Sorstársaim,úgy adódott,hogy konyhai étkezdében bedobtam egy kis hepa.a vírust.Jelentem:1-es típusú cukorbetegként elég szépen viseltem.Kerek tíz hónapig rossz volt a vérképem összes máj lelete,és természetesen a betegség lappangási ideje alatt,ami kb. 6 hét volt,és a rohamszerűen létrejött erős tünetetek mellett a vércukor egyensúlyban tartása szinte lehetetlen feladat volt.A Szent László kórházban infúziós terápiát kaptam,és természetesen az idő mindent megoldott.Három hónapig tartott a táppénz,erre még rá lehetett volna kicsit tenni pár hetet,hogy hatásosabb legyen a gyógyulás,de ez a jelenlegi egészségügyi szabályok szerint nem lehetséges.A munkába visszatérés igen nehéz időszak volt,mivel kb. még 7 hónapig nagyon vacak volt a vérképem,és étvágyam most sincsen.Minden betegtársnak üzenem,ha teheti vegye föl hepatitis a vírus ellen a védőoltást! A kórházban ugyanis elmondták,hogy sajnos folyamatosan nőtt az elmúlt pár évben a regisztrált betegek száma.A vírus élelmiszerrel is terjed!
 
Oldal tetejére