Megújultunk

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves tagok!

Megújultunk, de a fórummal kapcsolatos munkálatok (működő felső menü, betűk színe és nagysága, legördülő menük, angol nyelvű szövegek stb.) még folynak, azonban 1-2 héten belül minden rendben lesz :). Ebben az időszakban nincs szükség hibajelentésre (dolgozunk rajta).

A fórum egyik fontos újdonsága, hogy minden tag beállíthatja, hogy a profil oldalából/adataiból a többiek mit láthatnak.
A profil védelem ide kattintva érhető el.

Köszönjük a türelmet!
 

borka

Őstag
Szia Goyo !
Úgynéz ki a dolog ,hogy az első kíváncsiskodó vagyok:rolleyes:. Nagyon szép az új ruhánk;) köszönjuk szépen. Remélem,hogy hamar belejövünk ismét mindenbe.
Üdv: Sándor
 

christina

Őstag
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon szép lett. Még keresgélek, keresgélek, de hamar megszokom szerintem. :)
Köszönjük! Azért pihenjetek is!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Gratulálok (itt is), és köszönjük szépen a sok munkát, amit a csinosításra és a praktikumra fordítotok.
 

dg

Őstag
Sziasztok!

Nekem is tetszik az új ruha! Egyelőre keresgélek még, mit hol találok, de hamar megtanulom majd! Köszönet a munkátokért!
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszik az új design, gyönyörű minden, szépen a színek, nagyon klassz, gratulálok Goyo!
 

borka

Őstag
Nemtudom,hogy Ti hogy vagytok vele,de nállam ha 100% -os az oldal(itt a nagyítotságra gondolk) nem tölti ki a képernyőt ill. monitort. Igaz nekem lapostopom van,és 125% -ra kell vennem,hogy a privátüzeneteket is lássam anélkül,hogy a kurzorral mozgatnám az oldalt.:rolleyes:

A kijelentkezés is lehetne a fenti sorban ahol valamikor volt,mert általában úgy fejezi be az ember a nézelődést,ha nem talál újabb témát ,mindig a tetejére görget.

Bocs ,de én igy látom:Sándor
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nemtudom,hogy Ti hogy vagytok vele,de nállam ha 100% -os az oldal(itt a nagyítotságra gondolk) nem tölti ki a képernyőt ill. monitort. Igaz nekem lapostopom van,és 125% -ra kell vennem,hogy a privátüzeneteket is lássam anélkül,hogy a kurzorral mozgatnám az oldalt.:rolleyes:

A kijelentkezés is lehetne a fenti sorban ahol valamikor volt,mert általában úgy fejezi be az ember a nézelődést,ha nem talál újabb témát ,mindig a tetejére görget.

Bocs ,de én igy látom:Sándor

Kedves Sandor.

Az oldalon meg javaban dolgozunk, a kijelentkezes hamarosan felkerul (es lent is megmarad).

A kepernyokitoltes mindig nehez dio, sokan regebbi, sokan ujabb gepen, sokan kis kepernyon es paran mar LCD TV-n is interneteznek (az okos telefonokrol nem beszelve). Az uj oldal "hasznos" szelessege egyebkent kb. 30 pixellel nagyobb az elodjenel...de ha elkeszultunk, tervezek a forumra egy szeles "kitoltos" kinezetet is. :)
 

borka

Őstag
Köszönöm szépen a választ türelmes vagyok. Nálam igy jelnik meg.

AZ ÁBC sorrend nagyon jó mert nem kell kitaláln,hogy vajon hová irhatom a hozzászólásomat ill. milyen címszóval inditson bárki újabb topikot, ezáltal megszünik a duplán indított topik.:rolleyes:
 

dg

Őstag
Azt én is pártolom, hogy a kijelentkezés jól elérhető helyen legyen. A mérethez nem tudok hozzászólni, most zavar, hogy jobbról-balra kell tologatnom. Széles a monitorom, terebélyes jószág :mrgreen:, ez volna a 16:9 -es képarány? Tudjaja' rosseb, én ehhez nem értek. :p:D
 
Oldal tetejére