Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

idősúr

Új tag
ó napot !
Azért nyitom ezt a topicot, mert rengeteg betegem, illetve sorstársam van aki könnyen bedől ezeknek az interneten árusított "csodaszereknek", ami állítólagosan jó, de mint orvos szeretném felhívni rá a figyelmet, hogy ÉLETVESZÉLYES!
Aki teheti, ne nagyon vásároljon ilyen helyről, csak abban az esetben, ha meggyőződött róla, hogy az biztonságos.
Ajánlom figyelmükbe a http://www.hardboy.hu nevezetű weboldalt, ahol rengeteg hasznos információ fent van és segít eligazodni azoknak, akik nem találják a megfelelő gyógyszert ill. csodaszert :) Ha kérdésük lenne vagy szeretnének érdeklődni, nyugodtan írjanak várom hozzászólásukat.
 

rgyörgy

Új tag
Kedves idősúr!<o></o>
Mivel nem mindegy, hol, mit vásálolok gyógyszert, meg akartam nézni az ajánlott honlapot. Sajnos nem működik. Nem lehetne újból feltenni?, megköszönném!<o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <o></o>
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves idősúr!<o></o>
Mivel nem mindegy, hol, mit vásálolok gyógyszert, meg akartam nézni az ajánlott honlapot. Sajnos nem működik. Nem lehetne újból feltenni?, megköszönném!<o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <o></o>

Szia rgyörgy :)
Rosszul lett feltéve a link. Kijavítom mindjárt, de beírom ide is:
http://www.hardboy.hu

Megnéztem, nagyon hasznos oldal, remélem sokan megnézik, akik nem mernek szakemberhez fordulni! Nem éri meg! Egyébként is ha ilyen bajok keletkeznek, gondolni lehet szív- és érrendszeri problémákra, ezért mondják, hogy az okos férfi megelőzi a szívinfarktust!
 

balamberke

Új tag
Lényeg a lényeg hogy nem szabad ilyen kamu gyógyszereket vásárolni mert abból csak a gond van,szóval inkább menjen el az ember az orvosához és konzultáljon vele, mintsem hogy baj legyen belőle késöbb!
 

rgyörgy

Új tag
Szia rgyörgy :)
Rosszul lett feltéve a link. Kijavítom mindjárt, de beírom ide is:
http://www.hardboy.hu

Megnéztem, nagyon hasznos oldal, remélem sokan megnézik

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} p.MsoBodyText, li.MsoBodyText, div.MsoBodyText {margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:14.0pt; mso-bidi-font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Köszönöm, már feljutottam, de nem nyitottam meg. Az ajánlásodra ezt megteszem. Köszi
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Bevallom első kattintásra nekem nem esett le az oldal mondanivalója... :) tényleg valami kamu oldalnak tűnt első blikkre (másodikra nagyon ötletes), a készítő maximálisan elér(het)i vele a célját! A videót megnézve, elgondolkodtató, hogy (m)ilyen körülmények között készülhetnek a hamisítványok...
 

dg

Őstag
Elég sokat beszélnek a gyógyszerhamisításról a médiában, nagyon helyesen, főként, hogy az interneten rohamléptekkel terjed a gyógyszerkereskedelem is. Előfordulhat, hogy van, aki azt gondolja: a nagy gyógyszer-gyártók védik magukat a konkurencia ellen, financiális okokból, s készítik a "rémfilmeket". Én azonban nem gondolom ezt. Gyógyszert csak receptre, csak patikából!
 

handert

Új tag
Bevallom első kattintásra nekem nem esett le az oldal mondanivalója... :) tényleg valami kamu oldalnak tűnt első blikkre (másodikra nagyon ötletes), a készítő maximálisan elér(het)i vele a célját! A videót megnézve, elgondolkodtató, hogy (m)ilyen körülmények között készülhetnek a hamisítványok...
Ezzel én is így voltam. De sok hasznos információ van rajta. Még teszt is van, amiből megtudhatod, hogy mekkora a baj. Nekem 18 pontom lett, és azt irják, hogy van egy kis para (bár ezt eddig is tudtam). Lassan ideje lenne felkeresnem az orvosomat :(
 

kocsolya

Új tag
Ezzel én is így voltam. De sok hasznos információ van rajta. Még teszt is van, amiből megtudhatod, hogy mekkora a baj. Nekem 18 pontom lett, és azt irják, hogy van egy kis para (bár ezt eddig is tudtam). Lassan ideje lenne felkeresnem az orvosomat :(
Még jó, h tudtad mi a baj, én nem is jöttem volna rá, bár nem tudom, h hogyan történhetett meg pont velem. Egyszer csak azon kaptam magam, h a kedvesem más lovát üli. Ezen változtatni akartam, de kevés voltam hozzá. Örülöük, h vannak sorstársaim, erőt ad. MErem vállalni az orvosom előtt is, és tudom mondani neki, h "Doktorúr, mostanában nem úgy
mûködik a szexuális életem, ahogy korábban. Mit
tanácsol, tud segíteni?" Köszönöm!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Ezzel én is így voltam. De sok hasznos információ van rajta. Még teszt is van, amiből megtudhatod, hogy mekkora a baj. Nekem 18 pontom lett, és azt irják, hogy van egy kis para (bár ezt eddig is tudtam). Lassan ideje lenne felkeresnem az orvosomat :(

nem értem miért szomorkodsz az írásod végén... szerintem az jó, hogy egy egyszerű tesztből mindez kiderül. Vagy félsz orvoshoz menni?
 

handert

Új tag
Az jó, de még jobb lenne, ha az derülne ki, hogy minden oké. Nem az orvostól félek, hanem attól, hogy ez az egész kitudódik rólam a baráti körömben. Félek, hogy mindenki úgy fog rám nézni, mint valami balekra, akinek már fel sem áll. És félek, hogy a társaság hölgy tagjai is eltávolodnak tőlem, amint nagyon nem szeretnék.
 

tímeácska

Őstag
És mennyivel jobb magát sajnálnia az embernek, vagy éppen azon rágódni, hogy mi lesz, ha?! Ettől még a probléma az probléma marad, nem fog (sajnos) magától megoldódni... De lehet, hogy rosszabb lesz... Lelkileg... Ilyenkor szoktak (általában) eltávolodni az emberek egymástól (párkapcsolat, barátok), ami újabb, és újabb nehézségeket, konfliktusokat szülhet. Ez kinek jó?! Ez ellen (remélhetőleg 100%-osan!) lehet tenni... De legalábbis, meg kell próbálni! Kinek szeretnél jót/jobbat?! Magadnak, vagy a barátaidnak?! Kitudódik... És ha nem?! És ha igen?!?!
 
Oldal tetejére