Potencianövelő

Potencia - visszajött!

Köszi szépen a tippet, Napember! Nemrég váltam, és megismerkedtem egy gyönyörű nővel, csak az volt a gondom, hogy már évek óta nem voltunk együtt a nejemmel. A barátnőmmel nem akarom elrontani! Már jártam a http://hardboy.hu/-n, és most kértem időpontot az orvosomtól. telefonon megnyugtatott, hogy ez a probléma az esetek 99%-ában kezelhető! Alig várom, hogy újra "munkába álhassak"!
 

zsoli968

Új tag
kedves lolkaboli!

azt meghiszem, hogy alig győzöd kivárni, hogy eredménye legyen a kezelésnek, de tudnál írni arról, mi is történik pontosan egy ilyen orvosi vizsgálaton? milyen beutalókat kaptatok? mert őszintén szólva eléggé tartok az ilyesmitől! viszont nekem is van ilyesmi problémám, még akkor is, ha ez nem mindennapos még - hálistennek!
 

lolkaboli

Új tag
kedves lolkaboli!

azt meghiszem, hogy alig győzöd kivárni, hogy eredménye legyen a kezelésnek, de tudnál írni arról, mi is történik pontosan egy ilyen orvosi vizsgálaton? milyen beutalókat kaptatok? mert őszintén szólva eléggé tartok az ilyesmitől! viszont nekem is van ilyesmi problémám, még akkor is, ha ez nem mindennapos még - hálistennek!

Kedves zsoli968!

Nem mindennel vagyok tisztában,mert a kedvesemnek volt ugye a problémája,és én csak az urológushoz kísértem el. Először is elment a körzeti orvosához,aki beutalta a közeli sztkba urológushoz és ajánlott egy fantasztikus szexuálpszichológust (nevet és tel. számot priviben adok):D . A férjem szerint az urológiai vizsgálat nem kellemes,de kibírható.;) remélem Veled/VELETEK is minden rendben lesz,hajrá! írj ha kellek!:cool:
 

zsoli968

Új tag
doki - nem is volt szörnyű...

sziasztok!

remek híreim vannak! lolkaboli, mindent nagyon köszönök! elmentem háziorvoshoz, és ő beutalt urológiára. mondta, nem fog velem ott semmi szörnyű történni, valószínűleg elküldenek majd ultrahangra és vérvételre. kicsit még mindig tartok tőle, de az asszonyért mindent! éljen a szex! 40 fölött is!!! :D:cool::mrgreen:
 

dg

Őstag
nagyon fürge voltál, hogy tegnap még csak érdeklődtél, s ma reggel már orvosnál is jártál! gratulálok!
 

tompalika

Új tag
Sziasztok!
Végigolvastam a posztokat. Az említett oldallal már találkoztam, máshol is. Olvastam róla, segítséget nyújt a gyógyszer beszerzésére... megnéztem, hát annyiban igaz, hogy lehet segítséget találni rajta, meg hasznos infókat.
Ajánlom, hogy böngésszétek végig, férjek feleségek egyaránt, tényleg hasznos! Én mostantól odafigyelek majd erre arra, megcsapott a szele meg is rettentett annyira, hogy körültekintő legyek mostantól.
 
Sziasztok!

Ma egész nap a netet böngésztem ebben a témában.
Korábban a Dragon Powert szedtem (aki jártas a témában, sejti miről beszélek :)
Sajnos bevonták, feljebb is olvastam a kétes eredetű összetevők miatt. Böngészésem célja ez volt, hogy ráakadok-e vajon mások tapasztalai alapján valami jó termékre.
És több helyen a www.bio-planet.hu webshopba található termékeket olvastam. Ti ismeritek, esetleg használtátok-e? Szokásos kérdések!

Köszi, üdv
 

android

Új tag
Sziasztok! én egy 26éves fiu vagyok aki merevedési problémával küzdök, de nem szívesen beszélnék személyesen senkivel, ezért kérlek titeket adjatok tanácsot. Segítségeteket előre is köszönöm.
 

Jozef82

Új tag
Úgy látom azért sokan tanácstalanok, hogy melyik most ami jó és még hatékony is... na meg hogy miből készül... hamisítvány e vagy sem... sajnos tény és való, hogy rengeteg szemetet össze lehet vásárolni már online, én amit találtam ott tényleg jó cuccok vannak, és nem csak hogy jók az árak, de megnéztem minden terméküket és mindegyik engedélyezett. ami szerintem elég fontos. na meg hogy nem gyógyszerek, mert hát hallottam én már olyat is hogy pl a kék pirula mellékhatása akár farkasvakságot is okozhat... na azt azért kiagynám.
 
Oldal tetejére